Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

HIP HIP HURA

DORODZY FORUMOWICZE NINIEJSZYM OGŁASZAM NOWY REKORD ŚWIATA USTANOWIONY PRZEZ ARCHITEKTURE W OŻAROWIE: OTRZYMAŁEM PRAWOMOCNE POZWOLENIE NA BUDOWĘ PO DWÓCH TYGODNIACH OD MOMENTU ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW. Zadzwoniłem tylko raz spytać czy czegoś nie trzeba uzupelnić także nawet zabardzo ich nie cisnąłem.

 

PS

Mario ty lepiej zadzwoń do starostwa bo może twoje pozwolenie już czeka.

 

Witam

 

Podbijam rekord do 9 dni kalendarzowych

 

pozdrawiam Link

 

Dobra koniec z rekordami bo mojego i tak nikt nie przebije... :lol:

Wniosek złożony 17 stycznia decyzja wydana ... 17 stycznia .... 8)

Wprawdzie wszystko w roku 2006 ale ... co tam.

 

 

 

Ludzie dalej szukam ociepleniowców ... Jacbudy już całkiem zwariowali i śpiewają po 100zł/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje pilnie dobrego kierownika budowy, jak macie jakieś namiary to bardzo proszę .............

i z góry dziękuję ale ten co miałem go mieć stwierdził że ma juz za dużo budów i niestety nie może być u mnie bo sie nie wyrabia, a tu ekipa już przebiera nogami żeby wejść i działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ex67,

 

100 zl za ocieplenie z materialami to dzisiaj nie jest cena z ksiezyca - przy ocieplaniu wiekszych budynkow ceny zaczynaja sie od 180 zl / m2

 

KrzysiekSW

 

Minal stycznen, luty prawie i 730 jak nie bylo tak nie ma.

Uwazam, ze gmina/mieszkancy/my zrobilismy blad protestujac przeciwko nowej linii. Nalezalo sie zgodzic na 730 (bo co 2 linie to nie jedna :)) i metoda malych kroczkow drazyc dalej o zwiekszenie czestotliwosci kursow.

A tak to MZA zamknelo projekt i chyba niepredko ujrzy on swiatlo dzienne z powrotem - czeka na decyzje gminy ....

 

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co do ocieplenia to chyba zaczyna być standard

 

Mi Jack-bud zaśpiewał 94 m 2 styro 12 + silikat, 120 m 2 styro 20 + silikat i 120 tynk mozaikowy.

Przed chwilą dostałem ofertę z innej firmy - odpowiednio 98 i 118 i 150.

 

Wszystko Netto.

 

Inne firmy sprzedadzą materiał, ale o robocie nie chcą słyszeć, bo już mają zajęte terminy.

 

Nie wiem, czy to wszystko ściema, żeby podbić ceny, ale narazie nie wygląda to różowo. Tak wygląda jeżeli chodzi o firmy, samodzielne ekipy w zeszłym roku śpiewały 40 PLN za m 2, jak jest teraz nie wiem ?

 

Ale trzeba szukać.

 

Pozdrawiam

Kiaran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pięknie

 

Potrzebuję namiary na kogoś, kto wykonałby projekt instalacji gazowej wewnętrznej.

Przejrzałem forum i nikt sie z czyms takim nie ogłaszał... Czyzby niekt nie robił przebudowy instalacji gazowej w domu?

 

Imienia nie pamiętam (nie mam faktury przed sobą)

Freytag 0501721111. 1200 brutto - projekt, dziennik budowy i prawomocne pozwolenie na budowę.

 

Pozdr

filipek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie podpinam do ponizszego pytanka i bede wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam

Dawid

Witam wszystkich

 

Planuję rozpocząć budowę pod koniec marca, dokumenty juz złożone czakam na decyzję. Co prawda budujemy sie w Wieruchowie ale to prawie Stare Babice .

Możecie mi podac namiary na :

1. kogos kto ściągnie humus za rozsądną cenę

2. fachowca od studni (plalnujemy zrobić narazie swoją wode do celów budowlanych i podlewania ogrodu a jak sie nada to i do celów domowych też)

3. chyba najważniejsze namiary na hurtownie godne polecenia z materiałami budowlanymi do stanu surowego

 

pozdrawiam wszystkich

Jacek i Asia

 

my się szanownego Grona uprzejmnie pytamy, czy w sprawie punktu 3 możecie coś doradzić, czyli namiary na hurtownie godne polecenia z materiałami budowlanymi do stanu surowego.

 

plizzzz, plizzzzzz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze z wlasnego dosswiadczenia dopisze ,ze kierownicy lubia sie asekurowac i poszerzyc ciupke ławy i pogłebic bo to lepiej dla budynku z uwagi na grunt itp itd... apotem nagle sie okazuje ,ze takie ciupkie poszerzenie i poglebienie kosztuje majatek bo przeca pare cm w ta i w ta to jest masa betonu !!!! Tak wiec z tymi kierownikami to tzreba uwazac bo oni nie do końca współpracuja z portfelem inwestora . wiadomo ma byc dobrze ale tez ie max drogo przeca nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minal stycznen, luty prawie i 730 jak nie bylo tak nie ma.

Uwazam, ze gmina/mieszkancy/my zrobilismy blad protestujac przeciwko nowej linii. Nalezalo sie zgodzic na 730 (bo co 2 linie to nie jedna :)) i metoda malych kroczkow drazyc dalej o zwiekszenie czestotliwosci kursow.

A tak to MZA zamknelo projekt i chyba niepredko ujrzy on swiatlo dzienne z powrotem - czeka na decyzje gminy ....

 

Y

 

Yoric za to ma byc podobno nocny do Babic a nawet do Leszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a jak jest z dostepnoscia miejsc w przedszkolach. W gminnych to wiem , bez szans a w prywatnych? Bede musiał gdzies maluchy upchnac a w okolicznyh prywatnych nie ma juz miejsc na wrzesien a jak z tymi w zieonkach/babicach itp...? BO w Bozrecinie nie widziałam zadnego prywatnego:( he he pomysł na biznes jest:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...