Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spróbuj Girlsy :-)) tzn. Girls-Bud tel. 722-13-58, naprawdę przejmują się klientem i mają dobre ceny, a do Leszna chyba nie za daleko. Dziewczyny siedzą w Macierzyszu. Mają doświadczenie, wiedzą co sprzedają.

Normę odradzam, niestety, chyba że wiesz czego chcesz i sam sobie to odbierzesz, albo Ci sie nie spieszy, bo poziom bałaganu przekracza tam mój próg tolerancji.

 

potwierdzam,

budowe zaczynalem z Norma (zreszta z pania Ewa :) ), ale w tym roku praktycznie wszystkie dostowy byly z problemami - terminy, pomylki ....

 

wkurzylem sie w tym tygodniu i zadzwonilem w sprawie welny do innych hurtowni i zamowilem u .. pani Ewy :) Dzis przywieziono - super i bezproblemow. Cena sporo taniej niz w Normie.

 

aha, maja strone http://www.girls-bud.pl , ale jak widac uboga na razie w tresc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Girlsy :-)) tzn. Girls-Bud tel. 722-13-58, naprawdę przejmują się klientem i mają dobre ceny, a do Leszna chyba nie za daleko. Dziewczyny siedzą w Macierzyszu. Mają doświadczenie, wiedzą co sprzedają.

Normę odradzam, niestety, chyba że wiesz czego chcesz i sam sobie to odbierzesz, albo Ci sie nie spieszy, bo poziom bałaganu przekracza tam mój próg tolerancji.

 

potwierdzam,

budowe zaczynalem z Norma (zreszta z pania Ewa :) ), ale w tym roku praktycznie wszystkie dostowy byly z problemami - terminy, pomylki ....

 

wkurzylem sie w tym tygodniu i zadzwonilem w sprawie welny do innych hurtowni i zamowilem u .. pani Ewy :) Dzis przywieziono - super i bezproblemow. Cena sporo taniej niz w Normie.

 

aha, maja strone http://www.girls-bud.pl , ale jak widac uboga na razie w tresc ;)

 

Potwierdzam, Girls-bud - tanio i terminowo. Nawet służa bezpośrednim kontaktem jeśli one nie mogą podołać cenie konkurencji. A wiadomo bez posredników taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurzylem sie w tym tygodniu i zadzwonilem w sprawie welny do innych hurtowni i zamowilem u .. pani Ewy :) Dzis przywieziono - super i bezproblemow. Cena sporo taniej niz w Normie.

Dziś rozliczałem się w Normie, wszystkie podawane ceny oczywiście "loco budowa", "...no ale wie Pan takie małe transporty to jednak liczymy, no dobrze policzmy tylko po 30 zł" dodam, że mają do mnie około 5 km. Cena stali (żebro śr. 12) jaką dostałem po walce to 2,36 (wyjściowa 2,60 juz jest niższa podobno niż "normalna") a na Izabelińskiej przez telefon podali mi cenę 2,30 - rozstanę się z nimi chyba już na dobre.

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :lol:

 

Już jesteśmy po przejażdżce w poszukiwaniu działki....

Hmmmm... chyba jakiś boom na te działki jest - ponoć o wiele więcej chętnych niż działek (tak mówią w agencjach), żeby znaleźć działkę do 200tys. to musi być jakaś felerna (linia wysokiego napięcia, bardzo wąska... itp albo w odleglejszych wioseczkach Starych Babic - Borzęcin itp.). Byliśmy w szoku...

