Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc Snopi, na mnie za adaptacja projektu..w Geobaksi zaspiewali 1000zl.. a zmian bylo malo..Mamy projekt s Archonu. W biurze Archonu na Bartyckej, za duzo zmian, zniany w scian konstrukcjinych, oknach, garazu, lukarniach..t.d... bez konstruktora chca 1000zl..zupelne normalna cena..Projekt zagospodarowania dzialki 700zl..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do szanownych Klubowiczów: czy możecie mi polecić jakiegoś sensownego i niedrogiego architekta do zrobienia adaptacji? W sumie zmiany które planuję są minimalne ale po tym jak kolega który zupełnie nic nie zmieniał w projekcie po zapłaceniu 1,5 tys dostał coś co rzekomo było adaptacją a w starostwie zostało całkowicie wyśmiane nie chcę ryzykować. Może ktoś korzystał z usług pana z Geobaksa z Babic? Jak zamawiałem u nich mapę to zaproponowali mi adaptację projektu.

 

Pozdrówka

Piotrek

Cześć!

Ja korzystałem z usług pani B. Mazur (pracuje w urzędzie gminy). Miło, spokojnie, terminowo i niedrogo. Poprowadziła mnie za rękę przez wszystkie urzedowe sprawy. Za adaptację projektu, projekt zagospodarowania działki + pomoc w kompletacji dokumentów = 1,3tys. Szczerze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc, teraz trzymajcie kciuki za sukces w elektrowni. :) Jeszcze przed zakupem działki dostałem warunki, które tradycyjnie przewidują podłączenie za 2 lata ale oprócz tego skrzynkę zaplanowali po przeciwnej stronie działki niż bym chciał. Jakoś nie mam ochoty wlec 40m kabla więc będę negocjował. Swoją drogą niedawno w jakiejś gazecie widziałem reklamę zakładu energetycznego. Dawno nie spotkałem czegoś tak śmiesznego, jeszcze trochę i zaczną się reklamować urzędy gmin i pozostali ustawowi monopoliści :lol:

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Normie i przy okazji wynikło że poprzednie pracownice, zdaje się że Pani Ewa i Monika otworzyły im konkurencję. Głupio było mi się ich spytać gdzie sie mieści. Może ktoś ma ich namiary?

 

A gdzie byłeś, bo nowa Norma jest na ul. Estrady (a stara to ta na Pohulanki), ale czy to prawdziwa Norma czy nie to nie wiem :-)

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie! Właśnie miałem zrobić sondę w tej sprawie. Nie wszędzie jest kabel. Ja mam przez komórkę, czyli iPlus. Działa to koszmarnie wolno na GPRS. Na EDGE pewnie byłoby szybciej, ale niewiele. W samym centrum Kwirynowa jest stacja bazowa firmy Radionet (ogłoszenia wiszą na słupach) w systemie WiFi. Ciekawy jestem, czy ktoś już to ma i jak mu to funkcjonuje. Na razie widzę tyle, że ich strona w internecie właściwie nie działa, a kiedyś działała. Ktoś się miał do mnie odezwać i też cisza. Ale stacja jest, dwa duże talerze antenowe widać z daleka. Może plajtują?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie! Właśnie miałem zrobić sondę w tej sprawie. Nie wszędzie jest kabel. Ja mam przez komórkę, czyli iPlus. Działa to koszmarnie wolno na GPRS. Na EDGE pewnie byłoby szybciej, ale niewiele. W samym centrum Kwirynowa jest stacja bazowa firmy Radionet (ogłoszenia wiszą na słupach) w systemie WiFi. Ciekawy jestem, czy ktoś już to ma i jak mu to funkcjonuje. Na razie widzę tyle, że ich strona w internecie właściwie nie działa, a kiedyś działała. Ktoś się miał do mnie odezwać i też cisza. Ale stacja jest, dwa duże talerze antenowe widać z daleka. Może plajtują?

A w Koczargach jest bardzo dobry zasieg UMTS Ery - tak wiec BlueConnect chodzi po UMTS az milo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...