Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Paweł,

Jeśli masz do zbudowania gazociąg i przyłącze to gazownia bardzo drogo wycenia projekt. Na rynku koszt projektu to ok.1200 zł brutto - w gazowni co najmniej ze dwa razy więcej. Zorientuj się ile będzie Cię kosztowało wykonawstwo, dodaj cenę projektu i obsługę geodezyjną w ZUD - ok.500-600 zł. W ten sposób będziesz miał porównanie z tym 4700 netto, które Ci proponuje gazownia. Jeśli masz tylko przyłącze to cena projektu i obsługi geodezyjnej będzie niższa.

Pozdrawiam :D

jj

PS A u mnie dziś wiecha zawisa. Oj będzie się działo!!! :D :lol: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Karorka, Paweł - gratulacje!!!

Karorka - jakie okna wybraliście? Teraz będę mieć więcej czasu to może też przejadę się przez Koczargi :lol:

Paweł - nie czepiają się. Bądź dobrej myśli.

 

Macie jakiegoś wykonawcę do układania kostki brukowej?

 

Pozdrowionka,

jj

PS Dlaczego mnie tak głowa pęka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiegoś wykonawcę do układania kostki brukowej?

 

PS Dlaczego mnie tak głowa pęka?

Mnie robiła ekipa Ernesta Sieka. Nie mam pod ręką namiarów, ale przeszukaj posty w naszej grupie wpisując "Siek" - już gdzieś podawałem ja albo KrzysiekSw. Ten sam, co robi wodociąg. Porządna robota.

 

PS. Lepiej głowa, niż dom. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów. Mam pytanie do Was, kto Wam robił mapki do celów projektowych i ile to trwało? Mozecie kogos polecic z Babic? Znajomy mi coś mówił o geodecie z Babic, co robi to szybko. Sprawa pilna. Z góry dzięki.

 

Dominik Marchliński

602 44 61 22

chyba 500pln za 4 mapki zaplacilem. ale nie pamietam dokladnie ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów. Mam pytanie do Was, kto Wam robił mapki do celów projektowych i ile to trwało? Mozecie kogos polecic z Babic? Znajomy mi coś mówił o geodecie z Babic, co robi to szybko. Sprawa pilna. Z góry dzięki.

 

Dominik Marchliński

602 44 61 22

chyba 500pln za 4 mapki zaplacilem. ale nie pamietam dokladnie ile.

 

 

poczytajcie kilka postow wczesniej o panu Dominiku - jak ktos ma zdrowie, czas to prosze - w przeciwnym wypadku odradzam tego "profesjonaliste". na razie byl sprawca moich najwiekszych opoznien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałam i powiem szczerze ten pan przypomina mi geodetę, któremu zleciłam zrobienie mapek. Dzwoniłam do niego zapytać na jakim etapie sa mapki, ale oczywiscie nie odbierał. Dopiero jak wyslalam do niego smsa, ze rezygnuje z jego uslug oddzwonil :lol: . Ustalilismy jedno, czekam do 12 listopada, jak mapek nie będzie( choc pan twierdzi, ze wszystko pomierzył( wątpię, ekipa robi ogrodzenie na dzialce i nic mi nie wiadomo, zeby ktos sie krecil). W każdym razie dalam panu ostatnia szansę. Jak sie nie wywiąże, to będę zmuszona szukac innego. Jednak za pana Dominika to ja dziękuję, nie chce sobie nerw szarpać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Muszę się wyżalić: miały być dziś montowane okna, ale nie będą. Przedstawiciel z Bartyckiej w ogóle nie wie, kiedy, a w fabryce obiecują na 4-5 listopada :cry: . Natura.

Kurczę, jak będzie za zimno w czasie montażu, to mi się potem jeszcze okna powypaczają. Że nie wspomnę o tynkach na glifach, których przecież nie będą robić w mróz...

A w tym tygodniu aż do niedzieli ma być tak cieplutko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...