Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czy Twoj dom to ten, przed ktorym jak sie stanie to po lewej w tle widac domek jusme? jesli tak to mialem okazje rozmawiac z malzonka (?) i slyszec w glebi domu ;) Twoj glos :D

 

jakies 2-3 tygodnie spacerujac po Kwirynowie bardzo nam sie spodobal Wasz dach, wiec podeszlismy zapytac o dachowke

 

pozdrawiam

Pewnie tak. Ale to dość daleko w tle. Widać z naszego ogródka i poddasza. Z innych okien już nie, bo zasłania inna budowa. Na naszej stronce są zdjęcia (stare), możesz sprawdzić.

Pozdrawiam. J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co do glazur, terakot i paneli - to Ci nic nie powiem, bo takowe do domu naszego wstępu nie mają...

...a drzwi ( rozumiem, że z ościeżnicą ), to chyba całkiem dobra cena

- o ile drewno porządnie przesuszone !

Pozdro

J

Jasne, z ościeżnicą.

jerzysio - spytam wścibsko 8) - to czym wykańczałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co do glazur, terakot i paneli - to Ci nic nie powiem, bo takowe do domu naszego wstępu nie mają...

...a drzwi ( rozumiem, że z ościeżnicą ), to chyba całkiem dobra cena

- o ile drewno porządnie przesuszone !

Pozdro

J

Jasne, z ościeżnicą.

jprzedworski - spytam wścibsko 8) - to czym wykańczałeś?

Przepraszam - to ja, czy Jerzysio??

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co do glazur, terakot i paneli - to Ci nic nie powiem, bo takowe do domu naszego wstępu nie mają...

...a drzwi ( rozumiem, że z ościeżnicą ), to chyba całkiem dobra cena

- o ile drewno porządnie przesuszone !

Pozdro

J

Jasne, z ościeżnicą.

jprzedworski - spytam wścibsko 8) - to czym wykańczałeś?

Przepraszam - to ja, czy Jerzysio??

:o

:oops: sorki, coś mi się na oko rzuciło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekSw wprowadzic musimy sie w grudniu, poniewaz tak konczy nam sie wynajem. Mam caly czas nadzieje, ze tylko pewne drobiazgi nie zostana skonczone.

A co do glazur i tych innych cudow :wink: to wiekszosc kupilismy na Bartyckiej i w TTW. Jesli chodzi o drzwi, to nie umiem nic na ten temat powiedziec.... jeszcze sie nie rozgladalismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona juz wiem, ze nie zdazymy z pewnymi kwestiami chociazby ze wzgledu na pogode.....z niektorymi ze wzgledow finansowych....... ale Wigilie na pewno spedziy juz u siebie, chocby na golym betonie. :wink:

 

Musicie nas odwiedzic!!! Koniecznie z sunia!!!!!!! ZAPRASZAMY!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jesteś tak zdeterminowana :D . Ja postanowiłam, że podłogi i łazienki muszą być, no i ogród (zobaczymy :lol: ), bo inaczej pies będzie nosił błoto do domu. Ale jeśli będziemy finiszować, tak ja Wy na koniec roku, to z ogrodu raczej nici.

Mam nadzieje, że jak się przeprowadzicie, to będzie więcej okazji do wspólnych spacerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 tys za wybudowanie domu w stanie surowym (bez tynku i docieplenia zewnetrznego) z projektu "korona" (http://www.domoweklimaty.pl) wrazz z pokryciem dachowka ceramiczna i wszytkimi obrobkami blacharskimi to duzo czy malo?

Aha projekt troszke zmodyfikowany - wydluzono garaz o 2 m i dodano drugie wejscie z boku

Czekam na konstruktywne opinie. Wydaje mi sie ze jest w miare atrakcyjnie chociaz byc moze sie myle.

Pozdrawiam

Pawel N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wem czy nie identyczny dom powstaje właśnie na ul.Koczarskiej w Babicach. Możesz tam podjechać, może czegoś się dowiesz od właściciela. Wg. mnie można tanej to wybudować.

Skąd masz ekipę ? To może też wiele wyjaśnić.

 

ekipy jeszcze nie mam - caly czas szukam....

tylko gdzie mam zanlexc taniej

najtaniej to znalazlem za 30 tys - ale bez dachu i facet juz jest dawno zajety bo tani:))))

Pozdrawiam

Pawel N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 tys za wybudowanie domu w stanie surowym (bez tynku i docieplenia zewnetrznego) z projektu "korona" (http://www.domoweklimaty.pl) wrazz z pokryciem dachowka ceramiczna i wszytkimi obrobkami blacharskimi to duzo czy malo?

Aha projekt troszke zmodyfikowany - wydluzono garaz o 2 m i dodano drugie wejscie z boku

Czekam na konstruktywne opinie. Wydaje mi sie ze jest w miare atrakcyjnie chociaz byc moze sie myle.

