Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Mam serdeczną prośbę o namiar na jakąś sensowną hurtownie.

Spróbuj Girlsy :-)) tzn. Girls-Bud tel. 722-13-58, naprawdę przejmują się klientem i mają dobre ceny, a do Leszna chyba nie za daleko. Dziewczyny siedzą w Macierzyszu. Mają doświadczenie, wiedzą co sprzedają.

Normę odradzam, niestety, chyba że wiesz czego chcesz i sam sobie to odbierzesz, albo Ci sie nie spieszy, bo poziom bałaganu przekracza tam mój próg tolerancji.

Ewentualnie zobacz hutownia u Piotra w Zaborówku (nie byłem, nie znam, tylko słyszałem) lub przy ul. Izabelińskiej jadąc z Babic do Lipkowa (ta jest OK). Mam namiary ale musiałbym poszukać. Jakby co to daj znać.

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Dzięki za odzew, co do hurtowni "U Piotra" to właśnie jestem trochę zawiedziony, bo ceny jakie dostałem nie są rewelacyjne (takie same mogę dostać w Castoramie, dochodzi tylko transport, ale po hurtowni która miałaby by mnie zaopatrywać na całą budowę to spodziewam się czegoś więcej), po drugie jak pytałem się o cene desek to dostałem jedną cene a jak przywieźli to na wz była inna cena, ze względu że to drobna kwota to nawet nie robiłem z tego sprawy ale nie chcę na przyszłość po kilka razy sprawdzać i upewniać się co do ceny każdej drobnostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam serdeczną prośbę o namiar na jakąś sensowną hurtownie.

Spróbuj Girlsy :-)) tzn. Girls-Bud tel. 722-13-58, naprawdę przejmują się klientem i mają dobre ceny, a do Leszna chyba nie za daleko. Dziewczyny siedzą w Macierzyszu. Mają doświadczenie, wiedzą co sprzedają.

proponuje jednak komoreczki, bo nie wiem jak jest jeszcze ze stacjonarnym z uwagi na pewne przygody.

501 126 285 i 609 467 624

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy ul. Izabelińskiej jadąc z Babic do Lipkowa (ta jest OK). Mam namiary ale musiałbym poszukać. Jakby co to daj znać.

to jest BUDOMIX - 0 604 423 611 są w porządku,bardzo elastyczni, dowozili nawet niewielkie ilości materiałów, zwroty też miałam, przyjęli bez problemu

justa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z prośbą :D.... poszykuję ludzi do wylania posadzki. Najlepiej z maszyny. Pomożecie z namiarami ?

 

my korzystalismy z uslug forumowego Eimunda

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=19915&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

i chyba sporo osob z forum z niego korzysta

robota zrobiona szybko i ok choc musze przyznac ze sama ekipa byla strasznie gburowata - tylko oni tacy nam sie trafili ale nie wiem czy on ma jedna ekipe czy wiecej wiec moze trafi sie na kogos innego

sam Eimund jest w porzadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka, gartuluje parkietow. To kiedy beda nowe fotki domku? :p

 

Zeljka dzieki za gratulacje :D

a fotki to nie wiem kiedy bo jakos stracilam zapal do fotografowania, stan surowy to codziennie byl dokumentowany kilkoma zdjeciami :wink:

ale euforia dawno minela a przed przeprowadzka to czlowiek ma juz chyba wszystkiego coraz bardziej powyzej uszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ja mam powiedziec na temat zawieszenia prawie codziennie jezdzac do Koczarg - tam za kazdym razem czeka na czlowieka jakas kolejna niespodzianka - mam nawet wrazenie ze kopia w tych samych miejscach po kilka razy

Niooo... Ja tez jezdze do Koczarg i od rozpoczecia budowy w marcu - praktycznie codziennie :D

Ale Karorka wzdluz Akacjowej nie jest jeszcze chyba najgorzej... ja skrecam w Klonowa - a tam kolo lasku to jest istny poligon do mordowania zawieszenia :evil:

 

Klonowa tez jezdze i rzeczywiscie kolo lasku jest ciekawe miejsce dla samochodow :wink: i w ogole klonowa jest dla mnie totalna zagadka - kopali tam na samym poczatku i do tej pory nie ma paska asfaltu :o

 

czyby Twoj dom to ktorys z tych budowanych po drugiej stronie ulicy od lasku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie jak pytałem się o cene desek to dostałem jedną cene a jak przywieźli to na wz była inna cena

Powiem Ci szczerze, że ja tak mam zawsze, a to dlatego, że ceny sie zmieniają i w komputerze są zwykle jakieś tam, a potem przy rozliczeniu ceny są zawsze (!) inne, i nawet zwykle niższe niż te ustalone, jeśli w grę wchodzi duża kwota. Cenami na wz-etkach sie nie kieruj, poza tym mam niektóre wz-etki wogóle bez ceny. Płać taką cenę jaka była ustalona i już, dodam, że czasem mnie (!) w hurtowni sami pytają a jaka była właściwie ustalana cena :-))

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klonowa tez jezdze i rzeczywiscie kolo lasku jest ciekawe miejsce dla samochodow :wink: i w ogole klonowa jest dla mnie totalna zagadka - kopali tam na samym poczatku i do tej pory nie ma paska asfaltu :o

 

czyby Twoj dom to ktorys z tych budowanych po drugiej stronie ulicy od lasku?

Tak, jeden z tych domow jest moj :p

Tam powstanie w sumie 10 domow - dzialki byly sprzedawne wiosna 2005 (wszystkie od jednego wlasciciela, ktory podzielil swoje pole), a juz powstalo (lub konczy powstawac) 7 domow. Z tego co wiem - w przyszlym roku wystartuja 2 kolejne budowy :)

 

Co do Klonowej - te przedluzajace sie roboty to dla mnie takze zagadka. :-?

