Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hejka, mam nadzieję, że się nie obrazicie na to ogłoszenie, może ktoś coś takiego szuka:

oddam (w dobre ręce :lol: ) tzw. schody robocze tzn. cosik takiego jak drabina lecz z poręczą (rewelka dla pań :wink: ) + zamiast szczebli cosik na kształt trepa (spokojnie można stanąć - szerokość jakieś 30 cm) - ilość trepów 10. wysokość schodów 3,8 m., szerokość 63 cm.

rzecz niezastąpiona w przypadku domów bez betonowych schodów gdzie istnieje konieczność wejścia np. na poddasze czy piętro. a ma się różne obiekcie przed klasyczną drabiną :roll:

uwaga> oferta ważna tylko do najbliższej soboty (6 maja) bowiem tego dnia ma przyjechać gość i zabrać wszelkie drewno budowlane z mojej budowy celem spalenia. jak nie znajdzie się chętny - pójdą z dymem :lol:

 

zainteresowanych proszę o kontakt na priva. pzdr

schody są w łomiankach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gratuluję pomysłu z tą grupą, można tu się wiele dowiedzieć, od kilku miesięcy szukam działki w okolicy, ale nie wygląda to ciekawie, generalnie można odnieść wrażenie że nikomu nie zależy na sprzedaży gruntów.

Jest to mocno nienormalne tym bardziej jak widzę te puste setki hektarów pomiędzy Górczewska a Szeligowską.

A może ktoś wie jakie jest przeznaczenie tych terenów i kiedy gmina planuje wykonać plany zagospodarowania ?, a co za tym odrolnić te narodowe skarby rolne.

Oczywiście gdyby ktoś miał informacje na temat ciekawej działeczki to byłbym niezmiernie wdzięczny :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekdvb

 

jesli interesuja cie np. koczargi stare i jestes w stanie jeszcze troche poczekac to w tej chwili na odrolnienie czeka kawal ziemi miedzy akacjowa a struga na granicy lipkowa i koczarg

jesli dobrze pojdzie to na jesieni juz bedzie cos na rynku - w tej chwili w gminie mozna zobaczyc ostateczna wersje planu zagospodarowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam starobabickich sąsiadów!

Czas najwyższy się przedstawić: od 8 miesięcy jesteśmy posiadaczami "swojego miejsca na ziemi", padło na Topolin. I od tego, mniej więcej, czasu zaprzyjaźniamy się w Wami śledząc forum, Wasze posty, dzienniki...

Z budową zamierzamy ruszyć, jak tylko bank pożyczy nam "parę groszy" :lol:. Planowany termin rozpoczęcia to połowa czerwca.

Do tej pory większych problemów nie było, raczej wszystko idzie swoim torem (papiery, pozwolenia, itp), ale mam wrażnie, że jak wbijemy pierwszą łopatę w dziewiczą ziemię, to się zacznie... aż się boję :-?

 

Pozdrawiam wszystkich

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekdvb

 

jesli interesuja cie np. koczargi stare i jestes w stanie jeszcze troche poczekac to w tej chwili na odrolnienie czeka kawal ziemi miedzy akacjowa a struga na granicy lipkowa i koczarg

jesli dobrze pojdzie to na jesieni juz bedzie cos na rynku - w tej chwili w gminie mozna zobaczyc ostateczna wersje planu zagospodarowania

 

Bardzo Ci dziękuje za informację, w kwestii poczekania to i tak chyba nie ma wyjścia, nie ma działek to pozostaje czekać, wiadomość wydaje się pozytywna, nie myślałem że uda im się ten plan wykonać w tym roku, wypada podjechać do gminy i się z nim zapoznać, w najbliższym czasie to zrobię i poinformuję na grupie.

Swoją drogą już teraz ciekawi mnie czy te odrolnienia będą dotyczyły w najbliższym czasie innych miejsc w gminie, gdyby tak było to z pewnością ceny byłyby bardziej normalne, czego sobie i innym poszukującym działki życzę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sąsiedztwie osiedla Kampinos w Lipkowie powstaje osiedle domków,

sprzedaje działki w imieniu właścicieli agencja Olimp na Kole, ale można prywatnie popytać, np. naprzeciwko figurki w starych domach.

Ceny 150 - 170 pln/m2

J

 

 

Zostal chyba tylko jedna- oferta ciekaw, tylko wczesniej nie mowioli o uzbrojeniu terenu- koszty mediow mial pokryc nabywca.Jak jest teraz nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zupełnie nowa :)

Nabyłam działkę Stare Babice klasa RV, w studium jest planowane przeznaczenie pod zabudowe jednorodzinną. Czy jest jakiś sposób na przyśpieszenie wprowadzenia tej częsci studium tak bardziej w życie. Ktos przez coś takiego przechodził? Gdzieś trzeba podreptac, jakies wnioski wypełnic, jakiś podatek zapłacic, petycje rozpisac? Jakies pomysly? Podpowiedzi? Będę wdzięczna.

Bo w chwili obecnej mam tak bardziej rolnie z kanalizacja :D

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...