Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dla tych co korzystają z komunikacji miejskiej (ja już 2 lata przymierzam się żeby korzystać :) ) rozkład linii 730

http://www.lipkow.net/aktual2006/10/rozklad730.htm

 

Nie rozpieszczają nas, wziąwszy pod uwagę, że 712 kursowało jednak znacznie częściej. Trasa równie durna jak 712, mogli wymyślić jeszcze kilka pętelek. :-? Tak dla porównania: przejazd z Babic do Koczarg potrwa 17 minut. My z działki w Babicach spacerem z dziećmi do Koczarg w okolice Klonowej idziemy 40-45 minut......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku powinny rozpocząć się procedury scaleniowe na "odrolnionym" Janowie. Plan wyznacza kilka obszarów, które będą podlegały scaleniu. Procedura scaleniowa to min. 9-mcy.

Podejrzewam, że ceny działek będą szalone. Dobre jest to, że w przypadku sprzedaży gmina zabiera tylko 10% wzrostu wartości nieruchomości. Taka niska wartość (mogli brać do 50%) spowoduje, że będzie więcej chętnych do natychmiastowej sprzedaży bez czekania ustawowych 5 lat. Takie też było założenie przy robieniu planu.

 

MCB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Po minieciu przejazdu kolejowego, na swiatlach nie skrecac w prawo lecz jechac nadal prosto (na Borzecin)

 

A widzisz, ja pominąłem ten wariant z powodu niskiego QoS :-) Ta droga to jedna z najgorszych w powiecie, mimo że ma nawet jakiś numer wojewódzki :-(

ale szybsza niz tysiace swiatel w ozarowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobofruit - a skad masz info o tym odralnainiu Latchorzewa? Nawet jesli to prawda to raczej nie oczekiwalbym spadku cen w tym rejonie. Ostatnio slyszalem ze fajne dzialki ok1000m2 poszly za 300tys pln!

 

Od samego sołtysa Latchorzewa, powiedział że będzie tam dużo małych działeczek i że rolnicy będą chcieli je sprzedawać i wtedy ceny powinny być niższe.

I powiedział że gdyby miał dziś wybierać to wolałby mieszkać w pięknym Borzęcinie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co korzystają z komunikacji miejskiej (ja już 2 lata przymierzam się żeby korzystać :) ) rozkład linii 730

http://www.lipkow.net/aktual2006/10/rozklad730.htm

 

Nie rozpieszczają nas, wziąwszy pod uwagę, że 712 kursowało jednak znacznie częściej. Trasa równie durna jak 712, mogli wymyślić jeszcze kilka pętelek. :-? Tak dla porównania: przejazd z Babic do Koczarg potrwa 17 minut. My z działki w Babicach spacerem z dziećmi do Koczarg w okolice Klonowej idziemy 40-45 minut......

Jeden dobry fakt - to taki, ze ostatni autobus odjezdza z Gorczewskiej o 23:50 :)

Tak wiec, jak juz zamieszkam na tym >odludziu< :wink: :D - przynajmniej teoretycznie bede sie mogl napic piwa w piatek po pracy z kolegami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek witam wszystkich forumowiczów... i od razu pytanie ak w temacie. Chciałem zakupic niewielka działkę budowlaną w okolicach Borzęcina/Leszna.

 

Czy ktoś z forumowiczów dysponuje może jakimś namiarem lub ewentualnie widział tabliczki o sprzedaży? Ostatnio na całej drodz do Leszna natknąłem się na 2 tablice z b. wysoką ceną ...

 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

pozdrawiam,

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek witam wszystkich forumowiczów... i od razu pytanie ak w temacie. Chciałem zakupic niewielka działkę budowlaną w okolicach Borzęcina/Leszna.

 

Czy ktoś z forumowiczów dysponuje może jakimś namiarem lub ewentualnie widział tabliczki o sprzedaży? Ostatnio na całej drodz do Leszna natknąłem się na 2 tablice z b. wysoką ceną ...

szukasz dzialki przy Warszawskiej? czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przy Warszawskiej ale w tych okolicach. Czemu? Ze względu na dojazd do Wawy i sentymenty.

dlaczego pytalem czy przy warszawskiej? bo osobiscie nie chcialbym mieszkac przy warszawskiej :) dlatego sie zdziwiłem.

ale jak w okolicach, to znaczy wszedzie :)

teraz jest stagnacja, ludzie nie chca sprzedawac. jest kolo nas w Topolinie kilka dzialek, na ktorych staly (teraz chyba leza) tablice agencji, slynnej w tych okolicach, Ranczo. ale wlasciciele tych dzialek, wywindowali ceny dosc zaporowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, kurde, kurde :evil:

wlasnie okazalo sie, ze mam zle zamontowane parapety wewnetrzne - spadek mialy do okna, a opiankowane byly tylko z zewnetrznej strony :x :x :x panowie chyba nie chcieli zeby mi kwiatki pospadaly :evil:

 

dziekuje bogu, ze ekipa tynkarzy trafila mi sie supersolidna :) poprosilam, zeby sprawdzili poziomicami przed obrobkami - wszystko wyszlo - wlasnie to poprawiaja - na koszt firmy od parapetow :wink:

 

mimo wszystko zyje nadzieja, ze boze narodzenie spedzimy w nowym domu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...