Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dla wszystich zainteresowanych tematem lokalizacji 45 metrowego słupa z nadajnikami (mniej szkodliwymi niż suszarka do włosów - DOBRE :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

w Borzecinie Dużym przy ulicy do Mariewa - projekt anulowny a gmina nie zdecydowała się na nic wbrew mieszkańcom.

pozdrawiam

K

Skad to wzburzenie, czyzbyś mial jakieś inne dane na temat szkodliwosci nadajników???? mam nadzieje ze czymś poparte oprócz obiegowej opinie ze " panie to szkodzi i zdrowie niszczy" :-).

Ostatnio wlasnie słyszalem : " panie takim grubymi kablami to doprowadzone ( faktycznie fider 5,1/4 cala )to z elektrowni takie nie ida", to proponuje dla zrozumienia problemu próbe podłączenia sobie anteny satelitarnej za pomoca skretki lub kabla telefonicznego zamiast przynajmniej RG11 ,choć tam praktycznie zadnej mocy nie ma i cieniutki kabelek powinien wystarczyć :-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!!

Jestem właścicielką działki w Kwirynowie, za pare dni składam o pozwolenie na budowe. A tak właściwie to załatwia mi to Pani Mazur polecana na forum. Mam już zrobione wyceny mojego projektu przez 2 firmy. Chce postawić w tym roku stan surowy otwarty. Jeśli dysponujecie namiarami na sprawdzone ekipy murarskie to będę wdzięczna za informacje i opinie na priva.

Pozdrawiam .

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rbit

Widzę że należysz do ludzi, którzy postawiliby maszt 45 metrów pośród 100 małych i blisko położonych domków a to za cenę czego? dostępu do 10-tego operatora czegośtam, prezcież i tak wszyskich nie używasz. Akurat ja miałem inne agrumenty przciwko masztowi np. to że ma 45m a planuje się do 35m od mojego domu. Czy spałbyś spokojnie podczas wichury? To ja już wolę żeby ta suszarka zabijała mnie raz dziennie niż wmawiać sobie maszt oh jaki fajny cud techniki i jaki nieszkodliwy 8)

 

pozdr

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Babic :)

 

Ja (vell my - z mężem) zapałaliśmy również miłością do tych okolic. Nie dane jednak nam upolować działeczkę na której domek śliczny stanąć by miał... A jeżeli coś się pojawia to albo za późno albo za drogo.

Może ktoś szuka "drugiego do pary" do dużej działki? Myślałam o powierzchi jakieś 600 m ( oczywiście ze względów finansowych) Bo jakby tak kupić większą i podzielić :D

Chcielibyśmy ruszyć z budową nawet na wiosnę a i kierownika budowy mamy zaklepanego więc może ktoś chce bliźniak stawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, w takim razie zle identyfikuje Twoj dom, myslalam, ze to ten, ktory jest przy drodze do Borzecina do szkoly.

e nie :) projekt ten sam, ale ja mam garaz większy :) tamten jest @adanety :) ja mam na Chrobrego. a Ty pewnie masz na myśli tego kanadyjczyka obok :) w istocie, tempo narzucili... ale zastój też był spory w wakacje. no cóż, obok mnie również działeczka sie wreszcie sprzedała i dołek pod domek został wykopany nie dawno, ale dołek czeka chyba na wiosnę, bo nic się w nim nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rbit

Widzę że należysz do ludzi, którzy postawiliby maszt 45 metrów pośród 100 małych i blisko położonych domków a to za cenę czego? dostępu do 10-tego operatora czegośtam, prezcież i tak wszyskich nie używasz. Akurat ja miałem inne agrumenty przciwko masztowi np. to że ma 45m a planuje się do 35m od mojego domu. Czy spałbyś spokojnie podczas wichury? To ja już wolę żeby ta suszarka zabijała mnie raz dziennie niż wmawiać sobie maszt oh jaki fajny cud techniki i jaki nieszkodliwy 8)

 

pozdr

K

Jesli chodzi o wzgledy estetyczne to masz racje , mógłbym mieć obiekcje ( choć niektóre sa ładne i sie niezle komponuja . mnie sie takie strunobetonowe podobaja) i takiej kratownicy to niekoniecznie. Natomiast jesli obawiasz sie wpływu na zdrowie to akurat jak dla mnie pomijalnie mały np w porownianiu z sąsiadem wypalajacym śmieci i spalajacym plastik ( fuj wlasnie ktoś w okolicy palił :-( ) :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!!

