Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To ja miałam lepszy numer. Pan Hydraulik w sobotę o 7 rano zadzwonił, że jest u nas na działce i może robić, tylko ktoś mu musi otworzyć. :o Zaznaczam, że wcale się z nim nie umawiałam ani na sobotę, ani tym bardziej na 7 rano. Jeszcze nawet nie zdążyłam ustalić z kier. bud. jak ma iść ta rura z wodą i w którym miejscu przechodzić przez fundamenty.

 

A z koordynacją, to rzeczywiście problem, zwłaszcza jak jakaś ekipa nawali. My liczyliśmy na tych naszych tynkarzy, a tu taki numer nam wycieli. Teraz nie wiem jak mam umawiać następne ekipy.

Ale tak to jest jak się buduje systemem gospodarczym. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lagerfeld- jedyna sensowna firmę od okładzin z drewna egzotycznego znalazłam na Trasie Toruńskiej vis`vis centrum targówek -jest wielki szyld.

 

Zejlka mam bardzo sprawdzona firmę kuchenna-robili mi dwie kuchnie, u męza w biurze i kilku naszym znajomym wszyscy byli b.zadowoleni.

Firma RONO -głowna siedziba raszyn ale maja stoisko w Opexie przy galerii Mokotów na 1 pietrze.projekt 500zł zwrotny gdy zamówisz meble. producentem jest firma spod Torunia. Robia wszystko co sobie wymyslisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

U mnie koparka stanęła, bo nie ma gdzie zwalać piachu z wykopu :-(. Wobec powyższego: oddam ziemię/piach z wykopu sprawa oczywiście pilna.

Pozdrawiam

Łukasz

 

Jeśli jeszcze aktualne to przyjmę każdą ilość :-D, oby bez gliny. Mam działkę do podniesienia.

 

Potrzebuje namiarow na dzwig z okolicy Babic

602620043 spory zasięg ale ... bierze ok 200zł/godz. Możesz sie targować ja miałem sprawę gardłową więc zdarł ze mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

mam cztery namiary na dźwigi,

sprzed jakiś dwóch lat, więc trzeba je zweryfikować

 

1. 602 218 381

2. 604 590 071

3. 506 124 295

4. 602 620 043

 

Sama zaś szukam namiarów na:

1. fachowców od gips-kartonów (muszę wykończyć poddasze)

2. fachowców od układania podłóg drewnianych (konkretnie desek - i na legarach, i bez legarów)

3. tartak albo stolarnie, gdzie można nabyć wyżej wymienione deski, najlepiej modrzewiowe

4. minikoparkę z operatorem

 

pzdr

 

Marsjanka (Kasia)

& Mania 7 lat & Michasia 2,5 miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...