Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nasz projekt to trochę podpatrzony z kilka rożnych projektów, a jest taki jaki jest ze względu na nasze niepełnosprawne dziecko. Ogród wygląda duży bo jest niezagospodarowany. Nie ma tam nic. :cry: Jest 17/22m, tak wyszło bo działka jest wąska a długa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljka chodziło mi o fotke avatar:) z palmami

 

my tez mamy dziecko z orzeczonym stopniem niepełnosprawności na szczescie tylko czasowej. Młody w srode idzie do szpitala na operacje i mamy nadzieje po niepełnosprawnosci zostanie tylko wspomnienie:)

 

A wasz domek tez juz kiedyś oglądałm działka wcale nie wygladała na waską. I zdjęcia z Chorwacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas niestety nie da się tego wyleczyć.., bo nie chodzi tylko o problemu fizyczne.

Ale się dałam nabrać z tym zdjęciem, a tak myślałam czy czasami nie chodzi to drugie zdjęcie. No, takiego domku nie mam. Ale i po co mi. Palmy jednak by się przydały, ale to nie ten klimat... Będą inne ładne drzewka..

Wam życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i trzymamy kciuki za operacje.., aby wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka dzieki Ci za ten kontakt w sprawie gazu. Jeszcze nie dzwonilismy ale bedziemy.

 

polecam sie na pszyszlosc :D

 

u nas juz po dzialce rury rozprowadzone, w domu instalacja zrobiona , pozostaje przedluzenie sieci w drodze dojazdowej a to juz tez mam nadzieje niedlugo no ale kiedy poplynie to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka dzieki Ci za ten kontakt w sprawie gazu. Jeszcze nie dzwonilismy ale bedziemy.

 

polecam sie na pszyszlosc :D

 

u nas juz po dzialce rury rozprowadzone, w domu instalacja zrobiona , pozostaje przedluzenie sieci w drodze dojazdowej a to juz tez mam nadzieje niedlugo no ale kiedy poplynie to nie wiem

 

A prond :wink: już macie w środku? Ja mam nadzieję, że u mnie już na dniach. Ambicje były większe, ale przyszło przesilenie i psychiczne i fizyczne :x

Nawet na Forum mi się już nie chciało zaglądać - totalna alergia na budowę - mieliście już coś takiego :D ?

Gaz - papierki jeszcze z miesiąc, a robota - pewnie wiosną, no chyba, że pogoda zadziwi na plus.

Wykończeniówka też od wiosny, ale dam już chyba trochę podorabiać ludziom, muszę wprowadzić się do końca wakacji, a sam - to bym kończył jeszcze ze 2 latka, no i nie chce mi się już :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o gazie

Wlasnei mam z tym problem w Kwirynowie

Od rury "miejskiej" mam ze 40 m a mi odpowiedzieli ze inwestycja nie oplacalna - chyba ze sfinansuje budowe (cos kolo 8 tys netto) -

Narazie w adaptacji porjektu wpisalem ogrzewnaie olejowe z docelowym gazowym...zobaczymy co z tego bedzie

Witam sąsiada. A gdzie budujesz? Może być numer działki, bo mam mapę. Też nie mamy gazu i śledzę możliwości założenia lobby. Tyle że my już mieszkamy, gaz z butli 33kg - w garażu. Samochód już się nie mieści.

:wink:

jprzedworski

numer to 486 - mozna pomyslec o jakims lobby albo o "komitecie" jak za dawnych czasow:))) wiem ze dwa tygodnei przede mna (w czerwcu) ktos kupil dzialke 490 - byc moze mysli rowniez o budowie , tak samo byla na sprzedaz dzialka 480 i chyba tez poszla - wszystko w ulicy swierkowej...ciekawe czy Ciebie to urzadza?

i faktycznie buduje korone...mysle ze charkiewicz ma niezle projekty (i z zewnatrz i wewntarz w porzadku) - ciekawe tylko czy temu podolam...ale powolutku...powolutku...

Pozdrawiam

Pawel N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Rbit :D

milo Cie bylo poznac

sory ze nie mialam czasu dluzej pogadac ale spieszylismy sie

innym razem ... :D

Widzialem, widzialem jak nerwowo z taśma biegaliście.

Na pewno jeszcze bedzie okazja a szczerze mówiac chetnie bym obejrzal Wasz dom bo kiedyś myslalem o podobnym projekcie.

Zatem do zobaczenia , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer to 486 - mozna pomyslec o jakims lobby albo o "komitecie" jak za dawnych czasow:))) wiem ze dwa tygodnei przede mna (w czerwcu) ktos kupil dzialke 490 - byc moze mysli rowniez o budowie , tak samo byla na sprzedaz dzialka 480 i chyba tez poszla - wszystko w ulicy swierkowej...ciekawe czy Ciebie to urzadza?

