Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam ,

czy ktos zna i moze polecic hurtownie mat budowlanych w Izabelinie

podobno Sklad laskowskiego jest ok ???

jest ok, ale nie powiem, że tani. beton od nich brałem i miło sie załatwiało sprawy. tyle, że beton nie jest ich lecz przez nich. poza tym, dość drogo było w porównaniu z Girls-Budem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, Krzyśku, prywatni są tańsi dopóki nie obejrzą projektu - gaz idzie tam w środkiem gminnej cześciowo "asfaltowej" drodze - i to istotnie podraża cenę. Koszt podbity jest również tym, że gazownia chce naszym kosztem zmodernizować sobie gazociąg, by już bez większych własnych nakładów podłączać kolejnych chętnych :evil: :evil: :evil:

 

byłam wczoraj w gminie - ale akurat nie było kierownika architektury - więc dalej będę załatwiać sprawę w środę, bo dziś chyba nie zdąże.

Przyjeżdża do mnie ekipa dokończyć parę szczegółów - czekałam na nich prawie 3 tygodnie dłużej niż się umawiałam :roll:

 

Wszystko idzie z cholernym poślizgiem - nie mam wciąż kuchennego parapetu (zamówionego w połowie sierpnia, regularny trapez - k...u...źwa, nietypowy), dostawca desek podłogowych przywiózł 2/3 materiału - który też zamówiłam dawno temu - a na resztę mam poczekać minimum 2 tygodnie..... :x :x :evil:

Hydraulik miał być jutro - będzię w poniedziałek. I tak wszystko...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy ludzie :)

Nie mam czasu dzisiaj szukać, a potrzebuję na już namiary na dobrego/niedrogiego geodetę do inwentaryzacji przyłącza kanalizacyjnego, możecie poratować jakimiś nazwiskami z numerami telefonów?

 

Ireneusz Siemiątkowski

GEOBAKS

0-22 722-97-25, 722-97-24, 0-694-823-033, 0500-057-275

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,

czy ktos zna i moze polecic hurtownie mat budowlanych w Izabelinie

podobno Sklad laskowskiego jest ok ???

jest ok, ale nie powiem, że tani. beton od nich brałem i miło sie załatwiało sprawy. tyle, że beton nie jest ich lecz przez nich. poza tym, dość drogo było w porównaniu z Girls-Budem.

Beton biorą od Kucharskiego z Mościsk.

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary.

Co do Dominika - miałem do niego już kilka innych numerów - nie odbiera, te dwa nowe - również głucho :-?

zadzwoń na 722 96 87 - tam siedzi panna i odbiera, w biurze. raczej sie dodzwanialem bez problemu.

 

jest ok, ale nie powiem, że tani. beton od nich brałem i miło sie załatwiało sprawy. tyle, że beton nie jest ich lecz przez nich. poza tym, dość drogo było w porównaniu z Girls-Budem.

Beton biorą od Kucharskiego z Mościsk.

zgadza się. jak brałem był niewiele droższy od czosnowa, z którym jakoś cięzko mi było sie dogadać. tu było łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary.

Co do Dominika - miałem do niego już kilka innych numerów - nie odbiera, te dwa nowe - również głucho :-?

zadzwoń na 722 96 87 - tam siedzi panna i odbiera, w biurze. raczej sie dodzwanialem bez problemu.

Bez problemu...ha, ha, to spróbuj dzisiaj, automatyczna sekretarka...

Mimo wszystko dzięki za dobre chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy ludzie :)

Nie mam czasu dzisiaj szukać, a potrzebuję na już namiary na dobrego/niedrogiego geodetę do inwentaryzacji przyłącza kanalizacyjnego, możecie poratować jakimiś nazwiskami z numerami telefonów?

 

 

Krzysiek mam niedrogiego Geodętę. Jak do tej pory mnie nie zawiódł: Marcin Przemyśluk 505020200. Jak się będziesz targował to napewno da ci dobrą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy ludzie :)

Nie mam czasu dzisiaj szukać, a potrzebuję na już namiary na dobrego/niedrogiego geodetę do inwentaryzacji przyłącza kanalizacyjnego, możecie poratować jakimiś nazwiskami z numerami telefonów?

 

 

Krzysiek mam niedrogiego Geodętę. Jak do tej pory mnie nie zawiódł: Marcin Przemyśluk 505020200. Jak się będziesz targował to napewno da ci dobrą cenę.

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim za namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Stare Babice,

 

jestem pierwszy raz na Waszym forum, ale chyba sytauacja mnie do tego zmusza. Po pół roku usilnego szukania działki w okolicach Babic Starych mam lekką załamkę. Przemierzyłem wiele agencji nieruchomości, odwiedzałem urząd gminy w Babicach, przejeździłem setki kilometrów po okolicznych miejscowościach, a działki jak nie było tak nie ma. Już kilka razy miało dojść do podpisania umowy przedwstępnej, ale albo ktoś dał więcej i sprzątnął mi działkę sprzed nosa albo właściciel dochodził do wniosku że nie opłaca mu się jednak teraz sprzedawać bo za pół roku dostanie dużo więcej (tak też można). Także mam wielką prośbę, jeśli ktoś zna kogoś lub ma jakieś namiary na osobę, która ma kawałek ziemi do sprzedania i chce ją sprzedać to będę bardzo wdzięczny. Być może ja też kiedyś komuś pomogę, nigdy nic nie wiadomo. Ja po prostu chcę wybudować DOM!!!

Jestem zainteresowany działkami budowlanymi lub rolnymi w miejscowościach: Babice, Bllizne, Latchorzew, Kwirynów, Klaudyn, Zielonki, Wieruchów, Koczargi (cena max do 300 tys. zł)

Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

 

pozdrawiam

 

kontakt do mnie [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z p. Dominika to raczej zrezygnuj - co do samego wykonania to nie mam zastrzezen ale terminowo to strasznie dlugo sie schodzi, chyba ze masz czas - nam robil mapke chyba ze 2 miesiace

Hehe, ja mam takie same doswiadczenia z p.Dominikiem :lol:

Nie moglem odzyskac dziennika budowy z wpisem, umawialem sie chyba z 6 razy, az w koncu podjechalem odebrac osobiscie.

Fachowosc - OK, ale terminowosc :-?

 

Krzysiek, jesli nadal potrzebowalbys geodety to moze sprobuj tu:

Mariusz Kilim, tel. 502 067-407

Moim zdaniem solidny i terminowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...