Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

mim,

 

jezdze w okolice Galerii Mokotow z Klaudyna

Start 7:50 rano

Do Lopuszanskiej jade okolo 20 minut (dzisiaj) trasa:

 

Klaudyn- Stare Babice - Warszawska - Lazurowa - Sternicza -Okretowa - Legionowa - Tkaczy- Polczynska - Dzwigowa - Chrobrego - Kleszczowa i dalej ..

 

Zadziwia mnie ostatnio BRAK KORKOW na skrzyzowaniu Warszawska - Lazurowa ! - uwazam, ze lepiej sie teraz jezdzi Warszawska niz tymi kombinacjami przez Kocjana Groty czy inne Blizne albo Latchorzewy.

Do Lopuszanskiej jest spoko - schodzy zaczynaja sie przy Zwirkach - tam jest zawsze korek.

Obwodnica nie wiem ktoredy ma isc ... ale nie przejmowalbym sie zbytnio jej przebiegiem - i tak w ciagu najblizszych 10 lat nie powstanie.

 

ej no co sie Pajaka05 czepiacie - ja tez uwazam, ze zartow z ludzkiej tragedii tez nie nalezy sobie robic.

 

pozostajac przy tematach komunikacyjnych ...... wrzuccie na luz - wszak juz PIATEEEEEEEEEEEEEEEEK!

 

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DO... EX67

 

[b]!!!!PaJaC05!!!!:[/b]

Pierwsze dwa słowa to już komentarz... więc co pozostawisz bez komentarza ?

Komentarz zresztą na poziomie ... jak większość Twoich wypowiedzi.

 

Zapomniał wół jak cielęciem był....Poczytaj swoje własne wypowiedzi i komentarze na niektóre tematy [ nie koniecznie związane z budowaniem ]. I kto tu mówi o poziomie..........Buuuu.....Jak chcesz zobaczyć pajaca to wiesz gdzie popatrzeć... Ja nikogo nie obrażam...a to już osobiste wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pulpit mojego komputera tez powinienem ustawić na szaro ?

Bardzo głupie...... pozostawię bez komentarza.............

 

PaJaC05:

Pierwsze dwa słowa to już komentarz... więc co pozostawisz bez komentarza ?

Komentarz zresztą na poziomie ... jak większość Twoich wypowiedzi.

 

chwila, chwila ! nie bardzo już rozumiem.....

co miała właściwie oznaczać wypowiedź "Czy pulpit mojego komputera tez powinienem ustawić na szaro ?"

bo wydaje mi się, że nie była związana z dyskusjami na forum, a jedynie ex67 chciał dowcipnie nawiązać do kolorystyki strony forum....

jeśli tak, to było to conajmniej niezręczne, bo kolorystyka jaka jest to myślę każdy wie dlaczego..... chyba że ktoś nie wie...

 

 

Dzięki że ktoś rozumie o co chodzi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to lepiej nic nie pisać a te wypowiedzi powiały nutką ironii. Też mi temat do komentarzy, akurat na tym forum.....

PaJak05 - zmien wreszcie ten swoj zalosny styl, bo to juz powoli meczace sie robi...

 

Okazuje się że nie tylko ja mam takie odczucia... Nie mam zamiaru być sumieniem tego forum ale mam taką naturę że nie jestem obojętny na pewne sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak wygląda dojazd z Koczarg lub okolic do Warszawy, a konkretnie na Ochotę, ul. Łopuszańska ? Czy ktoś tak dojeżdża ? Zastanawiam się nad zakupem działki w Starych Koczargach lub okolicy.

 

Pozdrawiam,

Mim

 

Zależy od pory dnia... Ja jeżdżę na Gocław o 6.00 rano i zajmuje mi to niecałe 25 minut.

W porach korków swoje odstoisz przed skrzyżowaniem Górczewska/Lazurowa, można próbować Szeligowską, ale ludziska już też chyba poznali ten objazd. Dalej gehenna pod wiaduktem na Dźwigowej.

Czasem wieczorem jadąc z Łopuszańskiej uciekam Jerozolimskimi na Piastów i do Bronisz - trochę szybciej.

 

To jak uciekasz z łopuszańskiej to nie jedz do piastowa tylko Ursus tunelem na druga strone, tam przez zakłady na Ursus gołabki przez tory przejazdem ( czasem niestety trzeba poczekac jak coś jedzie) za torami na pierwszym skrzyzowaniu ( ale nie zaraz po zjeżdzie z przejzadu) w lewo , na nastepnym skrzyzowaniu w prawo i Bronisze przed maska ;-).

Ominiesz korki w Alejach na wysokości Ursusa i dalej. Milej jazdy :-))).

Z ursusa do Starych Koczarg ( pod las) nie jade dłuzej niz 25 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak uciekasz z łopuszańskiej to nie jedz do piastowa tylko Ursus tunelem na druga strone, tam przez zakłady na Ursus gołabki przez tory przejazdem ( czasem niestety trzeba poczekac jak coś jedzie) za torami na pierwszym skrzyzowaniu ( ale nie zaraz po zjeżdzie z przejzadu) w lewo , na nastepnym skrzyzowaniu w prawo i Bronisze przed maska ;-).

