Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Mam pytanko, a w zasadzie prosbe o namiary na dobra ekipe tynkarska - tynk mineralny plus farba silikonowa. Czy ktos z Was moglby polecic takowa, niedroga, solidna, uczciwa, niepijaca, niepalaca, znajaca jezyki obce, pakiet Office...

 

Eeee. cos sie chyba zagalopowalem...

 

Prosze o info na priv.

 

Pieczara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szukam intensywnie sensownego kierownika budowy :)

 

Miałem nadzieję, że uda mi się "złapać" kierownika, którego miał ManieQ, a póżniej jprzedworski - ale niestety już do końca roku ma zajęte terminy... Z tego wynika, że faktycznie musi być niezły...

 

Może macie kogoœ godnego polecenia?

 

 

Karorka - dzięki raz jeszcze za namiary na Twojš ekipę budowlanš. Już zrobili mi wycenę - niewykluczone, że skorzystam z ich usług 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam intensywnie sensownego kierownika budowy :)

 

a co to jest sensowny kierownik budowy?

 

jesli chcesz takiego, ktory sie zajmuje budowa powaznie (czyli mniej wiecej co drugi dzien na pare godzin na budowie, zamawianie, etc) to moge Ci polecic mojego - zreszta namiar z tego watku od Moniś (jeszcze raz dzieki :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to jest sensowny kierownik budowy?

 

jesli chcesz takiego, ktory sie zajmuje budowa powaznie (czyli mniej wiecej co drugi dzien na pare godzin na budowie, zamawianie, etc) to moge Ci polecic mojego - zreszta namiar z tego watku od Moniś (jeszcze raz dzieki :) )

 

Tafiłeœ w sedno - właœnie takiego szukam :)

Jeœli można - prosiłbym o podesłanie namiarów na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, jestem z grupy nadarzynsko-grodziskiej zajrzalam do Was, bo mam informacje. Przed godzina dowiedzialam sie, ze jutro przed południem ma odwiedzic nas przedstawiciel firmy Bartosz z Bialegostoku http://www.bartosz.com.pl/, aby dograc sprawe montazu rekuperatora ich produkcji w naszym domu. Jesli ktos z Was mialby ochote zamienic kilka slow z tym mlodym czlowiekiem to zapraszam na os. Szczesne w Grodzisku, ul. Tarnowska, rog z Dabrowskiego http://www.grodzisk.pl/miasto2/mapa/grodzisk_mapa.html . Tylko nasz dom jest w trakcie budowy. Czarna dachowka, wole oko nad wejsciem. Latwo trafic. W razie potrzeby piszcie. Konkretna godzine spotkania podam w watku swojej grupy. Ula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej przerwie!! Wreszcie udało mi się odzyskać dawny login.

Po pierwsze: Joasia, gratuluję trzeciej pociechy, ja też właśnie oczekuję na trzecią sztukę.

Po drugie, Karorka, czy zdecydowałaś się już w sprawie tynku/listw APU?

Po trzecie, KrzysiekSw, co do drzwi wewnętrznych, to po obejrzeniu wielu, wzięliśmy z Pimexu z okolic Krakowa. Przesłałam im zdjęcia mailem drzwi konkurencji, wymiary i liczbę sztuk i wycenili mi je. Mamy wstawione i jesteśmy zadowoleni. Ceny jak kiepskawe drzwi ze stolicy a jednak fornir dębowy, w środku płyta stolarska a ościeżnica i opaski z litego dębu. Polecam.

 

Ankalenka witaj po dlugiej przerwie :D

widze ze juz sie postaralas zeby lepiej zapelnic nowy dom :D

 

znalezlismy te listwy APU ale w koncu ich nie kupilismy, w sumie nie bylo problemow przy tynkowaniu - zrobili to czysto i oknom nic sie nie stalo

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbz

dzieki i wzajemnie :D

 

nigdy nie przypuszczalam ze mozna sie tak cieszyc z czegos takiego jak gaz :wink: i to jeszcze po tym jak wywalilo sie na to kupe pieniedzy

 

jednak nasi monopolisci i urzednicy potrafia zadbac o to zebysmy cieszyli sie jak dzieci ze spraw ktore powinny byc oczywistoscia

 

trzymam kciuki za pozostalych oczekujacych na to drogocenne paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...słuchajcie, słuchajcie mam działającą neostradę wew Lipkowie i mogiem wreszcie cosik napisać :D :p :D :p :D

 

:D J

...słuchajcie, słuchajcie a ja wlasnie odebralem dzisiaj pozwolenie, ktore od razu sie jeszcze uprawomocnilo (no moze nie odrazu tylko po moim uprzednim oswiadczeniu ze nie bede sie odwolywwal). Wlasnie siedzimy z moja ladniejsza polowa i opijamy ten "maly sukces".

Pozdrawiam

Pawel N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...słuchajcie, słuchajcie a ja wlasnie odebralem dzisiaj pozwolenie, ktore od razu sie jeszcze uprawomocnilo (no moze nie odrazu tylko po moim uprzednim oswiadczeniu ze nie bede sie odwolywwal).

 

gratulacje :)

 

ja dzieki natychmiastowemu uprawomocnieniu moglem rozpoczac prace, ale za to potem mialem spore problemy z kredytem w banku. pani analityk stwierdzila ze nie minely 2 tygodnie od decyzji do uprawomocnienia (a doczepila sie tego 2 miesiace pozniej) wobec czego cos z nim jest nie tak i kredyt sie nie nalezy...

 

na szczescie po powolywaniu sie na przepisu i odwolaniu do jej przelozonych kredyt dostalismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

Tak to juz jest z bankami:)))

Byl taki watek gdzie ktos pisal ze z Banku zarzadali "Palnu Zagospodarowania Przestrzennego" mimo ze starajacy sie o kredyt mial juz pozowlenie na budowe:))) Widocznie analiztyk chcila byc madrzejszy od urzednikow w Starostwie i sam zadecydowac czy na danym terenie mozna budowac czy tea nie :)))

W jakim Banku stwarzali ci takie problemy jesli to nie tajemnica?:)))

Pozdrawiam

Pawel N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...