Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żona z dziećmi do teściowej na imieniny, ja na godzinkę się wyrwę.

Manieq, wyślę Ci numer mojej komórki, jak i wy byście się rozmyślili, to puść sygnał, bo widzę, że więcej chętnych nie ma :x

Mam nadzieję, że się jakoś rozpoznamy :lol:

Musimy się jeszcze zastanowić co z nieobecnościami usprawiedliwionymi......... :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!!!

Dzień: 18 października (sobota)

Godzina: ok. 17-tej

Miejsce: Pod Świerkiem (Latchorzew)

Niniejszym chciałbym poinformować nieobecnych, iż spotkanie odbyło się (z 15-to minutowym opóźnieniem). Omówiono wszystkie najistotniejsze z punktu widzenia Państwa zagadnienia, a w szczególności:

* kwestię ożywienia gospodarki, a szczególnie sektora budownictwa jednorodzinnego;

* metody aktywnego zwalczania bezrobocia w tymże sektorze;

* negatywny wpływ polskiego browarnictwa na bezpieczeństwo na polskich drogach;

* funkcjonowanie samorządów lokalnych;

* wpływ zbliżającego się członkostwa w Unii Europejskiej na podwarszawski rynek nieruchomości.

Przeprowadzono również inspekcję dwóch, losowo wybranych, wzorowo prowadzonych inwestycji na terenie Gminy Babice Stare. Na zakończenie wśród uczestników rozlosowano dwa jednoosobowe zaproszenia do Wydziały Architektury Urzędu Gminy Stare Babice połączone z prawem do bezpłatnego wykonania kserokopii mapy zasadniczej w skali 1:1000.

 

Z uwagi na ogromne zainteresowanie, wszystkich chętnych na kolejne spotkania prosimy o zgłaszanie się drogą elektroniczną z co najmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Liczba miejsc ograniczona (wyobraźnią)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Po pierwsze, trochę nas tu jeszcze mało, a po drugie ci, co już budują, ostro finiszują przed zimą. Nawiasem mówiąc, to chyba jakaś "elitarna" okolica, bo trafiłem na takie ogłoszenie, że nie tylko szczęka mi opadła. Babice - Kwirynów, dom 140m^2 całkiem wykończony, działka 920m^2, cena 820 kzł. W co ja wdepnąłem? :wink:

A tym specem od wody jestem zainteresowany - wrzuć na priva, jeśli możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolica faktycznie pokręcona - odbija się to też niestety na cenach usług. A co - stać Cię na drogą działkę, to stać cię i na drogiego wykonawcę :D

 

Dlatego trzeba szukać troszkę dalej. Pan od przyłączy np. jest z Nowego Dworu Maz. Przesłałem Ci dane na priva.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę z Babic! :D

To ja jestem tym znajomym (- ą) Coriwna który kupił działkę w Zielonkach (Corwin - pozdrawiam - szkoda że siedzisz dwa biurka dalej a o Forum ani słowa nie powiedziałeś :D ).

My jesteśmy na etapie załatwiania dokumentow do pozwolenia na budowę. Mamy działkę siedliskową 3000m2. Czy ktoś z formunowiczów ma taką? Pytam bo zastanawiam się czy nie będzie problemów z pozwoleniem - w planie zagospodarowania jest strasznie duzo ograniczen dla takich działek. A co do wypowiedzi na temat okien to ja będę chętna zamawiać na wiosnę (przed 22% vatem) pod warunkiem ze przechowaja w hurtowni. Oczywiscie jak dostanę pozwolenie :). Jak ktoś też będzie miał taki plan to chętnie wejdę w "spółdzielnię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - ten producent okien, o którym myślę, ma już sporo takich klientów, którzy uciekają przed VAT-em, nie zdziwi się, jak mu dojdzie jeszcze ktoś. Myślę zresztą, że inni też. Chyba, że się już "zatkał", ale nie sądzę. Ja go tylko muszę jeszcze sprawdzić. Poleciłem go, coś tam było nie tak, bo jego ludzie coś źle wymierzyli, ale ponoć zareagował szybko i obiecał wymianę. Czekam na efekt. Ale robi tylko PCV, nie drewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam o tej wpadce z oknami w którymś dzienniku. Ja natomiast muszę mieć wreszcie skonczony projekt, który się dopiero rysuje :( . Co z resztą trwa juz ładnych pare tygodni. Więc w najlepszym wypadku okna zamawialibyśmy gdzieś w styczniu (bo mam nadzieję na uzyskanie pozwolenia na budowę w grudniu jeszcze).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...