Jestem właścicielką działki w Kwirynowie, za pare dni składam o pozwolenie na budowe. A tak właściwie to załatwia mi to Pani Mazur polecana na forum. Mam już zrobione wyceny mojego projektu przez 2 firmy. Chce postawić w tym roku stan surowy otwarty. Jeśli dysponujecie namiarami na sprawdzone ekipy murarskie to będę wdzięczna za informacje i opinie na priva.

Pozdrawiam .

:wink:

 

Witam,

 

A w którym miejscu w Kwirynowie, nr działki ? :))

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Jaśminowej nr 590

 

Witam wszystkich !!!

Jestem właścicielką działki w Kwirynowie, za pare dni składam o pozwolenie na budowe. A tak właściwie to załatwia mi to Pani Mazur polecana na forum. Mam już zrobione wyceny mojego projektu przez 2 firmy. Chce postawić w tym roku stan surowy otwarty. Jeśli dysponujecie namiarami na sprawdzone ekipy murarskie to będę wdzięczna za informacje i opinie na priva.

Pozdrawiam .

:wink:

 

Witam,

 

A w którym miejscu w Kwirynowie, nr działki ? :))

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Babic :)

 

Ja (vell my - z mężem) zapałaliśmy również miłością do tych okolic. Nie dane jednak nam upolować działeczkę na której domek śliczny stanąć by miał... A jeżeli coś się pojawia to albo za późno albo za drogo.

Może ktoś szuka "drugiego do pary" do dużej działki? Myślałam o powierzchi jakieś 600 m ( oczywiście ze względów finansowych) Bo jakby tak kupić większą i podzielić :D

Chcielibyśmy ruszyć z budową nawet na wiosnę a i kierownika budowy mamy zaklepanego więc może ktoś chce bliźniak stawiać :)

obawiam się, że w tej okolicy działki nie mogą mieć TYLKO 600 metrów..... słyszałem coś o 1000m......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że w tej okolicy działki nie mogą mieć TYLKO 600 metrów..... słyszałem coś o 1000m......

Jesli chodzi o Klaudyn to prawda. Gmina wyznaczyla min. powierzchnie dzialki przeznaczonej do pojedynczej zabudowy na 1000m2. Natomiast nie wiem jak sie to odnosi w stosunku do blizniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o A to widzieliście?

http://www.babice-stare.waw.pl/index2.php?numer=Serwis%2F2007%2F1_07.htm

Trzeba mieć umowę na wywóz śmieci w trakcie prowadzenia prac budowlanych.

 

Krzysiek przeciez to i tak kolejny martwy przepis

czy ktos egzekwuje obowiazek usuwania odpadow?

przedwczoraj wybieralismy szambo a ze powstala przy tym komiczna systuacja bo w pewnym momencie mielismy zjazd nawet 4 szambiarek (moze ktos mial okazje zaobserwowac?) to byla okazja zeby pogadac z panami - potrafili wskazac domy z ktorych szambo nigdy nie jest wybierane

 

albo to co napisal Rbit o spalaniu smieci i plastiku - kolo nas odbywa sie to moze nie notorycznie ale jednak - niezly smrodek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka, KrzysiekSw,

U nas na działce przy okazji kopania fundamentów odkryliśmy niezłą górę śmieci. To samo przy kopaniu szamba. W tym tygodniu trochę porządkujemy teren - rozsypujemy wokół domu ziemię spod szamba. W związku z tym śmiało mogę zrobić aukcję staroci: słoiki, butelki, buteleczki po lekach, kremy, pasty do zębów, jedna metalowa miska, garnek, różne części garderoby, jeden but. Najbardziej rozbawiły mnie damskie rajstopy w niezłym stanie (to się w ogóle nie rozkłada). A w lesie niedaleko leży porzucona lodówka. Jesienią sąsiadka z dużej posesji przy Sierakowskiej tylną furtką wywiozła parę taczek liści i wyrzuciła obok naszego ogrodzenia. Ponieważ wywozi tam liście od lat to niedługo można tam będzie jeździć na sankach. Nie mówiąc o tym, że ta góra zawala ze 2 metry drogi. Gdy z nią o tym rozmawiałam argumenty były takie: przecież tam nie mieszkacie, liście to runo leśne, a w tym miejscu i tak rosną pokrzywy.

Pozdrawiam

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...