Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

atula

zawiez wszystkie dokumnety do starostwa - niech czas sie liczy, a za 3 tygodnie dowieziesz warunki zjazdu. Szkoda czekac ze wszystkim dokumnetami az trzy tygodnie ( panie w starostwie i tak zabiora sie to znajac zycie 50-tego dnia)

Pozdrawiam

Pawel

 

Przyznam się, że ja tak zrobiłam. Pamiętaj tylko, że na dostarczenie dokumentów Starostwo da Ci 30 dni. Ale jak masz mieć za 3 tygodnie i zanim oni do Ciebie napiszą, że tego brakuje, to już będziesz miała ten dokument.

A jeśli chodzi o mapę, to ja dałam ksero planu zagospodarowania działki i to wystarczyło, ale niestety to inna gmina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poraz kolejny

Faktycznie znależliśmy firme która produkuje i mątuje szamba z Radomia.Ceny mają bardzo konkuręcyjne nawet kilkaset złotych taniej niż u konkuręcji.Z czystym sumieniem moge polecić Jak by ktoś potrzebował namiar to dam.

Proszę o namiar. Mam zamiar zrobić z szamba piwniczkę w garażu. Poszukałem trochę w internecie i podzwoniłem, ale jak sprawdzona firma to poproszę.

 

Pozdrawiam

filipek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ci dopiero numer:))))

I jak maja zbudowac te 3 mln mieszkan jak na kazdym kroku klody. A pomyslcie jakie zycie byloby prostsze i jaki bylby bum budowlany gdyby ktos pomyslal o odrolnieniu kilku tysiecy hektarow naszej babickiej ziemi i przeznaczeniu ich na dzialki budowlane. Czy naprawde potrzeba az tak duzo pieniedzy do tego celu?. A tu sie czaja jakby tu splacac odsetki do kredutow itd itd.

Wyobrazacie to sobie wreszcie podaz dzialek przekrocza popyt - ziemia przestaje drozec a wrecz by tanieje ( pod warunkiem ograniczenia spekulacji) I domy by sie budowaly....Ale przeciez deweloperzy warszawscy nie moga dopuscic do takiej sytaucji bo kto wowczas kupowalby ich "tanie" mieszkania.

Pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bardzo proszę o namiar na szambo

 

z tym mam największy problem, bo gmina podobno ma budować kanalizację w Klaudynie na Krzyżanowskiego, ale jeszcze nie wykupili wszystkich działek na ulicę, część będą musieli wywłaszczać bo ludzie nie chcą sprzedać, a to pewnie trochę potrwa, dlatego nie chcę przeznaczać dużo kasy na szambo mając perspektywę bliższą lub dalszą na kanalizację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych sąsiadów !

 

od pół roku jestem posiadaczem ziemskim :lol: a moje włości to

działka w Koczargach Starych. Obecnie jestem na etapie poszukiwania

projektu z wjazdem od południa. Spodobał mi się projekt korona II

z pracowni APA

http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=764

boję się czy taki dach nie będzie zbyt drogi w realizacji więc chętnie

wysłucham głosu doświadczonych forumowiczów

 

pozdrawiam

 

 

Paweł, to chyba podobny projekt do Towjego domku, jak nie taki sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych sąsiadów !

 

od pół roku jestem posiadaczem ziemskim :lol: a moje włości to

działka w Koczargach Starych. Obecnie jestem na etapie poszukiwania

projektu z wjazdem od południa. Spodobał mi się projekt korona II

z pracowni APA

http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=764

boję się czy taki dach nie będzie zbyt drogi w realizacji więc chętnie

wysłucham głosu doświadczonych forumowiczów

 

pozdrawiam

 

pytałeś o dach Molusa? On kładł w styczniu, może już skończył, możesz się zorientować... poniżej link do wątku, może się przyda

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=60046

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...