Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jerzysio - sanie na kulig (tylko nie wiem czy dla takiej ilosci ludzi) ma p. Krzysiek Leśniewski w Koczargach. Jak jedziesz od Lipkowa to mijasz przystanek na rogu Klonowej i jakieś 50 m dalej po lewej stronie (ale na Akacjowej) jest serwis kosiarek, on ma też sanie i jakieś koniki. Wiem, że duże kuligi organizował właściciel stadniny koni - tej, która znajduje się przy ul. Górki w Koczargach.

 

pawel_kwirynów - trafinie na ciąg zielony na Górczewskiej, tak, żeby się nie zatrzymać na żadnych światłach, to chyba równie prawdopodobne, jak trafienie czwórki w Dużego Lotka - niby się czasem zdarza, ale jeżdżę tamtędy rano ok 6.00 więc i przycisnąć nieco można, ale rzadko zdarza się złapać zieloną falę, :D tą czerwoną łapię znacznie częściej

 

JM - Radiowa, Obozowa też już powoli zaczyna sie kończyć, jeszcze trochę.... Z perspektywy czasu - 3 lata temu było tam sporo luźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ex: moge ci podac namiary na ekipe, ktora u mnie budowala. Budowali w Klaudynie. Nie mialem wlasciwie zadnych zastrzezen a uwijali sie szybko.

Teraz mi klada dachowke, ale to juz dekarze a nie murarze. Wszystkim zarzadza kierownik budowy i z nim mam umowe. Moge ci podac namiary na priva. Jednak z tego co wiem to nie jest to najtansza ekipa, lecz mnie nie intereoswalo ani zaopatrzenie ani zadne inne sprawy. Przyjezdzalem codzinnie na budowe i patrzylem jak mi rosnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex: moge ci podac namiary na ekipe, ktora u mnie budowala. Budowali w Klaudynie. Nie mialem wlasciwie zadnych zastrzezen a uwijali sie szybko.

Teraz mi klada dachowke, ale to juz dekarze a nie murarze. Wszystkim zarzadza kierownik budowy i z nim mam umowe. Moge ci podac namiary na priva. Jednak z tego co wiem to nie jest to najtansza ekipa, lecz mnie nie intereoswalo ani zaopatrzenie ani zadne inne sprawy. Przyjezdzalem codzinnie na budowe i patrzylem jak mi rosnie.

 

Przeslij proszę namiary (może byc na priva) zawsze można z nimi ponegocjować. Jeśli byli naprawdę dobrzy to czasem warto zapłacić trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jesteśmy nowi na forum mamy zamiar zamieszkać w Zielonkach obecnie zaczynamy remontować stary domek i mamy problem :cry: :cry:

Na działce jest linia gazowa , rura doprowadzona jest do tego starego domku ,ale nie ma instalacji zrobionej w domu czyli trzeba od początku .

Rura gazowa umieszczona jest na ścianie tego domu więc mamy pytanie

co i gdzie mamy zgłosić aby podłączyć ten nieszczęsny gaz w domu (zakupiliśmy już piec 2 funkcujny.)

Nasze pytanie wzieło się stąd że co "fachowiec' to inna teoria

Druga sprawa ile taka przyjemność kosztuje ile się czeka może ktoś z was ma jakiegoś sprawdzonego "gazownika" z odpowiednimi uprawnieniami??

 

Z góry dziękujemy za odpowiedz [/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gazie sie nie znam , a geologa mielismy z daaaleka za to b. tanio:)

 

 

ale chiałam ponowić swoje pytanie o logistyke dowożenia dzieci do szkół przedszkoli?? Jak rodzice jada na drugi koniec warszawy do roboty i wychidza np o 6.30 to co z takim maluchem jak przedszkola otwarte od 7.30 dopiero a do szkoły na 7 to tez bez sensu. na razie pracuje blisko naszej bbickiej częsci Wawy ale nie wiadomo jak nas los rzuci i tak rozmyslam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono Babiczan 8)

 

mam nadzieję, że już niedługo (czytaj. za ok 2 lata) staniemy się pełnoprawnym Babiczaninami. Na razie jesteśmy Chomikami :D

Chciałbym się przyłączyć do klubu jeśli Szanowne Grono mnie przyjmie :wink: ?

Prześledziłem temat od początku 2005 r. ... sporo tego było ... (chociaż jak widzę forum istnieje od 2003)

Kupiliśmy działkę przy ul. Wołodyjowskiego czyli jesteśmy niedaleko oczyszczalni. Dawni właściciele i gmina wyłączyli teren pod drogę publiczną i tak powstanie chyba przedłużenie ul. Koczarskiej.

Ale nieprędko ... for sure :evil: zresztą niedaleko będzie kolejna ulica która na razie jest tylko na planach - równoległa do Kutrzeby.

 

A teraz po prośbie :)

1. Czy w Klubie są osoby która budują/mają Dom Pod Modrzewiem 2 z Archonu ? (lub może mają znajomych z takim domem?)

2. Czy ktoś z grona Babiczan jest w grupie, która jest "inwestorem" budowy sieci dla poszczególnych mediów (prąd, gaz itd) ? i dostała warunki od zakładów na wybudowanie sieci np. w nowej ulicy czy też do grupy nowych domów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy ponownie szanownych sąsiadów :D :D :D

Więc z gazem już się uporaliśmy (udało się nam spotkać bardzo miłego pana z BOK w mazowieckiej gazowni) i wszystko nam załatwi.

 

Teraz problem nr 2

Gdzie można kupić TANIO szambo betonowe ??

Tak niestety nam pilno ponieważ mamy miesiąc na wprowadzenie się do domku.Aktualnie go remontujemy mamy wode i prąd :D :D 8) gaz w drodze , a teraz jeszcze ścieki.

Może macie jakieś namiary na tanie betonowe szamba?? Bo szukam po gazetach i tylko z Radomia znależliśmy , a oni chcą kupe kasy za dojazd

Niestety każda złotówka się liczy .

 

Pozdrawiamy bardzo wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadzajko, mam dwojke dzieci, 7 letnie w I klasie i 10 letnie w IV klasie.

Mieszkam w Zielonkach Parcele, dojazd do szkoly na tylach WAT (szkola Pro Futuro) zajmuje mi.... 10 minut, po prostu rewelacja. Jade przy cmentarzu w Babicach, potem przez Latchorzew. Zero stresu, zero tloku.

Moj maz dojezdza do pracy na Ochote, pol godziny.

Dojazdy z Wwy zajmowaly nam do szkoly/pracy dluzej.

Do szkoly w Babicach mielibysmy jeszcze blizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzkim

pewnie nie bedzie z tym problemu. Oni na nic nie maja czasu, a co dopiero bedzie po aferze w Katowicach. Chociaz z drugiej strony moze wlasnie po tej aferze zaczna sie czepiac. Watpie zeby zatrudnili wiecej ludzi, czy tez zwiekszyli wydajnosc. Najszybciej moze to sie odbyc naszym kosztem. - np wydluza terminy ad odbioru budynkow, albo zazadaja opinii eksperckich itp:)

Pozdrawiam

Pawel N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...