Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

..wew naszej okolicy wysoki poziom wody gruntowej ( a jak twierdzi Krzysiek - ponadgruntowej :roll: 8) :wink: ) jest zjawiskiem tak powszechnym jak mąka w piekarni !

I trzeba się z tym pogodzić !

Ja mam drenaż wokół domu i 2 zbiorcze studnie chłonne, w których woda stoi nonstop ( wyjątek to ubiegłe lato suche jak pieprz ).

J

 

Czy sam robiłeś drenaż ? Jaką obsybkę (materiał) masz do okoła budynku i na ile cm od fundamentów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Na gwałt poszukuje namiarów na jakiegos kierownika budowy z okolic Babic/Borzecina/Zaborowa/Leszna tudziez okolic, najlepiej tańszego niz 3000 zł (jakie to zaspiewał sobie wczoraj jeden z panow wykonujacych ten fach). Nie musi przebywac na budowie bez przerwy, w gruncie rzeczy zalezy mi wylacznie na wpisach do Dziennika i sporadycznych odwiedzinach. Blagam o pomoc, bo potwornie mnie terminy cisną :(

Doswiadczony kierownik budowy z okolic tel. 604-719-458. W Koczargach brał 1500 w ratach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz termin budowy zbliza sie nieublaganie pomozcie mi kochani...

gdzie najlepiej ( i najtaniej) kupic bloczki betonowe i przy okazji beton towarowy. Zakup bloczkow w skladach budowlanych chyba odpada bo pewnie w jakiejs pobliskiej lub tez dalszej betoniarni bedzie taniej ( i byc moze bez VAT). Macie juz moze w tym temacie jakies doswiadczenia?

Przy okazji moze ktos mi da namiar na sklad z tanimi deskami (ok 2-3 m3) do szalunkow i takich tam prac budowlanych?

Strasznie duzo tych prosb:))))))

Przy okazji serdecznei dziekuje tym wszystkim ktorzy dali mi namiary na elektrykow a ktorym nie podziekowalem na privie

Pozdrawiam

Pawel N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Babiczan,

 

Zamierzam kupić działkę w Lipkowie, która w chwili obecnej pływa w wodzie.Bardzo potrzebny jest mi geolog , który " oświeci" mnie w tej kwestii gleby nasiąkniętej wodą jak gąbka. Jeśli to możliwe, to proszę o podanie namiarów.

 

Pozdrawiam,

 

DLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie najlepiej ( i najtaniej) kupic bloczki betonowe i przy okazji beton towarowy. Zakup bloczkow w skladach budowlanych chyba odpada bo pewnie w jakiejs pobliskiej lub tez dalszej betoniarni bedzie taniej ( i byc moze bez VAT). Macie juz moze w tym temacie jakies doswiadczenia?

 

Dzisiaj dzwoniłam do POL-Beton w Czosnowie, bo tam podobno najtańszy beton

B10 - 130 m3

B15 - 140 m3

B20 - 150 m3

pompa 350 za usługę (niezależnie od ilości godzin)

Wszystkie ceny netto. Ale może ktoś znalazł taniej? To niech się podzieli gdzie.

Bloczki tam podobno też najtańsze, ale już nie pytałam, bo się pospieszyłam i kupiłam gdzie indziej.

 

Przy okazji moze ktos mi da namiar na sklad z tanimi deskami (ok 2-3 m3) do szalunkow i takich tam prac budowlanych?

Przyłączam się do tej prośby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie najlepiej ( i najtaniej) kupic bloczki betonowe i przy okazji beton towarowy. Zakup bloczkow w skladach budowlanych chyba odpada bo pewnie w jakiejs pobliskiej lub tez dalszej betoniarni bedzie taniej ( i byc moze bez VAT). Macie juz moze w tym temacie jakies doswiadczenia?

 

Dzisiaj dzwoniłam do POL-Beton w Czosnowie, bo tam podobno najtańszy beton

B10 - 130 m3

B15 - 140 m3

B20 - 150 m3

pompa 350 za usługę (niezależnie od ilości godzin)

Wszystkie ceny netto. Ale może ktoś znalazł taniej? To niech się podzieli gdzie.

Bloczki tam podobno też najtańsze, ale już nie pytałam, bo się pospieszyłam i kupiłam gdzie indziej.

 

Przy okazji moze ktos mi da namiar na sklad z tanimi deskami (ok 2-3 m3) do szalunkow i takich tam prac budowlanych?

Przyłączam się do tej prośby.

 

 

tez mialem z Czosnowa - dobre ceny

 

ze skladu drewna korzystalem z Zielonek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz termin budowy zbliza sie nieublaganie pomozcie mi kochani...

Pawel N

 

Betoniarna w Czosnowie

Beton B-20 150zł/m netto

Pompa do betonu 300zł/usługa/fundamenty netto

Bloczki 2.10zł/szt netto

 

Skład budowlany NORMA

Deski 430zł/m3

Jedyne ograniczenie to maja tylko deski 5-6m a do fundamentów można kupić 20-30% desek krótszych np: 2,5-3,5m po niższej cenie.

 

Hurtownia RADPOL

Bloczki 1.90zł/szt netto

 

 

Podaję ceny netto bo mogą takie pozostać :wink: .

Dane z wtorku (płaciłem) :-) :cry:

 

Pustaków nie podaję bo nie pytałeś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie betonu to warto zadzwonić do Bosta-Beton (duża firma, mają dobre laboratorium, dają atesty na beton) i pogadać z panem Kanclerzem (on się tak nazywa 8) ) - cennik jedno, a co się ugada, to drugie. Są rzeczywiście terminowi, i b. elastyczni jeśli chodzi o zapłatę za czas pompy (np. były 4 godziny, a płacimy za 1,5).

 

A bloczki - to teraz nie wiem, jak cenowo, ale na pewno b. dobre jakościowo (trzymają klasę betonu i wymiary, nie ma pokruszonych) są w składzie U Piotra w Lesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszytskim serdecznie za tak szybki oddzwiek:)))) Poszperalem troszke w Internecie ( na podstawie waszych wskazowek) i o to mamy co mamy:

 

1) "Pol-Beton" Grzegorz Zasadzki. Czosnów, ul. Duńska 10, tel. 022 7941664 , fax. 022 7942035 - chyba moj faworyt :))) da sie chyba pogadac ale trzeb apodjechac na miejsce

 

2) http://www.bostabeton.com.pl/ Betoniarnia V - Odolany

Mszczonowska 5; 604-233-103 604-859-032 - chyba sa drodzy:((((

 

 

3) Hurtownia Radpol (Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy)

http://radpol.webpark.pl/

05-505 Prażmów, ul. Franciszka Ryxa 57

tel. (22) 424 98 94, tel./fax (22) 727 05 76

kom. 504 02 04 72

e-mail: [email protected]

- niestety nie sprzedaj juz bloczkow chociaz moga zalatwic za 2,20 - cena 1,90 to byla kiedys - teraz nastawili sie na produkcje stropow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno

Podejrzewam ze jutro bedzie ciezko kogokolwiek spotkac na forum w zwiazku z tym zycze wszystkim Szanownym Forumowiczom Wesołych, i Spokojnych Swiat Wielkanocnych, a po Swietach przyjmnej roboty !!! - kto zalatwia papiery niech je zalatwi, kto buduje niech wybuduje, kto wykancza niech wykonczy, kto robi ogrodek niech go zrobi itd itd:)))))

Pozdrawiam

Pawel N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...