Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wiatajcie!

Chcielibyśmy się przywitać i przedstawić. Jest nas trójka (od niedawna) Beata, Łukasz i mały Piotruś. Właśnie czekamy na pozwolenie na budowę - działka przy ul. Agawy w Kwirynowie.

Pilnie szukamy ekipy do budowy domu, bo ta którą mieliśmy poleconą i z którą zaczęliśmy rozmowy ostatnio zabiła nas ceną. Bardzo prosimy o namiary na tanie :-) , ale godne polecenia firmy.

Chcielibyśmy zacząć na koniec czerwca i w tym roku postawić stan surowy otwarty.

Pozdrawiamy sąsiadów.

BiŁiP

Jakby co to mail: lukasz-s małpa o2 kropka pl

 

PS. Szczerze mówiąc niesamowite to forum. Sami mili i kulturalni ludzie :-), przebiłem się przez kilkaset postów i jestem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam propozycję z innej beczki. Proponuję zorganizowanie "wielkiej majówki budujących Grupy Babickiej". To będzie świetna okazja do wymiany poglądów live i lepszego poznania się. Może to głupie ale jeśli znajdzie się parę osób chętnych do małego luzu to znaczy że nie daliśmy się zabić fachowcom. Czas i miejsce do uzgodnienia, preferowany najbliższy weckend. Dysponuję busem i lawetą zdolną dostarczyć np. drewno na wielkie ognisko lub inne akcesoria typu stolik itp. Lubię organizować imprezy z racji swojej pewnej działalności którą prowadzę na Mazurach [ adres na priv ] więc zapraszam wszystkich zainteresowanych do wspólnej zabawy. Pozdrawiam JL.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Osatnio kręce się w gminie Stare Babice i szukam dziełczki. Czy mógłby mi ktoś przesłać na prive namiary na ciekawą działkę budowlaną w normalnej cenie ok. 100 m2.

Będę bardzo wdzieczny!

Pozdrawiam i mam nadzieję, że niedługo dołączę na stałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiększa nam sie grupka :D

lukasz-s, ciężko Ci będzie tanią/dobrą ekipę tak z marszu znaleźć.

 

PaJak05 - można by o czymś pomyśleć, ale na akurat najbliższy tydzień prognozy pogody są mało optymistyczne.... Niemniej jak trafi się jakaś grupka zapaleńców, to czemu nie.

 

Joasia :D to Tobie też woda z ziemi wyłazi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz

 

... co do pioruna i pożaru to nie, ale mojego sąsiada trafienie pioruna w dom kosztowało ok. 7 tys. ( elektronika i nie tylko 2 pieców gazowych + inny sprzęt do wyrzucenia ). Dom 2 i 1/2 kondygnacji, sam nie mam instalacji i mam nadzieję, że sąsiedztwo wyższych domów i słupów uchroni moje domiszcze :roll:

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Sąsiadów!

 

Poszukuje ekipy budowlanej do budowy domu (fundamenty, stan surowy itd.). Buduję w Kwirynowie, gen Maczka. Zacznę chyba na koniec czerwca.

Możecie zaproponować kogoś sprawdzonego?

 

Czy znacie ekipę Antoniego Wójcika? Podobno postawił juz kilka domów w Babicach. Moze ktoś ma o nim własne opinie?

 

Pozdrawiam wszystkich budujących!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="KrzysiekSw

Misha11, leniuchu :wink: , bierz się za fundamenty, woda opada[/quote]

 

 

Bardzo bym chciał ale nie uda mi się nawet tak jak planowałem ruszyć 1 czerwca. Moze 1 lipca lub sierpnia :(

Zime przespałem a teraz wszędzie trzeba czekać!

Aktualnie na pozwolenie wodnoprawne :D

 

W dodatku ze względu na nasze opóznienia musimy szukać ekipy a większość ma już zaklepaną prace na ten rok.

 

ps. ale za to juz w ten dłuuugi weekend przeprowadzam się do Babic.

 

pzdr to all grupa babice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich- jestem nowy.

Potwierdzam , że lektura tej grupy jest naprawdę super.