To rzeczywiście witam sąsiada. Ja jestem 3 działki na wschód - taki żółty parterowy dom, już zasiedlony. Projekt Zacisze Charkiewicza. Bardzo miło, ale w gazie to chyba nic nam obu nie pomoże. Ty masz gaz z drugiej strony (dom obok - działka 483 - już ma), ja muszę czekać na magistralę w Łosiowych Błotach. A tu, jak na złość, cisza.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer to 486 - mozna pomyslec o jakims lobby albo o "komitecie" jak za dawnych czasow:))) wiem ze dwa tygodnei przede mna (w czerwcu) ktos kupil dzialke 490 - byc moze mysli rowniez o budowie , tak samo byla na sprzedaz dzialka 480 i chyba tez poszla - wszystko w ulicy swierkowej...ciekawe czy Ciebie to urzadza?

To rzeczywiście witam sąsiada. Ja jestem 3 działki na wschód - taki żółty parterowy dom, już zasiedlony. Projekt Zacisze Charkiewicza. Bardzo miło, ale w gazie to chyba nic nam obu nie pomoże. Ty masz gaz z drugiej strony (dom obok - działka 483 - już ma), ja muszę czekać na magistralę w Łosiowych Błotach. A tu, jak na złość, cisza.

Pozdrawiam!

Faktycznie blisko:)))

a wiec jestes 631?

wczesniej planowalem kupic dzialke 515 (taka z gruzem na srodku) - ale strasznie wlascicielka sie migala - podwyzszala cene i w koncu sie wycofalem ...i n ie zaluje niech szuka innego frajera...a mi sie nawet korzytnie udalo kupic moja dzialke...i bez posrednikow:)))

masz dzieciaki?...jesli tak to w jakim wieku?....moja corcia iza ma 3 latka...znam juz sasiadow z 483 - wiem ze maja dwojke chlopakow (jeden tez ma 3 lata) - beda wiec na osiedlu rowiesnicy...

pozdrawiam

Pawel N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie blisko:)))

a wiec jestes 631?

wczesniej planowalem kupic dzialke 515 (taka z gruzem na srodku) - ale strasznie wlascicielka sie migala - podwyzszala cene i w koncu sie wycofalem ...i n ie zaluje niech szuka innego frajera...a mi sie nawet korzytnie udalo kupic moja dzialke...i bez posrednikow:)))

masz dzieciaki?...jesli tak to w jakim wieku?....moja corcia iza ma 3 latka...znam juz sasiadow z 483 - wiem ze maja dwojke chlopakow (jeden tez ma 3 lata) - beda wiec na osiedlu rowiesnicy...

pozdrawiam

Pawel N

Zgadza się. Masz sympatycznego sąsiada (483), to pewnie i dzieciaki ma fajne. Brałem od niego wodę i prąd przez jakiś czas. Syna to ja mam dorosłego. 18 lat. Ja zresztą już jestem chyba weteranem na tym osiedlu, bo wokół sami młodzi. Lepiej późno, niż wcale (podobno). :wink:

Do zabawy z dziećmi mam najwyżej psa. Kocha aportowanie. Dzieciaki mu rzucają kółko, on przynosi. Może tak cały dzień. Tu są fotki:

http://przedworski.waw.pl

Zdjęcia z budowy może nieaktualne, ale nie mam się jak zebrać i dodać nowe - nie mam aparatu cyfrowego, tylko skaner.

A co do działki, to masz chyba dar przekonywania, bo to wprawdzie bezpośredni właściciel, ale coś sobie wysoko ją cenił i nie sprzedawał, choć numer telefonu na tabliczce był. Sympatyczny, nam załatwiał np. piach na działkę. Jeździ rowerem po okolicy i dużo wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dachówka Prodach

 

czy Twoj dom to ten, przed ktorym jak sie stanie to po lewej w tle widac domek jusme? jesli tak to mialem okazje rozmawiac z malzonka (?) i slyszec w glebi domu ;) Twoj glos :D

 

jakies 2-3 tygodnie spacerujac po Kwirynowie bardzo nam sie spodobal Wasz dach, wiec podeszlismy zapytac o dachowke

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzysio, gotówki to ja już od wiosny nie mam - na okna przepuściłem :D

Moniś - Ty to przynajmniej wykończona i z budową, bo pisałaś, że w tym roku wprowadzka?

Tak, a'propos - gdzie kupowaliście glazury, terakotę, panele podłogowe - w Castoramach, Bartycka, Kochanowskiego, czy może w jakimś tanim sklepiku, o którym ja jeszcze nic nie wiem? :D

Czy drzwi drewniane sosnowe lakierowane, z szybami (tylko bez klamek) z montażem w cenie ok. 750-800 PLN/szt to dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...