Pozdrawiam

Pawel N

 

Paweł, myślę, że spokojnie znajdziesz jeszcze taniej.

Napewno nie należy brać kogos przypadkowego, bo się można przejechać, ale dla porównania, ja w zeszłym roku za postawienie Drozda (Archeton) - w wersji powiększonej, ok. 140m2 użytkowej za 3-warstwowy od zera do papy na deskowanym dachu zapłaciłem 20 tys.

Domek mniejszy, ale w technologii 3-w i akurat z murarki jestem b. zadowolony (na tanich majstrach przejechałem sie dopiero przy tynkach :-? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 tys za wybudowanie domu w stanie surowym (bez tynku i docieplenia zewnetrznego) z projektu "korona" (http://www.domoweklimaty.pl) wrazz z pokryciem dachowka ceramiczna i wszytkimi obrobkami blacharskimi to duzo czy malo?

Aha projekt troszke zmodyfikowany - wydluzono garaz o 2 m i dodano drugie wejscie z boku

Czekam na konstruktywne opinie. Wydaje mi sie ze jest w miare atrakcyjnie chociaz byc moze sie myle.

Pozdrawiam

Pawel N

 

Paweł, myślę, że spokojnie znajdziesz jeszcze taniej.

Napewno nie należy brać kogos przypadkowego, bo się można przejechać, ale dla porównania, ja w zeszłym roku za postawienie Drozda (Archeton) - w wersji powiększonej, ok. 140m2 użytkowej za 3-warstwowy od zera do papy na deskowanym dachu zapłaciłem 20 tys.

Domek mniejszy, ale w technologii 3-w i akurat z murarki jestem b. zadowolony (na tanich majstrach przejechałem sie dopiero przy tynkach :-? )

Masz jeszcze moze namiar na tych fachwocow?:)) Jesli tak to prosze:)

Pozdrawima

Pawel N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prond :wink: już macie w środku? Ja mam nadzieję, że u mnie już na dniach. Ambicje były większe, ale przyszło przesilenie i psychiczne i fizyczne :x

Nawet na Forum mi się już nie chciało zaglądać - totalna alergia na budowę - mieliście już coś takiego :D ?

Gaz - papierki jeszcze z miesiąc, a robota - pewnie wiosną, no chyba, że pogoda zadziwi na plus.

Wykończeniówka też od wiosny, ale dam już chyba trochę podorabiać ludziom, muszę wprowadzić się do końca wakacji, a sam - to bym kończył jeszcze ze 2 latka, no i nie chce mi się już :oops:

 

prond juz mamy :D

nawet alarm :D

 

Krzysiek my alergie na budowe mamy przynajmniej raz dziennie :wink: i ciagle pytania po co nam to bylo - trzeba bylo kupic wieksze mieszkanie i miec wszystko z czaszki a nie uzerac sie z jakimis wodociagami, gazociagami, szambami, papierologia i setka innych

no ale jakos to mija szczegolnie jak jakis etap zakonczony i czlowiek nie gryzie sie juz ze zrobia dobrze czy cos spartola - wlasnie najgorzej meczy mnie ten ciagly niepokoj ze fachowcy :wink: zrobia cos nie tak a bezmyslnosc zdarza sie nawet najlepszym

poki co nie mielismy wiekszych wpadek :D - odpukuje

 

a co do prac wykonczeniowych to to jest masakra finansowa :cry:

moze uda nam sie wprowadzic na wiosne ale na pewno bedzie to stan wykonczenia daleki od marzen

podobnie jak peilin :D zrobillismy zalozenie ze podlogi i lazienki musza byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Rbit :D

milo Cie bylo poznac

sory ze nie mialam czasu dluzej pogadac ale spieszylismy sie

innym razem ... :D

Widzialem, widzialem jak nerwowo z taśma biegaliście.

Na pewno jeszcze bedzie okazja a szczerze mówiac chetnie bym obejrzal Wasz dom bo kiedyś myslalem o podobnym projekcie.

Zatem do zobaczenia , pozdrawiam

 

 

zapraszam do obejrzenia :D , tylko daj znac kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jesteś tak zdeterminowana :D . Ja postanowiłam, że podłogi i łazienki muszą być, no i ogród (zobaczymy :lol: ), bo inaczej pies będzie nosił błoto do domu. Ale jeśli będziemy finiszować, tak ja Wy na koniec roku, to z ogrodu raczej nici.

Mam nadzieje, że jak się przeprowadzicie, to będzie więcej okazji do wspólnych spacerów.

 

Iwona mam nadzieje, ze w koncu nas odwiedzicie!!!

 

I ja caly czas trzymam kciuki, wiesz za co!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...