Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy ktos miał moze w swoim domku rame stalowa podtrzymujaca wiezbe dachowa. U mnie jest rama HEB 160 na słupach C140.

 

Zastanawim się gdzie to pospawac? Na budowie czy w jakimś specjalnym zakładzie? Co prawda moj wykonawca twierdzi ze ja pospawa ale mam watpilwosci.

 

u mnie w projekcie tez byla przewidziana rama. Ale kierownik wraz z ekipa dekarzy zastosowali takie rozwiazanie, ktore pozwolilo uniknac montazu ramy i nieestetycznego wygladu wewnatrz domu.

Hmm... Ale rame stalowa daje sie wlasnie chyba po to, aby uniknac drewnianych slupow w pomieszczeniach na poddaszu, czyli nieestetycznego wygladu - choc to oczywiscie kwestia gustu i niektorzy preferuja takie "drewniane" poddasze :D

Z uwagi na wyzsza wytrzymalosc slupki stalowe maja duzo mniejszy przekroj niz slupy drewniane i mozna je z powodzeniem ukryc "wewnatrz" scianek dzialowych poddasza...

 

i słupów drewnianych w pokojach na poddaszu też tym sposobem uniknęłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów,

 

Pilnie (w miarę :D ) poszukuje ekipy do tynkow maszynowych. Raczej gipsowych, ale jesli ktos moze kogos polecic do cementowo-wapiennych to równiez proszę o namiary.

 

Pozdrawiam

 

polecam do tynków wewnetrznych, sprawdzony, u mnie wykonywał tynki cementowo-wapienne - tel. 0-694-758-191

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozanka moze ja Ci moge odstapic moja ekipe? Ja znalazlam podobno dobra ekipe do tynkow cementowo-wapiennych, ale okazalo sie, ze wlasciwie nie ma na to czasu i musze zrobic gipsowe z agregatu. Tynki cementowo-wapienne mieli mi ukladac od konca sierpnia. Dzisiaj potwierdzi mi termin ekipa od gipsow. Jezeli wszystko bedzie zgodnie z planem moge odstapic ekipe od cementowo-wapiennych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozanko dam Ci znać jak tylko potwierdze, że pan od tynkow gipsowych naprawde ma czas. Caly czas mam problem z koordynacja. Tez tak macie?

Dzisiaj bylo smiesznie - umowiony za tydzien pan od szamba zadzwonil, ze za godzine bedzie na budowie. I byl bardzo zdziwiony, ze nie dam rady podjechac, bo pracuje - przeciez to nienormalne :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...