Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wlasnie weszli z zaskoczenia w moja ulice i kopia kanalizacje . oczywiscie złosliwie kończy sie na dzialce sasiada. Nie wiecie czy sie da i z kim gadać zeby przedłuzyli o te 10 m zeby i do mnie doszło?

 

zadzwon do pani Szarlik 509 601 963 - projektantka

ale szanse na przedluzenie sa raczej zadne bo projekt jest juz dawno zatwierdzony, przetargowany i obejmowal tylko domy oddane do uzytku, nowobudujacych juz nie (patrz chociazby nasz), gmina nie ma pieniedzy na rozszerzenie projektu

dowiadowalismy sie o to rok temu i nie bylo zadnych szans

a na wlasna reke na pewno nie zamierzamy przedluzac - wystarczy ze zrobilismy wode i gaz, kanaliza zrujnowalaby nasza kieszen nawet jezeli gmina zwraca 200zl/m to najpierw trzeba te pieniadze wywalic

tak wiec na jesieni zrobilismy szambo i poczekamy

jak po odrolnieniu zacznie sie ruch za nami to moze wtedy kiedys nas przylacza

 

ale zadzwon moze z Twoimi 10 m da sie cos zrobic

daj znac co udalo Ci sie ustalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I już po świętach

 

szukam działki w okolicach Borzęcina. Może szanowni forumowicze maja jakiś ludzki namiar. Dojechałam dzis do Leszna, ale malo jest tabliczek sprzedam. Bardzo licze na WASZĄ pomoc.

 

pozdrawiam

Zadzwon do Agencji Rancho - powinni miec kilka dobrych ofert w Borzecinie i Topolinie -niestety nie mam pod reka ich telefonow. Pozdrawiam i zycze powodzenia! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@magnolcia

 

polecam zadzwonić do Pani Elżbiety Szaszorowskiej z agencji RANCZO - jest bardzo miła i dobrze wybiera działki pod potrzeby kupującego - tel.722-95-82, agencja mieści się na rynku w Starych Babicach, zaraz za gminą

ja też tam kupiłam i nie narzekam, a w dodatku mają sporo działek, w których prowizję agencji płaci sprzedający

 

ewentualnie możesz poszukać działek w agencji "OSTOJA" Pan Bogucki (o ile dobrze pamiętam) też mają dużo ofert - agencja mieści się przy Warszawskiej zaraz za ROVERem

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktos przymierza się do krycia dachu ceramika lub betonową z poszyciem z tzw. membrany tj. folia wysoko paroprzepuszczalna przestrzegam przed pewnym cenionym w okolicy wykonawca [ dane na priv ] gdyż można się przejachac na nieFACHowym DACHowym wykonaniu. Za kilka lat rude plamy na poddaszu itp. Służę radami na co zwracac uwage. Do tej pory bylem zwolennikiem oszczednosci na deskowaniu i dalej jestem pod warunkiem prawidłowego foliowania. Zwłaszcza obróbki kominów i łączenia w koszach. U mnie wykonywano to zimą więc śnieg został pod dachówką a jak słońce przygrzało to koszmar, gdyby do było latem to bym nawet nie wiedział na co zwracać uwagę. Dobrze że w porę się zorientowałem i zostawiłem parę groszy na poprawki ale i tak nie obędzie sie bez interwancji PSD bo wykonawca twierdzi że wszystko jest zgodnie ze sztuką [ jedzie na nieskalanej renomie bo ładnie opowiada po kim i co poprawiał itp. a tak naprawdę popełnia te same błedy tzn. nie On tylko jego pracownicy ]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...