Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witamy ponownie szanownych sąsiadów :D :D :D

Więc z gazem już się uporaliśmy (udało się nam spotkać bardzo miłego pana z BOK w mazowieckiej gazowni) i wszystko nam załatwi.

 

Teraz problem nr 2

Gdzie można kupić TANIO szambo betonowe ??

Tak niestety nam pilno ponieważ mamy miesiąc na wprowadzenie się do domku.Aktualnie go remontujemy mamy wode i prąd :D :D 8) gaz w drodze , a teraz jeszcze ścieki.

Może macie jakieś namiary na tanie betonowe szamba?? Bo szukam po gazetach i tylko z Radomia znależliśmy , a oni chcą kupe kasy za dojazd

Niestety każda złotówka się liczy .

 

Pozdrawiamy bardzo wszystkich :)

 

Cześć Eva!

Osobiście nie wnikałem w kwestie szamba, bo mam kanalizę. Siostra chyba 3-4 lata temu szukała szamba i też ściągała spod Radomia, bo było 2 razy taniej (nawet z przywózka) niż od miejscowych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych sąsiadów !

 

od pół roku jestem posiadaczem ziemskim :lol: a moje włości to

działka w Koczargach Starych. Obecnie jestem na etapie poszukiwania

projektu z wjazdem od południa. Spodobał mi się projekt korona II

z pracowni APA

http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=764

boję się czy taki dach nie będzie zbyt drogi w realizacji więc chętnie

wysłucham głosu doświadczonych forumowiczów

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych sąsiadów !

 

od pół roku jestem posiadaczem ziemskim :lol: a moje włości to

działka w Koczargach Starych. Obecnie jestem na etapie poszukiwania

projektu z wjazdem od południa. Spodobał mi się projekt korona II

z pracowni APA

http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=764

boję się czy taki dach nie będzie zbyt drogi w realizacji więc chętnie

wysłucham głosu doświadczonych forumowiczów

 

pozdrawiam

Koło mnie jest Korona (chyba) mocno zmodyfikowana. Bawole oczko stało się nawet balkonem! Czyli jeszcze trudniejsze zadanie, a ciekawie wygląda. Możesz spróbować pogadać z inwestorem - bardzo sympatyczny, ale namiarów na niego nie mam, musiałbyś sam na niego polować. Ale budujący na ogół chętnie mówią o swoich osiągnięciach.

To jest w Kwirynowie na skrzyżowaniu ulic Agawy i Łosiowe Błota.

Mapka jest tu: http://www.kwirynow.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych sąsiadów !

 

od pół roku jestem posiadaczem ziemskim :lol: a moje włości to

działka w Koczargach Starych. Obecnie jestem na etapie poszukiwania

projektu z wjazdem od południa. Spodobał mi się projekt korona II

z pracowni APA

http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=764

boję się czy taki dach nie będzie zbyt drogi w realizacji więc chętnie

wysłucham głosu doświadczonych forumowiczów

 

pozdrawiam

 

witam przyszlego sasiada :D

a w ktorym miejscu w Koczargach?

 

co do dachu to wydaje sie dosc skomplikowany wiec pewnie tani nie bedzie

nasz dach jest w przeciwienstwie bardzo prosty wiec nic madrego :wink: Ci nie poradze - zrob tak jak radzi Jerzysio to bedziesz mial orientacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poraz kolejny

Faktycznie znależliśmy firme która produkuje i mątuje szamba z Radomia.Ceny mają bardzo konkuręcyjne nawet kilkaset złotych taniej niż u konkuręcji.Z czystym sumieniem moge polecić Jak by ktoś potrzebował namiar to dam.

Od wczoraj jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami szamba :lol: :lol:

Narazie wszystko idzie nam jak po "maśle" jest więc szansa że na początku marca wprowadzimy się do Zielonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przyszlego sasiada :D

a w ktorym miejscu w Koczargach?

 

na tyłach szkoły - pierwsza droga w prawo za gimnazjum jadąc

w stronę Kampinosu od drogi warszawskiej.

Ten teren jest właśnie w trakcie odralniania więc za kilka miesięcy

będzie można startować z papierologią

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz za co dziekowac, wrecz przeciwnie niestety :( :( Moge Cie tylko przeprosic, ze polecilam kogos TAKIEGO. W ostatnich dniach wyszlo na jaw oszustwo pana kierownika, ktore kosztowalo nas 10 tys zlotych.

 

Chce Cie ostrzec, by nie powtorzyla sie sytuacja u Ciebie!!!!!!!!! Okazal sie wyjatkowym sku....... (przepraszam za slownictwo, ale nie zdajduje innych slow).

 

Co takiego wymajstrował twój kierownik? W jaki sposób naciągnął cię na takie koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam nadzieję że nikt nie będzie miał mi za złe, że też chciałbym się przyłączyć. Otóż w przyszłości wraz z żonką będziemy mieszkańcami Borzęcina Dużego :D . Okolica (płn-zach gminy Waw-y) wydała nam się najlepsza do osiedlenia. Zjeździliśmy okolice całej Waw-y po takich zakamarkach świata że głowa mała. Ale teraz już chciałbym się skupić na wybranym kawałku świata (oczywista najlepszym). Dlatego chcę się przyłączyć aby wiedzieć co w okolicznej trawie piszczy, podpytać się "sąsiadów" co i jak no i może jak mi się uda jeszcze kilka razy błysnąć intelektem co by komuś pomóc.

Mam pierwsze pytanie, czy ktoś mógłby polecić biuro projektowe które wykonywało dla niego adaptację " gotowca" - który o dziwo naprawdę trafił w nasze potrzeby. Oczywista póki nie mam biura dalej se przegłądam ale gdyby ktoś dysponował takim namiarem z góry dziękuję

link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy,

wspolnie z mezem od jakiegos czasu jestesmy wlascicielami dzialki w Kwirynowie :D . Mamy juz prawie gotowy projekt i wszystkie dokumenty do zezwolenia na budowe. Mam zatem pytanie czy ktos w ostatnim czasie skladal wniosek w Starostwie i ile czekal na zezwolenie. Czy warunki zjazdu z drogi gminnej powinny byc rowniez dolaczane do dokumentacji

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za podpowiedz. Dzisiaj juz scigalam architekta, zeby naniosl droge na mapke, a jutro pojade do Gminy zlozyc wniosek.

No i znowu trzeba czekac, tym razem 3 tygodnie. A ja juz myslala, ze mam komplet dokumentow do zezwolenia. :evil:

pozdro

:wink:

atula

zawiez wszystkie dokumnety do starostwa - niech czas sie liczy, a za 3 tygodnie dowieziesz warunki zjazdu. Szkoda czekac ze wszystkim dokumnetami az trzy tygodnie ( panie w starostwie i tak zabiora sie to znajac zycie 50-tego dnia)

Pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracajac do architekta i naniesienia drogi na mapie - to wcale nie potrzebne - wystarczylo do p. Mleckiego zawiezc ksero mapy do celow projektowej i wyrysowac dlugopisem gdzie chcesz miec zjazd.

W odpowiedzi otrzymasz bardzo ogolne pismo ze droge trzeba zrobic z ogolnie obowiazujacymi przepisami i zgodnie z projektem zagospodarowania (gdzie w zasadzie zjazd juz masz zanzanczony)

Pozdrawiam

Pawel N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...