Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

poczytajcie kilka postow wczesniej o panu Dominiku - jak ktos ma zdrowie, czas to prosze - w przeciwnym wypadku odradzam tego "profesjonaliste". na razie byl sprawca moich najwiekszych opoznien

sprobuje sie przyjzec, ale przegladanie Klubu, ktory jest jednym watkiem z 54 karrtkami to porazka :)

 

ja nie czekalem zbyt dlugo na mapki. dosc szybko je dostalem, choc faktycznie trudno bylo sie z nim skontaktowac na numer z wizytówki (ten ktory podalem), ale wyszarpalem mu jakos tel. prywatny.

generalnie po krytyce tego pana, zaczynam sie zastanawiac, czy sugerowany istniejacy blad jednego metra, ze niby sasiad wsunal sie ze swoja dzialka na moje pole, nie jest bledem braku mierzenia Pana Dominika, tylko skopiowaniu kawalka mapy z zasobow gminy, gdzie ktos jakis blad popelnil w jej tworzeniu. bo jak mozna domniemywac kiedy sie ma pomierzyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My do p. Dominika nie mamy dokładnie zadnych zastrzezen. Szybko i z dostawa do domu wszystko załatwilismy :) Do kompletu kupa dobrych rad itp.

tylko, ze profesjonaliste poznaje sie po tym ze WSZYSTKIE sprawy zalatwia tak jak powinien. Wpadka oczywiscie kazdemu sie moze zdarzyc, ale ja juz na forum i osobiscie poznalem 5 osob ktore mialy problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie pisałem tu jeszcze ale kiedyś musiałem zacząć :wink:

 

Pan Dominik niestety nie zasługuje na miano rzetelnego. Szczerze odradzam korzystanie z jego usług.Chyba że ktoś jest masochistą i za sprawą świadomego wyboru chce poznęcać się nad wlasnym zdrowiem psychicznym. Ja przez jego niesłowność, braki odpowiedzi, nieodbieranie telefonów, niedotrzymywanie terminów dostawałem białej gorączki a moja żona przez tego jegomościa płakała ze zdenerwowania kilkakrotnie. Facet jest meganieodpowiedzialny. Dziwię się że ma jeszcze robotę.

 

Polecam za to Geobaks, facet siedzi w tej gminie od zawsze, załatwi wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

habibi77

My korzystalismy z pana Mariusza Ostrowskiego 501-181-837, robil nam mapki do celow projekt. i wytyczal budynek na dzialce - solidny, ceny nie z kosmosu, dosc szybki. Teraz bedzie nam robil mapke do gazowni. Mozesz sie na nas powolac, powiedz ze robil nam w sobote wytyczenie budynku w Topolinie na Batorego.

pozdrawiam i polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka i JJ gratulacje!!!!

 

My wlasnie sadzimy ogrod...... :D :D :D

 

 

dzieki Moniś :D

 

tempo to rzeczywiscie macie niezle - my to jakies slamazary jestesmy :wink:

 

a tak w ogole co sie stalo ze zdjeciami Twojej chatki? lubilam sobie poogladac postepy :)

 

Karorka nie slamazary..... to my budujemy ekspresem :wink: A zdjecia czekaja na lepsze czasy, az niektorym z naszych forumowiczow przejdzie..... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...