Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam nowych!

 

Na mapce jest już ankalenka. Dobrze, że jest jakieś urozmaicenie, bo jeszcze trochę i musielibyśmy wątek "Grupa Kwirynowska" założyć :lol:

 

A tak przy okazji i zupełnie nie a propos: może by tak dla odmiany jakieś spotkanko? Powiedzmy 2 tygodnie po świętach? I tym razem zrobić je grilowo? I była też propozycja, żeby nie w sobotę a w niedziełę. Dlatego krótka ankieta:

 

1. Chcę i mogę przyjść na najbliższe spotkanie Grupy Babickiej:

a) TAK

b) OCZYWIŚCIE

 

2. Najbardziej pasuje mi termin:

a) 24 kwietnia (sobota)

b) 25 kwietnia (niedziela)

c) wszystko jedno, byle w czystej szklance

d) a może by się tak zUNIfować (dla niezorientowanych: 1 maja --> UE)

 

3. Co do miejsca, to proponuję:

a) Pod Świerkiem - taka nowa świecka tradycja

b) u MańQa - wymyślił to niech ma

c) u mnie (tu wklej swoją fotografię)

 

4. [Nieobowiązkowe] W razie grilowania mogę załatwić:

a) grila z paliwem i rozpałką

b) pokarm stały

c) pokarm płynny

d) wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeśli chodzi o mnie:

- 24 kwietnia - odpada (weselisko),

- 25 kwietnia - może być (chociaż będę zmęczony po całonocnej hulance :D )

- 1 maja - pasuje doskonale.

Myślę, że jak chętni się określą, to wtedy możemy podzielić, co kto przynosi.

 

Z blachodachówką jeszcze się nie zdecydowałem, ale rabat na okienka dachowe rośnie - Fakro/Velux - mam już z 22 oczkami rabatu :wink: . Chętni na zakup cały czas mile widziani.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

dawno nie pisałam, bo miałam chandrę: konstrukcja (w projekcie) okazała się do d... i trzeba było poprawiać. Dobry kierownik to skarb.

 

Co do spotkania: bardzo chętnie 24 lub 25 ze wskazaniem na niedzielę. Co do lokalu Pod Świerkiem, to jednak może j.przedworski dałby się przekonać: często jeździmy tam latem z dziećmi, tyle że przenosimy krzesła na część z placem zabaw: dzieci bardzo lubią huśtawki i koniki, pan z baru chętnie daje kostki cukru dla koni, a słówka spod stolików raczej nie dolatują. Ale - dostosujemy się do miejsca wybranego przez Szanowny Zarząd.

 

PS: chętnie odkupię barak lub cuś podobnego plus ok. 160 stempli 3-metrowych lub dłuższych.

 

PS2: co do mapki, to poproszę o przesunięcie mnie z Grot na Blizne, tj. około 1 cm nad literą "j" w słowie "Jasińskiego". Dziękuję.

 

Pzdr. Joasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mnie nie pasuje ten wspaniały lokal, bo ja już niejedno widziałem i słyszałem. O niewinne dzieciny mi chodzi. Ostatnio jakiś klient usiłował nas przekonać że g... się znamy na budowaniu (cytat), bo on jest najlepszym fachowcem. Na szczęście jego znajomi go szybko zgasili i zapanowała sielska atmosfera. Jeśli pogoda dopisze, może rzeczywiście będzie się można rozłożyć na zewnątrz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mnie nie pasuje ten wspaniały lokal, bo ja już niejedno widziałem i słyszałem. O niewinne dzieciny mi chodzi. Ostatnio jakiś klient usiłował nas przekonać że g... się znamy na budowaniu (cytat), bo on jest najlepszym fachowcem. Na szczęście jego znajomi go szybko zgasili i zapanowała sielska atmosfera. Jeśli pogoda dopisze, może rzeczywiście będzie się można rozłożyć na zewnątrz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: chętnie odkupię barak lub cuś podobnego plus ok. 160 stempli 3-metrowych lub dłuższych.

Wyślę Ci namiary na priva. Ponieważ moje stemple weźmie pewnie jprzedworski, wychodzi na to że wstępnie na większość/całość towaru mam chętnych, ale jak coś jeszcze będę miał to dam znać.

PS2: co do mapki, to poproszę o przesunięcie mnie z Grot na Blizne, tj. około 1 cm nad literą "j" w słowie "Jasińskiego". Dziękuję.

Już poprawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wystaję. U mnie to 2000 bloczków. Ekipa zjechała 30 marca (imieniny Kwiryna!), a wykopki (geodeta) 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis. Zanosi się rozrywkowo! Już czuję, co będzie dalej, bo to nie może się dobrze skończyć. :evil: Ty choć zaczynałeś 22 lipca, a to słynny dzień wszelkich czynów, wypróbowany przez lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl spotkania jest super, niestety nie zawsze na biezaco sledze posty i w nich aktywnie uczesnicze, ale pamietajcie o mnie liczac sklad grupy... :-)

Na spotkanie bardzo chetnie przyjde.

 

Jesli moge prosic o mily znak na mapce: Zielonki Wies, po prawej stronie Warszawskiej, na wysokosci A autobusowego :-).

Nasze fundamenty leza jakies 300m od Warszawskiej :-)

 

Ruszylismy pelna para i chetnie podziele sie naszymi negocjacyjnymi doswiadczeniami.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej witam wszystkich starych i nowych grupowiczow

 

ostatnio niezbyt czesto zagladam na forum bo ciagle mnie gdzies rzuca po Polsce

moj biedny maz ma cala budowe na glowie

 

my wstepnie piszemy sie na spotkanie 24 i 25, na razie nam pasuje

1 maja blagam nie, a przynajmniej nie unifikujmy sie bo wszystko co z tym zwiazane wychodzi mi juz bokiem - mam integracje na codzien w pracy i wcale nie zamierzam swietowac

 

Pod Swierkiem moze byc, choc jak pisal Jprzedworski czlowiek jest narazony na integrowanie sie z miejscowymi fachowcami, co akurat my odczulismy najbardziej czekajac na pozostalych, poza tym w srodku to juz sie pewnie nie zmiescimy, chyba ze na zewnatrz

 

gdybym sie juz nie odezwala przed Swietami to zycze wszystkim smacznych jajek i niezbyt mokrego dyngusa :lol:

 

karorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę wszystkim - radości, zdrowia, na budowach - nerwów jak stal, i wszystkiego naj z okazji Świąt Wielkiej Nocy.

 

Manieq, dzięki za przesunięcie mojej kropki na mapie.

 

Jprzedworski, a do kiedy będą Ci potrzebne te stemple od Mariusza? Bo nasz wykonawca wchodzi na budowę dopiero 4 maja, a po stanie zero planujemy ze 3-4 tygodnie przerwy. A ile ich jest i jakie wysokie?

 

A co do Świerka, to w istocie nie biesiadowałam nigdy w tym lokalu w środku (na pierwsze spotkanie Grupy, jak pamiętasz, spóźniliśmy się); za to na trawce przy huśtawkach bywaliśmy latem często i nigdy jeszcze nikt się do nas nie "przyłączał". Może wyglądam groźnie? :wink: :D

 

Joasia.

 

P.S. Na stronie naszej :) Gminy jest juz opublikwoany tegoroczny budżet; sporo skanalizują i zwodociągują, no i wreszcie zlikwidują dziury na Hubala Dobrzynskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...