Większość nie chce sprzedawać ale mówi taką cenę za metr żeby odstraszyć chętnych :x np. 360zł za metr działki ROLNEJ w okolicach Babic... :evil: :o

 

Ale do rzeczy - wiem że niektórzy z Was mieli dobrych kierowników budowy (inżynierów budowlanych) i chciałam Was poprosić o namiar na takiego (chcielibyśmy go wynająć dosłownie na pół godzinki żeby ocenił stan tych fundamentów/piwnic) i albo brnąć dalej albo ten pomysł z kupnem tej działki odrzucić. O ile dobrze pamiętam swojego kierownika chwalili Manieq i jprzedworski, a tata Kasi Zając też działa w tym fachu - więc bardzo Was i nie tylko Was proszę o info na priv. :)

 

Pozdrawiam sobotnio serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozliczałem się w Normie, wszystkie podawane ceny oczywiście "loco budowa", "...no ale wie Pan takie małe transporty to jednak liczymy, no dobrze policzmy tylko po 30 zł" dodam, że mają do mnie około 5 km. Cena stali (żebro śr. 12) jaką dostałem po walce to 2,36 (wyjściowa 2,60 juz jest niższa podobno niż "normalna") a na Izabelińskiej przez telefon podali mi cenę 2,30 - rozstanę się z nimi chyba już na dobre.

daj spokuj, norma sie skonczyla wraz z odejsciem dziewczyn. idz do nich :)

ja juz zaczalem zapominac przy zakupach u nich, pytać ocene :) wiem ze daja najlepsza, a jak nie, to i tak milo sie tam zaopatrywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno ktos tu pisał o pani architekt, która sprawnie załatwia sprawy z powodu swych dobrych kontaktów z gminą. szukam, szukam ale nie mogę znaleźć tego postu o tej pani. czy ktoś pomógłby mi znaleźć lub raz jeszcze wspomniał jej nazwisko i telefon kontaktowy? :) będe oczywiście bardzo wdzięczny.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto wam szambo wywozi i za ile?

ceny brutto podane przez ww. odpowiednio:

- 179,76 zl za 10,5m3

- 337,05 zl za 10,5m3

- 168,52 zl za 10,5m3

 

 

my mamy umowe z Gea-Nova

13 zl brutto/m3

Wiktor Sobieraj jest jeszcze odrobinę tańszy (poniżej 12).

Ale to może zależeć od odległości. Tu jest pełny spis firm:

http://www.babice-stare.waw.pl/index2.php?op=8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno ktos tu pisał o pani architekt, która sprawnie załatwia sprawy z powodu swych dobrych kontaktów z gminą. szukam, szukam ale nie mogę znaleźć tego postu o tej pani. czy ktoś pomógłby mi znaleźć lub raz jeszcze wspomniał jej nazwisko i telefon kontaktowy? :) będe oczywiście bardzo wdzięczny.

 

pozdrawiam

 

nie mozesz znalezc bo to bylo w grupie Izabelin, oczywiscie jesli chodzilo o p. Mazur :wink:

 

"Mogę podać namiar na p. Mazur - pracuje w dziale architektury w gminie Babice. Kilka osób z grupy babickiej chwaliło ją - ja korzystam z jej usług, ale jeszcze sprawa jest w trakcie załatwiania, więc zdania wyrobionego jeszcze nie mam, chociaż pierwsze wrażenie jest korzystne.

tel 22 722 96 26 - dom

22 722 9004 praca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiktor Sobieraj jest jeszcze odrobinę tańszy (poniżej 12).

Ale to może zależeć od odległości. Tu jest pełny spis firm:

http://www.babice-stare.waw.pl/index2.php?op=8

 

o fajnie ze to zamiesciles :D

ja probowalam wstawic tu zeskanowana kartke z tymi namiarami ale byla nieczytelna a nie wiedzialam ze to mozna znalezc na stronie gminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, jesli ktos z Was chcialby jeszcze potestowac zawieszenie w swoim samochodzie to musi sie spieszyc, bo na Klonowej w Koczargach wreszcie :evil: po ponad 3 miesiacach stwierdzili, ze poloza asfalt na tych wybojach, ktore "uczynili" w lipcu kolo lasku... :roll:

 

Dziwne to jest dla mnie bardzo, bo odkad zasypali wykopy w lipcu - to nic tam juz nie kopali - wiec czemu nie zaasfaltowali od razu...?

A w ogole to Pol-Aqua ma podobno spore opznienie i wbrew zapowiedziom chyba nie uda im sie uruchomic tej kanalizacji do konca roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...