Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam kolejny raz musze się pochwalić brniemy do przodu z gazem :wink: już mamy złożone papiery w Starostwie :D :D grzecznie czekamy na pozwolenie na budowe instalacji gazowej.W marcu będziemy mieli gaz.Jeśli ktoś z was potrzebuje namiar na super ekipe z gazowni która załatwia od wniosku poprzez warunki , projekt i daje super fachowca z szybkimi terminami na instalacje to chętnie dam namiar.

Jak wszystko pójdzie dobrze (a musi) to ok 15 marca będziemy szczęśliwymi mieszkańcami Zielonek :D :D :D

 

Mam też namiar na hurtownie sanitarno-instalacyjną gdzie mają bardzo tanie i dobre kwasowe rury do komina(czy jak się to tam zwie)itp osprzęty kanalizacyjne ,wentylacyjne.

 

Jak jeszcze znajde jakieś ciekawe i tanie sklepy/hurtownie czy fachowca dam znać

 

Pozdrawiam

Jak masz namiary na tanie piece gazowe/grzejniki, to podaj na priv, porównam z moimi, niedługo trzeba będzie pomyśleć o zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam po przerwie wszystkich Babiczan,

 

Jak już kiedyś pisałem buduję w Kwirynowie, obecnie mam stan surowy otwarty. Otwory okienne i drzwiowe mam zabezpieczone żółtą folią naciągniętą na ramach.

Niestety ostatnio miałem wizytę nieproszonego gościa. Podciągnął siatkę ogrodzeniową i przeszedł pod nią, przerwał folię w oknie tarasowym i dostał się do domu. Z pierwszych oględzin wynika, że nic poważnego nie zginęło. "Kolega" szukał chyba cennych rzeczy typu elektronarzędzia.

Nie przestraszył się świecącego na górze światła i grającego radia.

Przedtem na jesieni też miałem nieprzyjemne zdarzenie - zdjęto z ogrodzenia ok. 25mb siatki.

Tłumaczę sobie, że straty muszą być, lecz mój spokój wewnętrzny został zburzony.

Powiedzcie czy wam też zdarzały się podobne przykrości i jak się od tego zabezpieczacie. Czy jest np. sens na tym etapie podpisywania umowy z agencją ochrony. Jaką agencję byście polecali ? Na moim terenie z tego co widzę działa Skorpion i Solid Security.

Od ponad 8 miesięcy prawie codziennego jeżdżenia na budowę tylko raz widziałem kochaną Policję, gdy legitymowała moich budowlańców a mnie chciała wlepić mandat za brak tablicy informacyjnej.

 

Poradźcie coś,

 

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie odbioru domu i oto co usłyszałem od sąsiada, który jest nieco dalej w tym przedsięwzięciu a ponoć usłyszał w Starostwie :

1. Atesty na materiały budowlane

2. Po odbiorze opłata za m2 domu+działki po 0,66gr co daje jakieś 1500,- zł rocznie.

:o :o :o

Prawda to czy łże jak pies ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc!!!!!!!!!!!!!!

Przeglądając strony klubu budujących widziałem prośbę o pomoc dla małego dziecka. Teraz nie mogę znaleźć w którym klubie była ta informacja. Informacja dotyczyła przekazywania 1% podatku na pomoc dla potrzebujących. Dotychczas przekazywałem pieniądze na fundacje Dr Clown. Myślę że przkazanie na pomoc konkretnemu dziecku będzie bardziej racjonalne. Proszę przeslijcie na priva namiary na tą informację.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc!!!!!!!!!!!!!!

Przeglądając strony klubu budujących widziałem prośbę o pomoc dla małego dziecka. Teraz nie mogę znaleźć w którym klubie była ta informacja. Informacja dotyczyła przekazywania 1% podatku na pomoc dla potrzebujących. Dotychczas przekazywałem pieniądze na fundacje Dr Clown. Myślę że przkazanie na pomoc konkretnemu dziecku będzie bardziej racjonalne. Proszę przeslijcie na priva namiary na tą informację.

Pozdrawiam

 

Szczytny cel ale pamiętaj ze możesz ten procent przekazać tylko na rzecz "organizacji pożytku publicznego". W innym wypadku nie możesz tego potraktować jako darowiznę podlegająca odliczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wczesną wiosną wznawiam prace na budowie. Poszukuję godnych polecania fachowców od:

-> elektryki

-> hydrauliki

-> tynków wewnętrznych (cem-wapienne filcowane)

 

Jeśli ktoś jest zadowolony ze swojego fachowca lub ekipy bardzo proszę o namiary.

 

 

elektryk P. Cezary501 121 404

 

hydraulika nie polecę bo strasznie nie terminowy :-?

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis, suuper te okna i dzwi. :o

 

 

Cześć,

Ja po sąsiedzku do Moniś. Widzę, że i Ty ludzie chwalą Twoje okna Drewax-u. A są gdzies zdjęcia na www czy oglądali na żywo? Właśnie zastanawiam sie nad Drewaxem, przed chwilą był u mnie Jareko...

Jeśli są na www to proszę o link ( w wątku nie ma)

 

Moniś, a jak Ci się spisują po czasie? Zadowolona jesteś? Co możesz o nich powiedzieć?

 

Pozdrawiam,

Rysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzka, Kozanka, pjj, excalibur,

 

Szambo

 

Tez musze szambo kupic - co myslicie o jednoczesnym zakupie kilku sztuk - zawsze to lepsza pozycja negocjacyjna a w przypadku transportu to nawet negocjowac nie trzeba, tylko dzielic koszty na kilka osob.

TERMIN - dowolny, jednak nie pozniej niz Maj 2006.

 

(Y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...