Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

P.e.t.e.

Dzieki, o wlasnie. dobrze, ze mi przypomniales. mieli sie u mnie pojawic na poczatku listopada. a nadal ani slychu ani widu.

kiedys z nimi o podbitce rozmawialem. ale nie chca sie tym zajmowac z prostej przyczyny. na dachach wiecej zarabiaja w tym samym czasie.

o ile maja robote. ale, ze sa dobrzy to niestety dla mnie wciaz robotee z dachami maja. :)

 

Harnasie siedzią teraz u mojego sąsiada ... więc możesz ich pognębić z tą podbitką. Cos mi się zadaje że mogą Ci zrobić bo jak sobie z nimi gawędziłem to mówili że mi mogą ale nie nie od reki. Tyle tylko że u mnie nie ma co robić :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, będę bardzo wdzięczna.

Wszyscy naokoło mi opowiadają, jaki ten chiński granit tani (koło stówki za metr), a jak jadę do punktów kamieniarskich, to kosztuje po 200 i więcej :-? .

 

Spróbuj na Kochanowskiego ("mała Bartycka"), tam na samym końcu bazarku w rogu widziałem, że miał konglomeraty, ale marmury i granity ponoć też, chociaż głowy nie dam.

Gdzie by można jeszcze spróbować... może w Jachonie w Bliznym, albo w Marexie - jadąc z Wawy poznańską, to po lewej stronie, tuż przed giełdą na Broniszach.

Nawiasem - tanie to chyba nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym kupić tani chiński granit. Czy ktoś wie, gdzie w okolicach Wawy można go znaleźć?

A sprobuj zasiegnac wyceny tutaj

http://www.allegro.pl/item141595027_plytki_granit_trawertyn_marmur_piaskowiec.html

Maja tez swoja "normalna" :wink: strone

http://www.artstone.com.pl/

 

P.S.

Nie kupujecie na Allegro?

Odnosze wrazenie, ze sporo osob nie ma zaufania do tej formy zakupow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w tym Artstone - są w naszej gmninie :D .

Owszem, mają jeden granit z Chin (czym się zresztą wcale nie chwalą - o tym, że jest chiński, dowiedziałam się przypadkiem), nazywa się Yellow Rock, i kosztuje 120,- zł brutto za płytki. Ale w slabach jest sporo drożej. No i szukam, czy gdzieś nie ma czegoś tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jestem na etapie poszukiwania ekipy budowlanej do stanu surowego zamknietego na wiosne/lato 2007 w Koczargach. Czy ktos moglby mi poradzic jakas sprawdzona ekipe? Widze, ze Pan Antoni Wojcik ma pozytywne recenzje. Czy ktos dysponuje jakims kontaktem do niego? Mam tez pytanie odnosnie firmy Dombud-3 Pana Skulimowskiego: czy ktos mial jakies pozytywne doswiadczenia ze wspolpracy? Udalo mi sie znalesc dosc duzo negatywnych postow ale zastanawiam sie czy osoby ktore byly zadowolone poprostu nic nie pisza. Bylbym bardzo wdzieczny za jakiekolwiek informacje.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym kupić tani chiński granit. Czy ktoś wie, gdzie w okolicach Wawy można go znaleźć?

Gdzieś chyba w Żyrardowie moja koleżanka zaopartywała się w takie "cóś" u jakiegoś kamieniarza, chyba od nagrobków (nota bene na blat w kuchni), spróbuję sie dowiedzieć coś więcej.

Oczywiście że wszystko pokręciłam, bo to nie Żyradów tylko Majdan, ale namiar mam: http://www.bogulak.pl> Podobno dobre ceny mają, a w ofercie na stronie jest kilka rodzajów chińskiego granitu. Cennik jeszcze nie działa, ale można zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jestem na etapie poszukiwania ekipy budowlanej do stanu surowego zamknietego na wiosne/lato 2007 w Koczargach. Czy ktos moglby mi poradzic jakas sprawdzona ekipe? Widze, ze Pan Antoni Wojcik ma pozytywne recenzje. Czy ktos dysponuje jakims kontaktem do niego? Mam tez pytanie odnosnie firmy Dombud-3 Pana Skulimowskiego: czy ktos mial jakies pozytywne doswiadczenia ze wspolpracy? Udalo mi sie znalesc dosc duzo negatywnych postow ale zastanawiam sie czy osoby ktore byly zadowolone poprostu nic nie pisza. Bylbym bardzo wdzieczny za jakiekolwiek informacje.

 

Piotr

 

Szukałem jakiś czas ekip na forum i zbyt wiele namiarów nie znalazłem. Dostałem namiar na Pana Wójcika z naszego forum (wysłałem Ci na priva)i ruszyłem z żoną w teren. W okolicach Babic pytaliśmy ludzi wykańczających domy czy sa zadowoleni z ekip do stanu surowego i czy mogą kogoś polecić. W niecałe 2h znaleźliśmy kilka namiarów. Chyba to ostatni dzwonek na szukanie bo wszyscy strasznie kręcili nosem i mówil, że może dadzą radę, może ewntualnie nas wcisną, może.... (chcemy zaczać na wiosne 2007).

