Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!

Już niedługo zaczynamy :-), papiery są, ekipa wybrana, szczegóły umowy dogadane i tylko zostało podpisać papier i ruszamy.

Pyt. 1

Jakie hurtownie w okolicy polecacie. Znalazłem we wcześniejszych postach Norme, ale może macie coś jeszcze. Na miejscu widziałem sporo sam, ale liczę na Wasze opinie, żeby nie tułać się niepotrzebnie. Tanio, solidnie i kompleksowo!

Pyt. 2

Jakaś szczególna procedura rozpoczęcie budowy? Nie chodzi mi o podpisanie protokołu zdawczo-odbiorczego itp. Ale takie zwyczaje typu pierwsza łopata..., słyszy się o wkopaniu "kamienia węgielnego" :-)) ale jak to zrobić :-)))))

 

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Słuchajcie, kto Wam zakładał alarm? Moglibyście kogoś polecić. Zdaje się, że przegapiłam temat i nie zaklepałam sensownego terminu a chciałoby się tynki kłaść :cry:

Pozdrawiam

jj

Polecić mogę, choć z alarmami jest jak z telefonami komórkowymi. Firmy ochroniarskie mają swoje ekipy i kosztuje to taniej, niż zamówienie oddzielnie, bo i tak sobie odbiją w abonamencie. Na priva mogę dać namiary, bo muszę to zrobić opisowo - nie mam tu adresu ani telefonu, wiem, jak trafić. Dobry fachowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, znad morza, jak to nad Bałtykiem ciepło i słońce umiarkowane!

 

Ogrodzenie drewniane-cudnej urody robi pan Andrzej Lesniak 0 605 440 594

 

uwaga na elektrownie Pruszków- załozyli mi zaplombowane skrzynki,ale zapomnieli zainstalować licznik. kase sciagneli i jak ekipa przyjechała stawiać ogrodzenie okazało sie,że nie ma licznika!! Jaka była odp z Pruszkowa,że zlecenie nie poszło bo cos tam a teraz to nie wiadomo kiedy bo ci co montuja to na urlopie i mam czekać ,.No szlag mnie trafił aż musialam sie ochlodzić w 15st bałtyckiej brei zwanej morzem.

pozdrawiam

 

Pzryczepa juz sprzedana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...