Kiedys nawet zatrzymalem sie kolo "kopaczy" z pytaniem czy oni w ogole to planuja kiedys zaasfaltowac. W odpowiedzi uslyszalem "Panie, my tu tylko dziury ryjemy, gdzie kierownik kaze, ale poza tym nic wiecej nie wiemy"... :D

Mam tylko nadzieje, ze chociaz te "dziury umieja dobrze ryc" i jak uruchomia ta kanalizacje, to nie bede mial powodzi w lazience :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

w przyszłym tyg robia mi w domu instalacje i oto pytanie. pan od kabli zrobil projekty na tel.internet,tv ,alarm i siec komputerowa i zadal mi proste pyt czy jest sens kłaśc te wszystkie drogie kable jesli tu nie ma kablówki i telefonu stacjonarnego???

przekopałam nasza grupe i w maju jprzedworski i backdraft wymienili firmę Radionet i jakies dla mnie niezrozumiałe terminy - internet przez Wi-Fi a telefon Ip -bramka VOIP.

O co tu chodzi???

Dzwoniłam do TPSA ale mnie wyśmiali jesli chodzi o podłaczenie tel.

mam robic to okablowanie? Nie ukrywam ,że koszty wysokie chetnie bym je pomineła.

 

A dzisiaj u nas wiecha!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka,

Właśnie kontaktuję się z Eimundem w sprawie wylewek. Czy u Ciebie robili docieplenie podłogi, czy tylko wylewali beton?

Zastanawiam się nad drzwiami wewnętrznymi. Chodzą mi po głowie klasyczne białe o prostych podziałach - np takie

http://www.drzwiokna.com.pl/drzwi-wewnetrzne-entra.php

A jakie masz u siebie?

Pozdrawiam :D

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klonowa tez jezdze i rzeczywiscie kolo lasku jest ciekawe miejsce dla samochodow :wink: i w ogole klonowa jest dla mnie totalna zagadka - kopali tam na samym poczatku i do tej pory nie ma paska asfaltu :o

 

czyby Twoj dom to ktorys z tych budowanych po drugiej stronie ulicy od lasku?

Tak, jeden z tych domow jest moj :p

 

Mam tylko nadzieje, ze chociaz te "dziury umieja dobrze ryc" i jak uruchomia ta kanalizacje, to nie bede mial powodzi w lazience :lol:

 

to pochwal sie ktory Twoj to bede podziwiac :D

 

a co do kanalizacji to chyba dziury umieja kopac tylko najgorsze jest to ze ci co bezposrednio kopia maja nieaktulane plany bez ostatnich zmian

jak zaczeli kopac kolo nas to zapytalam (wydawalo mi sie ze tak tylko pro forma) czy przylacze na naszej wysokosci jest a oni - nie, tu nic kopac nie bedziemy

no to ja w te pedy do gminy i do kierownika budowy, maz dzwoni do projektantki - ok na planach wszystko jest, pewnie kopacze cos pomylili ale mysle sobie ze bede miec ich na oku czy rzeczywiscie cos u nas kopia i w razie co bedziemy interweniowac

 

po czym nastepnego dnia maz byl na budowie a tu przychodzi jeden i mowi - wie pan tu taki nowy dom a ja na planach nic w tym miejscu nie mam to przyszedlem sie zapytac (chwala mu za to) - maz patrzy na plany a tu rzeczywiscie na jego planie nic nie ma :o no i sie okazalo ze kopiacy to maja jakies przestarzale plany, zreszta podobno nie byl to jedyny przypadek

i jak tu czlowiek moze spokojnie spac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jj

 

co do Eimunda to ustal z nim wszystko dokladnie - jest raczej niechetny do tego rozkladania ocieplenia chyba ze sie cos mu zmienilo (ale jak mus to mus) a nasza ekipa to juz w ogole byla strasznie niezadowolona ze musza to robic ale tak jak pisalam wczesniej oni w ogole byli niezadowoleni z zycia :wink: - ale moze traficie na kogos innego

ale co tam wylewki zrobili ok

 

co do drzwi to drzwi Entry tez rozwazalam ale w koncu biale ktore beda na gorze zamowilismy Swedoor - widzialam je u Ozzie i bardzo mi sie podobaly, poza tym nasza projektantka tez je polecala

beda montowac pod koniec pazdziernika to zapraszam na obejrzenie

 

na dole beda drewniane lub z okleina ale strasznie ciezko wybrac mi kolor i tez zamowie gdzie indziej bo Entra z kolorami mi nie podpasowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho, aktywnosc naszej grupy ostatnio mocno wzrosla :)

Widac, ze sezon powoli sie konczy i kazdemu sporo spraw do pozalatwiania przed zima pozostalo...

 

ex67 - Twoja ekipa dekarzy wlasnie deskuje i papuje mi dach. Na razie nie mam zadnych zastrzezen, na wiosne maja klasc dachowke - i chyba tez zdecyduje sie na nich jesli chodzi o ocieplanie poddasza.

Musze przyznac, ze pierwszy raz mam do czynienia z ekipa, ktora zupelnie nic nie pije - nawet piwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mencel

 

... no to gratulki...

wiecha is the best :D :D :D

J

 

co do kabli - jak mieścisz się w budżecie, no i cena rozsądna to kłaść !

Nie raz spotkałem się z opinią ; - panie u nas kanalizacji to nigdy nie będzie, a za 2 lata płacz, bo musi przekładać gaz który leci środkiem i nie ma miejsca na przykanalik.

Zatem po co później pruć mury albo kombinować jak pociągnąć kabelk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...