Kupiliśmy w lutym działeczkę 600 m ze wszystkim mediami w Kwirynowie na ul. Żurawiowe mokradła (nie za optymistyczna nazwa :lol: ). Jesteśmy w trakcie formalności papierkowych o których pisze @nia w dzienniku budowy.

Rzeczywiście wszystko się przeciąga w czasie .

Jak zdązymy uporać się z otrzymaniem kredytu zamierzamy zacząć również w czerwcu.

A propos

Pierwsze słyszę @aniu , że do pozwolenia na budowę wymgane są uzgodnienia sączków drenarskich. Pytałem w gminie o wymagane dokumenty i nic o tym nie wspomnieli??

Zamierzamy budować Librę - czy może ktoś z Was też ją stawia???

Chętnie nawiązałbym kontakt z budowniczym Libry.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i zkopiuje tu moje ogłoszenie:

 

 

Szukam solidnej ekipy budowlanej. Początek lipiec-sierpień, w tym roku do stanu surowego z dachem. Miejsce budowy to Stare Babice pod Warszawą.

Pozdr

Michał

506003643

 

 

 

Podaję namiary na mojego wykonawcę, byłem bardzo zadowolony. Antek Wójcik 608822845

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Sąsiadów!

 

Poszukuje ekipy budowlanej do budowy domu (fundamenty, stan surowy itd.). Buduję w Kwirynowie, gen Maczka. Zacznę chyba na koniec czerwca.

Możecie zaproponować kogoś sprawdzonego?

 

Czy znacie ekipę Antoniego Wójcika? Podobno postawił juz kilka domów w Babicach. Moze ktoś ma o nim własne opinie?

 

Pozdrawiam wszystkich budujących!

Antek jest super. Mój dom [ Zuzia ] ponad 250 mtr. plus garaż dwustanowiskowy 70 mtr. budowali w 6 tygodni. Robota pali im się w rękach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dom [ Zuzia ] ponad 250 mtr. plus garaż dwustanowiskowy 70 mtr. budowali w 6 tygodni. Robota pali im się w rękach

 

Czy to rzeczywiście mozliwe zbudowanie domu w takim tempie? :roll:

pzdr

Oczywiście że możliwe. Mam dokumentację fotograficzną z datami bo sam w to nieraz nie wierzę. Teraz budują na H.Dobrzańskiego u mojego kolegi. Przed świętami zaczeli i już są na drugim poziomie, robią nadproża w lukarnach. Co prawda fundamenty zrobili na jesieni w przerwie jak moje wylewki twardniały. Ja mówię o 6 tygodniach pracy wyłączając przerwy technologiczne co w sumie dało 2 tygodnie ale jak dom podsychał to budowali garaż. Mam do odstapienia stemple w bardzo dobrym stanie przez całą zimę "garażowane" ok 150 szt. a kolega z Hubala deski po szalowaniu stropu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich- jestem nowy.

Potwierdzam , że lektura tej grupy jest naprawdę super.

Kupiliśmy w lutym działeczkę 600 m ze wszystkim mediami w Kwirynowie na ul. Żurawiowe mokradła (nie za optymistyczna nazwa :lol: ). Jesteśmy w trakcie formalności papierkowych o których pisze @nia w dzienniku budowy.

Rzeczywiście wszystko się przeciąga w czasie .

Jak zdązymy uporać się z otrzymaniem kredytu zamierzamy zacząć również w czerwcu.

A propos

Pierwsze słyszę @aniu , że do pozwolenia na budowę wymgane są uzgodnienia sączków drenarskich. Pytałem w gminie o wymagane dokumenty i nic o tym nie wspomnieli??

Zamierzamy budować Librę - czy może ktoś z Was też ją stawia???

Chętnie nawiązałbym kontakt z budowniczym Libry.

pzdr

 

 

Może ich nie masz, sprawsz na mapie?

 

ps. pozwolenie to powiat w Ożarowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odstapienia stemple w bardzo dobrym stanie przez całą zimę "garażowane" ok 150 szt. a kolega z Hubala deski po szalowaniu stropu.

Jestem zainteresowana.

A jaka jest wysokość tych stempli?

 

Jeśli chodzi o majówkę Grupy Babickiej to świetny pomysł, ale obawiam się, że już trochę za późno, żeby udało się to zorganizować w ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...