Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

KozAnka,

Coś jest na rzeczy ale szczegółów nie znam. Ja go również miło wspominam. Przeprowadził nas przez wszystkie nasze pomysły co do dachówki, po tym jak się okazało, że Pani architekt zaszalała i chciała nas puścić z torbami.

Z adresami od Arnolda objechaliśmy parę budów, żeby zobaczyć kolejne wcielenia naszego dachu w naturze. Wybraliśmy wiśniowego Von Mullera. Bardzo ładny kolor i z fajnymi rabatami. Także Arnolda wspominam bardzo pozytywnie.

Pozdrawiam :lol:

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

poszukuję działki do 200 000 zł w okolicy:

 

Latchorzew, Babice, Zielonki, Koczargi, Wojcieszyn, Wierzbin, Borzęcin, Borki, Mariew, Wólka, Lipków, Hornówek, Izabelin, Truskaw, Kwirynów, Janów, Klaudyn

 

Czy ktoś może mi pomóc. Szukam już od jakiegoś czasu ale nic nie mogę znaleźć. Nawet biura nieruchomości mają albo przewodami wysokiego napięcia albo diabelnie duże i drogie.

 

Ewentualnie może być nieco większa do podziału na dwie (oczywiście droższa :-)

 

Czy moglibyście mi jeszcze powiedzieć jak wygląda sprawa kanalizacji w tych lokalizacjach? Jaka jest szansa na podłączenie kanalizacji miejskiej?

 

Dzieki za wszelkie info

mail: [email protected]

gg: 330483

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie moge wypowiadac za Borzęcin -Topolin. Kanaliza ma byc w terminie granicznym do 5 lat. Jak bedzie zobaczymy. W sumie wiocha wcześniej już częsciowo ma. Działki ci u nas jeszcze ze 2 wolne zostały z dumna tablica Ranczo. Linii wysokiego na pewno nie ma;) Za to ceny sa mi bliżej nie znane ale zdaje sie właściciele mało nie chca. Bo kupców napalonych mieli juz kilku co najmniej a do trnsakcji z przyczyn z tego co wiem własnie cenowych nie doszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję działki do 200 000 zł w okolicy:

 

Latchorzew, Babice, Zielonki, Koczargi, Wojcieszyn, Wierzbin, Borzęcin, Borki, Mariew, Wólka, Lipków, Hornówek, Izabelin, Truskaw, Kwirynów, Janów, Klaudyn

 

Dzieki za wszelkie info

mail: [email protected]

gg: 330483

 

 

Mój kolega właśnie kończy transakcję zakupu działki w Klaudynie - za 1000m2 zapłacił 250k zł i cieszy się jak by złapał Pana Boga za nogi. Obawiam się, że Twoja cena jest zbyt niska abyś mógł coś znaleźć (chyba, że działka rolna bez możliwości odrolnienia w najbliższym czasie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 200k zł faktycznie trudno będzie coś znaleźć. Sam niedawno kupowałem i agencje praktycznie nie mają ofert. Z kolei tubylcom nie spieszy się ze sprzedażą bo ceny rosną i tak kółeczko się zamyka. Na mojego czuja można sobie odpuścić okolice najbliższe Warszawy ale co do Borzęcina nie mam zdania :)

 

Ja za to mam inny ciekawy problem - gdzie w okolicy można wynająć Fadromę? Nawieźli mi na działkę delikatnie mówiąc nienajlepszy materiał i teraz potrzebuję zawodnika wagi ciężkiej, zwykły CAT zakopał się totalnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam inny ciekawy problem - gdzie w okolicy można wynająć Fadromę? Nawieźli mi na działkę delikatnie mówiąc nienajlepszy materiał i teraz potrzebuję zawodnika wagi ciężkiej, zwykły CAT zakopał się totalnie :evil:

Fadroma? A prosze bardzo, maszyna "stacjonuje" w samych Babicach.

Telefon kontaktowy: 601 803-911.

Konkretnie jest to wielka ladowarka (taka "zginajaca sie w srodku") z mala lyzeczka 2.5 m3

Ostatnio maszyna cenila sie 150 zl/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no własnie w zwiazku z nawożeniem chcemy juz teraz dosypac ziemi na działke skąd wziać taka ziemie? Ma byc tanio:) bo sporo:) I tak na wszystko rzucimy ziemie zdjeta z pod fundamentów .

Sprobuj podjechac do Koczarg - tu teraz kopia kanalizacje (wzdluz Akacjowej).

Ziemie sprzedaja tanio (ok. 40 zl za czteroosiowa wywrotke) - nie jest to moze ziemia najwyzszej jakosci, bo pol na pol z piachem - ale jesli zamierzasz na to narzucic jakas lepsza ziemie, to na podniesienie dzialki "pod spodem" nadaje sie w sam raz, bo przynajmniej dobrze przepuszcza wode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję działki do 200 000 zł w okolicy:

 

Latchorzew, Babice, Zielonki, Koczargi, Wojcieszyn, Wierzbin, Borzęcin, Borki, Mariew, Wólka, Lipków, Hornówek, Izabelin, Truskaw, Kwirynów, Janów, Klaudyn

 

Czy ktoś może mi pomóc. Szukam już od jakiegoś czasu ale nic nie mogę znaleźć. Nawet biura nieruchomości mają albo przewodami wysokiego napięcia albo diabelnie duże i drogie.

 

Ewentualnie może być nieco większa do podziału na dwie (oczywiście droższa :-)

 

Czy moglibyście mi jeszcze powiedzieć jak wygląda sprawa kanalizacji w tych lokalizacjach? Jaka jest szansa na podłączenie kanalizacji miejskiej?

 

Dzieki za wszelkie info

mail: [email protected]

gg: 330483

 

W gminie najmniejsze działki (niezabudowane - nowo powstałe) to min. 800 m, a dla Klaudyna 1000 m - ostatnia wycena działek dla Kwirynowa to 370 PLN za m kwadratowy - jak jest w innych miejscowościach - nie wiem, ale ceny sa coraz bardziej chore.

 

Pozdrawiam

Kiaran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Czy ktoś zawierał umowę o wybudowanie domu (wykonawstwo) domu z osobą fizyczną. Zastanawiam się nad kwestiami prawnymi takiej opcji, odpowiedzialnością ewentualnego inwestora. Ja osobiście bym uważał (jakoś tak z firmą wydaje mi sie lepiej), ale może tak po prostu jakaś umowę o dzieło tez jest OK. Ma ktoś jakieś doświadczenia, zdanie?

 

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o tak sie podniesli z cena?

Jak kopali na Klonowej w Koczargach - to polowa moich sasiadow brala od nich po 40 zl za wywrotke...

bo i wożą po 40, jesli kopia w koczargach i wywalaja w koczargach. do Topolina chcial 100, to niech wywala dalej w koczargach :)

 

btw. niezly hardocre tam mialem przejezdzajac okolice. enduro tam teraz jest potrzebne jakieś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie w tym problem wtedy rzucali to za płot a tu by musieli przywieżć 7 km dalej i marudzą ,że benzyna. Niezle pali ta wywrotka 60zł za 14 km licząc w te i wewte;) Ech cholera. W Wojcieszynie też kopia może tam zapytam.

Ziemia może byc gliniasta bo i tak wale na to swoja dobra klasy 3a wiec nawet bardzo dobrą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...