 

Tak więc najlepiej ruszyć chyba w teren. My zdecydowaliśmy się na Pana Wójcika. Zszedł nam trochę z ceny, w rozmowie wydawał się konkretny (jako jedyny fachowiec nie spóźnił się na żadne ze spotkań ;-)...recenzje zbiera dobre. A jak będzie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

podobno chodzi plota w miescie, ze strefe miejska ZTM maja rozszerzyc az do rynku W Babicach - wiecie cos o tym ... czy to tylko jakies wyborcze przechwalki byly?

Dzisiaj pojawily sie kolejne informacje o utworzeniu tzw. "zwiazku komunalnego" miasta Warszawy i kilku gmin wokolwarszawskich - a konkretnie 7 gmin, w tym Starych Babic.

Jedna z korzysci utworzenia takiego zwiazku byloby wlasnie ujednolicenie oplat za transport miejski - czyli zlikwidowanie w tychze gminach stref podmiejskich dla komunikacji zbiorowej ZTM.

Na razie gminy podpisaly listy intencyjne w tej sprawie - a co z tego wyjdzie - pewnie niebawem zobaczymy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Babicką. Powracam na łono grupy jako Didi reaktywacja (zapomniałam hasła do nicka Di_Di :oops:

Na wiosnę (wczesną lub tronke pozniej) zamierzam rozpocząć budowę w Starych Koczargach, przy Akacjowej. W tej chwili jestem na etapie finalizacji doboru projektu (a nie jest łatwo, oj nie jest :cry:

 

Mam prośbę: czy moglibyście podzielic sie namiarami na projektantów, ktorzy zaadaptują gotowy projekt i pomogą zdobyć pozwolenie na budowę? Jakie mniej więcej są stawki?

Najfajniejsze projekty mają we Wrocławiu, na odległość to mi chyba wiele nie pomogą.

 

Z góry dziękuję za wielkową pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Babicką. Powracam na łono grupy jako Didi reaktywacja (zapomniałam hasła do nicka Di_Di :oops:

Na wiosnę (wczesną lub tronke pozniej) zamierzam rozpocząć budowę w Starych Koczargach, przy Akacjowej. W tej chwili jestem na etapie finalizacji doboru projektu (a nie jest łatwo, oj nie jest :cry:

 

Mam prośbę: czy moglibyście podzielic sie namiarami na projektantów, ktorzy zaadaptują gotowy projekt i pomogą zdobyć pozwolenie na budowę? Jakie mniej więcej są stawki?

Najfajniejsze projekty mają we Wrocławiu, na odległość to mi chyba wiele nie pomogą.

 

Z góry dziękuję za wielkową pomoc.

 

Po pierwsze serdecznie witam sąsiada. My również przy Akacjowej i w Koczargach.

Po drugie jeżeli chodzi o osobę architekta, to sugerujemy panią Mazur, która pracuje w gminie i z racji tego w wielu sprawach jest całkiem pomocna.

Po trzecie ceny przystępne, naprawdę

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Babicką. Powracam na łono grupy jako Didi reaktywacja (zapomniałam hasła do nicka Di_Di :oops:

Na wiosnę (wczesną lub tronke pozniej) zamierzam rozpocząć budowę w Starych Koczargach, przy Akacjowej. W tej chwili jestem na etapie finalizacji doboru projektu (a nie jest łatwo, oj nie jest :cry:

 

Mam prośbę: czy moglibyście podzielic sie namiarami na projektantów, ktorzy zaadaptują gotowy projekt i pomogą zdobyć pozwolenie na budowę? Jakie mniej więcej są stawki?

Najfajniejsze projekty mają we Wrocławiu, na odległość to mi chyba wiele nie pomogą.

 

Z góry dziękuję za wielkową pomoc.

 

Witam

Może pani Bożena Mazur 22 722 96 26

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jestem na etapie poszukiwania ekipy budowlanej do stanu surowego zamknietego na wiosne/lato 2007 w Koczargach. Czy ktos moglby mi poradzic jakas sprawdzona ekipe?

 

Piotr

 

Info poszło na priv. W razie dalszych pytań, jestem do dyspozycji :-)). ...., a i pamiętaj dodaj min. 20% do budżetu, bo ceny nie spadają :-).

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze projekty mają we Wrocławiu, na odległość to mi chyba wiele nie pomogą.

 

quote]

 

Ja tez zamawiałem projekt z Wrocława i wszystko było robione via internet. W jednym projekcie po otrzymaniu pewne rzeczy nam się nie spodobały ale w przeciągu 2 tygodni mogłem go bez problemu odesłać, zwrócili nam kase i szukaliśmy dalej. I zamówiliśmy znowu we Wrocławiu. Adaptacje robiliśmy już w Wawie.

 

Tak więc lokalizacja biura chyba nie stanowi problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...