Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów;)

pooowooooli przygotowuje sie do rozpoczecia budowy ale na razie musze ogrodzic dzialke, czy moze ktos z Was ma do odstapienia stare "pobudowlane" ogrodzenie, siatke, stemple?

 

Mam ze 300 stępli i kilka palet porothermu 25 i 30, w sumie chyba 12 i oczywiście kontener mieszkalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam pytanie,

Czy droga z Bronisz do Babic koło rynku hurtowego jest przejezdna czy też trwają tam jakoweś remonty?

jj

 

Caly czas jest chyba nieprzejezdna, sa to chyba niekoniecznie remont drogi, ale jakies rury klada, bo mniej wiecej w polowie tej drogi, jest ona rozkopana w poprzek.

Aha, nieprzejezdna jest tylko od ronda w Piotrkowku, z Bronisz do ronda jedzie sie bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do BOBOFRUIT

 

Działek na rynku mało, bo ceny poszły bardzo w górę i właściciele spodziewają się, że jeszcze pójdą. Widziałam w Kwirynowie tabliczkę o sprzedaży działki. Dzwoniłam z ciekawości - działka ok. 500 metrów za 280 tys. zł. Numeru nie pamiętam ale mogę sprawdzić, czy tabliczka jeszcze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IH wielkie dzięki. Cena za taką działeczkę szokująca..... Mamy możliwość zakupu większej za tą cenę w Latchorzewie i tak wydawało nam się to dużo - ale z tego co widzę to mamy atrakcyjną cenę :) Mamy też propozycję działki w Koczargach 900m2-200-225tys.

Ceny są takie wysokie bo jest mało działek ale za rok/dwa będą w tym rejonie (Latchorzew/Kwirynów i nie tylko) odralniać dużo działek - a wtedy myślę, że ceny pójdą dużo w dół.

Jak nie wypali nam działka w Latchorzewie to zaczniemy się rozglądać w okolicach Borzęcina/Topolina. :)

 

Jeszcze raz wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jj: tak z grubsza:

 

 

*Z Pruszkowa (zakładam, że mowa o tej stronie gdzie jest np. McDonalds) - przez wiadukt , tak jak prowadzą drogowskazy na Poznań lub (bliżej) Ołtarzew

* Po minięciu przejazdu kolejowego, na światłać skręcić w prawo (na Warszawę)

* Po przejechaniu ok. 2..3km skręcić w lewo na światłach przy stacji BP

* Jechać cały czas prosto (z dokładnością do tego jak droga prowadzi)

* W ten sposób dojedzie się do ul. Warszawskiej w Zielonkach

* Potem skręcić w prawo i jechać... tyle ile trzeba - to już Babice! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny są takie wysokie bo jest mało działek ale za rok/dwa będą w tym rejonie (Latchorzew/Kwirynów i nie tylko) odralniać dużo działek - a wtedy myślę, że ceny pójdą dużo w dół.

 

wydajemi się,że Kwirynów jest już cały odrolniony - tzw.nowy podział, więc nie oczekiwałbym, że ceny pójdą w dół...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jj: tak z grubsza:

 

 

*Z Pruszkowa (zakładam, że mowa o tej stronie gdzie jest np. McDonalds) - przez wiadukt , tak jak prowadzą drogowskazy na Poznań lub (bliżej) Ołtarzew

* Po minięciu przejazdu kolejowego, na światłać skręcić w prawo (na Warszawę)

* Po przejechaniu ok. 2..3km skręcić w lewo na światłach przy stacji BP

* Jechać cały czas prosto (z dokładnością do tego jak droga prowadzi)

* W ten sposób dojedzie się do ul. Warszawskiej w Zielonkach

* Potem skręcić w prawo i jechać... tyle ile trzeba - to już Babice! :-)

lub

* Po minieciu przejazdu kolejowego, na swiatlach nie skrecac w prawo lecz jechac nadal prosto (na Borzecin)

* W ten sposob dojedzie sie do ul. Warszawskiej w Borzecinie

* Potem skrecic w prawo i jechac... tyle ile trzeba - to już Babice! :)

 

cytaty zaczerpnieto od ManieQ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Po minieciu przejazdu kolejowego, na swiatlach nie skrecac w prawo lecz jechac nadal prosto (na Borzecin)

 

A widzisz, ja pominąłem ten wariant z powodu niskiego QoS :-) Ta droga to jedna z najgorszych w powiecie, mimo że ma nawet jakiś numer wojewódzki :-(

Nie jest tak zle - dziurawy odcinek ma jakies 300 metrow, poza tym jest OK.

Najgorsza to jest droga wylotowa z Pruszkowa do torow kolejowych, istny horror. Choc jak ostatnio wiozlem nia wklady kominowe :lol: to z ulga zauwazylem, ze ja nawet nieco polatali...

 

A'propos jakosci drog powiatowych - wydawalo mi sie, ze w jednym z ostatnich wydan Gazety Babickiej starosta wychwalal inwestycje drogowe w powiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Po minieciu przejazdu kolejowego, na swiatlach nie skrecac w prawo lecz jechac nadal prosto (na Borzecin)

 

A widzisz, ja pominąłem ten wariant z powodu niskiego QoS :-) Ta droga to jedna z najgorszych w powiecie, mimo że ma nawet jakiś numer wojewódzki :-(

 

ManieQ wg mnie odcinek od Pruszkowa do trasy poznańskiej w Ożarowie/Ołtarzewie jest tak samo zly jak ten dalej do Borzęcina - moze jest szerzej ale dziur chyba wiecej

 

mozna jeszcze skrecic w prawo w Pruszkowie/Żbikowie zaraz za kosciolem i dojechac przez Duchnice do skrzyzowania w Ozarowie na ktorym jest stacja BP i tam juz jechac prosto do Zielonek - dziury tez oczywiscie sa :wink: - wlasciwie to gdzie ich nie ma

 

a tak w ogole - to dobre pytanie - to Ty zyjesz? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyję, żyję, ale co to za życie... :roll: :roll: :roll:

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

U mnie przez te lata ( :o ) niewiele się działo, wiec i nastrój budowlany mię był opuścił. A poza tym nie lubię mówić/pisać, jak nie mam nic do powiedzenia 8) . Za to teraz ostry finisz - wykończeniówka. Od listopada ocieplenie dachu, potem kartongipsy, potem jeszcze gładzie, w międzyczasie (czy raczej na początku) jeszcze elektrykę muszę dokończyć. Takie tam, pierdoły za drobne kilkadziesiąt tysięcy złotych polskich i kupę stracone czasu na różne sprawy. Normalka. Planuję wykończyć się na wiosnę - może kwiecień?

 

Kto już skończył (przynajmniej z grubsza) swoje domostwo i mieszka? Janek wiem, a inni? Leniuch jestem i nie chce mi się czytać tych opuszczonych czterdziestu kilku stron :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...