Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

kzolek,

 

siedlisko w Kwirynowie to chyba tylko w teorii - tam przeciez juz nie ma rolnej ziemii, w Janowie szybciej ...a najlepiej w KLaudynie. Z tego co pamietam, zeby byc rolnikiem, trzeba poza papierami rilniczymi miec minimum 5600 m2 gruntu. A ziemia rolna w wymienionych przez Ciebie wioskach droga - nawet gdy droga nie przebiega w poblizu ....

 

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej Babiczanie,

 

sluchajcie jest cos do kupienia za kwote 100-120 tys pln - chodzi mi o ziemie w Waszej gminie?

Wiem, ze to troche smieszna kwota przy obecnych cenach ale... moze znacie jakies namiary na male dzialki, niekoniecznie budowlane oczywiscie - chodzi mi o zakup w celach inwestycyjnych. Z tego co sie orientowalem to przy Rynku sa dzialki ale z liniami wys. napiecia.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KozAnka, i co? Znalazłaś stolarza do schodów? Czy mogłabyś podać - choć na priva - ile wołają za stopień? Mnie też czeka obłożenie betonowych schodów drewnem i zastanawiam się, ile na to trzeba przeznaczyć kasy.

 

Joasia, przyznam, ze nie szukalam, bo dopadla mnie grypa. :(

 

KrzysiekSw, czy ja tez moge dostac namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof

 

.. w Eko-Babicach ( przy oczyszczalni ) byleby na mapie było pokazane uzbrojenie i faktycznie za tysiaka masz to od ręki.

Gazownie załatwiasz teraz w al. Jerozolimskich visa'vis Blue City ( biurowce zaraz za stacja benzynową - wjazd jak na stację ).

No a energetyka w Pruszkowie - musisz mieć akt własności, mapę - w razie czego ksero jest w kancelarii ( no i kasa ok 150,- zeta ).

pozdro

J

 

..a w Lipkowie w którym miejscu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KozAnka, i co? Znalazłaś stolarza do schodów? Czy mogłabyś podać - choć na priva - ile wołają za stopień? Mnie też czeka obłożenie betonowych schodów drewnem i zastanawiam się, ile na to trzeba przeznaczyć kasy.

 

Joasia, przyznam, ze nie szukalam, bo dopadla mnie grypa. :(

 

KrzysiekSw, czy ja tez moge dostac namiary?

 

Zaraz wam wysyłam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Starobabiczan! niniejszym oznajmiam,ze nabylam droga kupna projekt wuwo.home.pl WW - 203, ktora stanie w przyszlosci w Borzęcinie Małym przy Kosmowskiej vel Krótkiej! i jestem w siódmym niebie,

od razu niestety pytanko - u kogo robiliscie adaptację? za wszelkie info z gory dziekuje!

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy szukalamczegos dla siebie,kontaktowalam sie z biurem,ktore dzis wyslalo mi ofertke. ja juz nie skorzystam,ale moze ktos?... Rzucam dalej dla wsyztskich szukajacych, takze w watku Piaseczno, zycząc powodzenia!

[163] Lokalizacja: Piaseczno kierunek, Nowy Prażmów, adres Nowy Prażmów, działka budowlana, cena 80 tys. zł (69 zł/m2), powierzchnia 0.115 ha, wymiary 32 x 35, położenie leśna polana, dojazd szutr, media woda prąd, elektryczność woda.

Działka położona w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego na tzw. Leśnej Polanie.

Działka budowlana, prąd na działce, woda w ulicy.

Dojazd utwardzony.

ABC EURODOM

ul. Bartycka 175

00-716 Warszawa

tel/fax (22) 841 00 15

http://www.abceurodom.gratka.pl

http://www.abceurodom.pl

http://www.chatka.archinet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajną mapkę Kwirynowa, może się komuś przyda:

 

http://mapy.eholiday.pl/mapa-kwirynow.html

 

po lewej jest suwak i po powiększeniu są ulice dość szczegółowo.

 

Chyba jakaś przeróbka mapy z google. Poza tym można odszukać tam inne okoliczne miejscowości po wpisaniu nazwy miejscowości w wyszukiwarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata, inni

 

mam do sprzedania:

 

- stemple - ze 60 jeszcze bedzie

- deski budowlane poszalunkowe ale dobrej jakosci - gorsze juz spalone - 3m3

- RB z gniazdami 2 i 3 fazowymi i z licznikiem (moge do tego dorzucic 50 mb przewodu 5 x 4 mm2)

- pianke do wylewek - te ciensza - nie na podlogowke - 1.5 zwoja

- palete pustakow U-220

 

Jakby co to na priva - w pakiecie taniej ;-)

 

 

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...