Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich po urlopach ( a przynajmniej po swoim) i niesmailo zapytuje o AKTUALNE namiary na fachwocow od piecow gazowych ( sprzedaz i montaz) najchetnej vaillanta oraz ewnetualnie jakis dobrych tynkarzt ( i oczywiscie niedrogich):)))

Pozdrawiam Serdecznie

Pawel N

 

Mogę polecić firmę w Łomiankach: Arma-San Sp. Jawna S.J. Bartczuk, W.I. Kownaccy ul. Warszawska 185, 05-092 Łomianki

Mają ekipy monterów, którzy są w stanie zamontować i uruchomić piec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam grupowiczów!

 

Zmierzam właśnie w stronę zakupu działki między Borzęcinem a Mariewem, mam pytanie czy ta okolica ma jakieś "wady ukryte". Czy np. baza wojskowa bardzo hałasuje (codzienne strzelania itp?). Generalnie: jaki jest komfort życia w okolicach Mariew - Stanisławów?

 

Pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowaliście bramę garażową i jakie polecacie Hormann, Wiśniowski, Normstahl czy jeszcze inne?

Wiśniowski - od p. Karpińskiego (firma Masterbram w Łomiankach)

 

(z http://www.pkt.pl: Master-Bram. Bramy garażowe, przemysłowe, wjazdowe

05-092 Łomianki, Piaskowa 31, 0 502 36 63 19)

Mowi sie ze normstahl z tych trzech jest niby najlepszy (moja siostra ma i bardzo sobie chwali chociaz podejrzewam ze chwalilaby i wisniewskiego i hormanna) Generalnie wszytkie sa podobne, a wszystko zalezy od napedu ktory mozesz dobrac juz sobie innej firmy oraz wzornictwa i kolorystyki. J sie zastanawiam nad noormstahlem i i wisniowskim. Normstahla sprzedaja u nas w okolicy na ul. Pohulanki - mysle ze mozna z czlowiekiem sie dogadac, natomiast wisniowski np w kim art pro na warszawskiej - ponoc mozna dobrze znegocjowac cene.

Pozdrawiam

Pawel N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowaliście bramę garażową i jakie polecacie Hormann, Wiśniowski, Normstahl czy jeszcze inne?

Wiśniowski - od p. Karpińskiego (firma Masterbram w Łomiankach)

 

(z http://www.pkt.pl: Master-Bram. Bramy garażowe, przemysłowe, wjazdowe

05-092 Łomianki, Piaskowa 31, 0 502 36 63 19)

 

Ja też polecam tę brame (Wiśniowski) i tego dostawcę (Karpiński). Kozystałem z usług p. Karpińskiego jakies 8 lat temu i brama do dziś działa świetnie. Ceny ma do negocjacji a dla starego klienta dał jeszcze ekstra rabat. :-D.

 

Polecam bramę Wiśniowski + napęd Nice. To najlepsze zestawienie (moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maximus. - gdzie twój koń?

Cóż za frywolne pytanie ... Sopelek pyta Maximusa o jego konia ... :o :D

Frywolny to jest Twój avatar!

 

Sopoelek ... luzik :-D

 

Mój Avatar jest dziełem starożytnego wschodu odzwierciedlający moje współczesne doświadczenia ze współpracy z ekipami budowlanymi. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...