Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drewno ( w ilosciach hurtowych) tzn pieńki pociete w kawalki ok 40 cm kupowalem jesienia z dowozem u pana ...... zapomnialem nazwiska ale pod numerem:

509 732 996

 

Dzieki , zadzwonilem . Obecnie nie maja drewna.

 

Moze jeszcze ktos ma jakis inny kontakt ??

No i przypominam sie o kontakt do firmy montujacej szamba pleasee :D :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mario jak tam twoje pozwolenie za budowę. Ja dzwoniłem dziś i pani powiedziała, że już zaczęła rozpatrywać luty ale do mojego jeszcze nie doszła ( składałem 07.02.07r ), kazała odezwać się w przyszłym tygodniu.

Witam,

 

ja składałem 06/02/07. Minęły dopiero dwa tygodnie więc nawet nie dzwoniłem. Pani przyjmująca papiery powiedziała, że powinni załatwić sprawę (jesli dokumenty są ok) w miesiąc. Zadzwonie więc pod koniec przyszłego tygodnia.

 

OGOLNIE ROZPARTUJA SPRAWY W MIESIAC JAK WSZYSTKO JEST W PORZADKU. I PODOBNO LEPIEJ UWAZAC ZEBY DO NICH NIE DZWONIC CODZIENNIE BO SIE WKURZAJA I PRZEDLUZAJA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wniosek rozpatrywali rowno 4 tygodnie - wtedy dostalem pismo o przyznaniu zwrotu VAT-u.

Pieniadze na konto wplynely 2 tygodnie pozniej - o czym zreszta lojalnie informowali w pismie :D

 

Nota bene - jest to faktycznie zmudna robota - stwierdzilem nawet, ze chyba polubie wypelniac zwykle coroczne PIT-y :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIP HIP HURA

DORODZY FORUMOWICZE NINIEJSZYM OGŁASZAM NOWY REKORD ŚWIATA USTANOWIONY PRZEZ ARCHITEKTURE W OŻAROWIE: OTRZYMAŁEM PRAWOMOCNE POZWOLENIE NA BUDOWĘ PO DWÓCH TYGODNIACH OD MOMENTU ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW. Zadzwoniłem tylko raz spytać czy czegoś nie trzeba uzupelnić także nawet zabardzo ich nie cisnąłem.

 

PS

Mario ty lepiej zadzwoń do starostwa bo może twoje pozwolenie już czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demon Wysłany: 16 Lut 2007 11:33 Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Witam Wszystkich po raz pierwszy.

Zamierzam zacząć budowę w czerwcu i jestem na etapie podpisywania umowy z wykonawcą stanu surowego.

Może ktoś z budujących budował lub buduje z ekipą:

Bartosińskiego

Oponowicza

Jóźwiaka

Marczyka

lub

Zwolińskiego?

 

Panowie Ci twierdzą, że budowali w okolicach Piaseczna więc interesują mnie opinie na ich temat...

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam

 

Demon, wysłałam na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIP HIP HURA

DORODZY FORUMOWICZE NINIEJSZYM OGŁASZAM NOWY REKORD ŚWIATA USTANOWIONY PRZEZ ARCHITEKTURE W OŻAROWIE: OTRZYMAŁEM PRAWOMOCNE POZWOLENIE NA BUDOWĘ PO DWÓCH TYGODNIACH OD MOMENTU ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW. Zadzwoniłem tylko raz spytać czy czegoś nie trzeba uzupelnić także nawet zabardzo ich nie cisnąłem.

 

PS

Mario ty lepiej zadzwoń do starostwa bo może twoje pozwolenie już czeka.

 

No mnie się prawie udało :wink: A prawie czyni.....Tzn pozwolenie byłoby już wydane gdyby nie pomyłka architekta na mapie do celów projektowych. Mam uzupełnić/wyjasnić pomyłke i za 2 tygodnie powinno już być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sensownej ekipy do instalacji kanalizacyjnej i wodnej (i do c.o.), która najpierw zaprojektowałaby system, a potem go wykonała.

 

Najpilniej potrzebna mi firma do zaprojektowania instalacji kanalizacyjnej - niedługo rozpoczynam budowe i musze poprowadzić rury w chudziaku.

Bardzo prosze o namiary na sprawdzone ekipy

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIP HIP HURA

DORODZY FORUMOWICZE NINIEJSZYM OGŁASZAM NOWY REKORD ŚWIATA USTANOWIONY PRZEZ ARCHITEKTURE W OŻAROWIE: OTRZYMAŁEM PRAWOMOCNE POZWOLENIE NA BUDOWĘ PO DWÓCH TYGODNIACH OD MOMENTU ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW. Zadzwoniłem tylko raz spytać czy czegoś nie trzeba uzupelnić także nawet zabardzo ich nie cisnąłem.

 

PS

Mario ty lepiej zadzwoń do starostwa bo może twoje pozwolenie już czeka.

 

Witam

 

Podbijam rekord do 9 dni kalendarzowych

 

pozdrawiam Link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sensownej ekipy do instalacji kanalizacyjnej i wodnej (i do c.o.), która najpierw zaprojektowałaby system, a potem go wykonała.

 

Najpilniej potrzebna mi firma do zaprojektowania instalacji kanalizacyjnej - niedługo rozpoczynam budowe i musze poprowadzić rury w chudziaku.

Bardzo prosze o namiary na sprawdzone ekipy

Pozdrawiam.

 

przyłączam sie do prośby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...