Ominiesz korki w Alejach na wysokości Ursusa i dalej. Milej jazdy :-))).

Z ursusa do Starych Koczarg ( pod las) nie jade dłuzej niz 25 min

Rbit - przez tory (w Ursusie) do Poznanskiej jezdzisz ulica Przejazdowa czy Piastowska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeździłam z budowy na Domaniewską. Ruszałam z gen maczka w janowie o 8.20 -najprosciej do lazurowej,dalej Górczewską aż do al.Witosa do ronda Zesłańców(tutaj czasami wpadałam w korek,ale szybko idzie) dalej Bitwy ,banacha do Żwirki potem nowa Racławicka i do Wołoskiej- tutaj czasami tez stałam jakieś 3 swiatła,zawsze przed 9 byłam w garazu pod biurem.

Mieszkamy na Sielcach na Dolnym Mokotowie i do biura tez jeżdzę 30 min.

Dojazd z Babic moim zdaniem SUUPEER!!!

A Ci co pracuja na Żoliborzu- to szczęściarze-(mąż na Powązkowską jedzie 15 min !!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowa na tym forum a zarejestrowalam sie bo potrzebuje waszej pomocy. Otóż szukam działki w okolicy. Strasznie mi sie u was podoba i szukamy z przyszlym mezem, siostra i jej mezem :) dzialki zeby zbudowac sobie slicznego blizniaka. jesli ktos z was mialby wiadomosci o jakiejs dzialce na sprzedaz to prosze o kontakt. Bardzo dziekuje. I pozdrawiam. No i gratuluje super pomocnego forum :)

Zosia

Z tym blizniakiem bedzie w naszej gminie problem - z tego co sie orientuje na jedenj dzialce nie mozna czegos takiego wybudowac. "Do blizniaka trzeba dwojga" - czyli musicie miec dwie dzialki ze soba sasaidujace a w tym momencie naprawde trzeba sie zastanowic czy warto wchodzic w takie budowy ( zawsze bedzie jedna strona poszkodowana).

A co do dzialek hmmm - przykro mi to mowic ale nie wiem czy ci ktos na forum w tym temacie pomoze - po prostu jest o ziemie ciezko:(

Pozdrawiam

Pawel N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowa na tym forum a zarejestrowalam sie bo potrzebuje waszej pomocy. Otóż szukam działki w okolicy. Strasznie mi sie u was podoba i szukamy z przyszlym mezem, siostra i jej mezem :) dzialki zeby zbudowac sobie slicznego blizniaka. jesli ktos z was mialby wiadomosci o jakiejs dzialce na sprzedaz to prosze o kontakt. Bardzo dziekuje. I pozdrawiam. No i gratuluje super pomocnego forum :)

Zosia

Z tym blizniakiem bedzie w naszej gminie problem - z tego co sie orientuje na jedenj dzialce nie mozna czegos takiego wybudowac. "Do blizniaka trzeba dwojga" - czyli musicie miec dwie dzialki ze soba sasaidujace a w tym momencie naprawde trzeba sie zastanowic czy warto wchodzic w takie budowy ( zawsze bedzie jedna strona poszkodowana).

A co do dzialek hmmm - przykro mi to mowic ale nie wiem czy ci ktos na forum w tym temacie pomoze - po prostu jest o ziemie ciezko:(

Pozdrawiam

Pawel N

 

w Koczargach na slupach pojawily sie ogloszenia "kupie dzialke" , u siebie tez znalezlismy kartke z prosba o informacje o dzialkach

poki co popyt przerasta podaz

ziemie odrolnili ale np. za nami dzialki sa poki co nie do kupienia bo ma byc jeszcze scalanie gruntow wiec pewnie chwile to jeszcze potrwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy!

 

Po przeczytaniu tych kilkudziesięciu stron poczuliśmy się swojsko okazuje się że poznaliśmy już paru sąsiadów(oni nas jeszcze nie):) Mamy działeczke w Janowie od ul.Maczka, a dokładnie działka 166 -dla zainteresowanych- no i oczywiście zamierzamy się budować

 

Pozdrowienia Rafał i Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy!

 

Po przeczytaniu tych kilkudziesięciu stron poczuliśmy się swojsko okazuje się że poznaliśmy już paru sąsiadów(oni nas jeszcze nie):) Mamy działeczke w Janowie od ul.Maczka, a dokładnie działka 166 -dla zainteresowanych- no i oczywiście zamierzamy się budować

 

Witam sasiadów :D .

Ja buduję na Maczka 35.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie czy dobrym pomyslem jest ,aby majster budujacy stan surowy byl

rowniez kierownikiem budowy ???

To najgorsze z mozliwych rozwiazan - nie daj sie w to wkrecic!

Najlepiej, jesli kierownik w ogole nie zna sie z ekipa - wtedy jest szansa, ze wychwyci jakies nieprawidlowosci. W przeciwnym razie moze "po znajomosci" przymknac oko na niektore niedorobki...

 

Kierownik budowy ma byc "czlowiekiem" inwestora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...