Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Renata, inni

 

mam do sprzedania:

 

- RB z gniazdami 2 i 3 fazowymi i z licznikiem (moge do tego dorzucic 50 mb przewodu 5 x 4 mm2)

 

Y

 

Interesuje mnie RB, masz ja jeszcze?

 

Piotr

 

Jak Yoric się już pozbył, to ja chętnie odsprzedam swoją, bo też już dawno zdjęta, a tylko miejsce zawala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata, inni

 

 

 

Y

 

Piotr

 

Jak Yoric się już pozbył, to ja chętnie odsprzedam swoją, bo też już dawno zdjęta, a tylko miejsce zawala :D

 

 

 

Witam

Ile za to RB??

 

 

Poszukuję siatki i stepli na tymczasowe ogrodzenie, i może jakiś barakowóz ma ktoś do sprzedania lub do wynajęcia.

 

I może ktoś sprzedaje wolny czas - chętnie kupię...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam ekipy od ogrodzenia z klinkieru i wykonania bramy przesuwnej. Polecicie kogoś?

 

Witam,

 

co do wykonania bramy przesuwanej polecam Pan. Madej 608-685-325.

Ja montowałem w zeszłym roku (brama kuta + balustrada balkonowa) i jestem zadowolony to co się wymyśli to zrobi.

Ceny 550 zł za 1m.

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów.

Pragnę dołączyć do Waszego grona. Rozpoczynam budowę domu w Latchorzewie II a właściwie zaczynam załatwianie formalności.Na początek pewnie jak każdy bardziej będę czerpał z Waszego niż służył swoim doświadczeniem, które mam nadzieję bedzie rosło wraz z moim domem.

Czy ktoś może podać mi kontakt do geodety , który w czasie krótszym niż standardowe 1,5 miesiąca wykona mapę działki do celów projektowych?

Dziękuję z góry.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za to RB??

 

 

Poszukuję siatki i stepli na tymczasowe ogrodzenie, i może jakiś barakowóz ma ktoś do sprzedania lub do wynajęcia.

 

I może ktoś sprzedaje wolny czas - chętnie kupię...:)

 

RB-tka - myślę, że gdzieś za 300 PLN - to jest taki "full wypas" :wink: Mogę Ci wysłać zdjęcia, albo możesz sobie przyjechać obejrzeć.

:D Wolny czas (starożytni nazywali to urlopem) też chętnie odsprzedam - i tak nie mam kiedy z niego korzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, zeby byc rolnikiem, trzeba poza papierami rilniczymi miec minimum 5600 m2 gruntu.

a nie ma czasem obecnie jeszcze jakiegoś wykształcenia rolniczego obowiązkowego, jeśli ktoś nie przejął włości po rodzinie?

 

O ile mi wiadomu ,zeby byc rolnikem trzeba miec min 1.1 ha ziemi rolnej (nawet nie lasu) tyle tez potrzeba aby uzyskac pozwolenie na wydzielenie siedliska i budowe domu. Natomiast zeby zostac rolnikiem czyli np kupic nieruchomosc rolna lub nawet odziedziczyc ja w spadku lub darwiznie trzeba juz byc rolnikiem w danej gminie lub miec takie wyksztalcenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może podać mi kontakt do geodety , który w czasie krótszym niż standardowe 1,5 miesiąca wykona mapę działki do celów projektowych?

Dziękuję z góry.:)

 

Witaj w Klubie. Ja w zeszłym tyg. zamówiłem mapkę w Geobaks (Babice przy Sienkiewicza). Mapka ma być gotowa w ciągu miesiąca.

 

Pozdrawiam

 

Emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w Klubie. Ja w zeszłym tyg. zamówiłem mapkę w Geobaks (Babice przy Sienkiewicza). Mapka ma być gotowa w ciągu miesiąca.

 

Pozdrawiam

 

Emil

 

Witaj Emil,

 

Nie wiem czy dobrze "zainwestowałeś czas" z firmą GEOBAKS, ja mam bardzo odmienne doświadczenia z tą firmą jako niezbyt solidną.

Zapewnienia i to co mówią ma się różne z rzeczywystością.

Jeżeli chcesz geodetę nie za drogiego (przynajmniej rok temu) i mającego mozliwości przyśpieszenia działania w Ożarowie zadzwoń lub napisz na e-maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście mi powiedzieć ile płóaciliście za wykonanie wodociągu 110 i kanalizacji 200?

 

I jaka ekipe lokalna polececacie. Najlepiej zeby jeszcze wykonywali przylacze gazowe.

Ja płaciłem ok. 20tys zł za 80mb wody i kanalizacji ale było to 6 lat temu. Wykonała to spółka EKOBABICE. Nie byli najdrożsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście mi powiedzieć ile płóaciliście za wykonanie wodociągu 110 i kanalizacji 200?

 

I jaka ekipe lokalna polececacie. Najlepiej zeby jeszcze wykonywali przylacze gazowe.

Ja płaciłem ok. 20tys zł za 80mb wody i kanalizacji ale było to 6 lat temu. Wykonała to spółka EKOBABICE. Nie byli najdrożsi.

 

Zdecydowanie taniej robił wodę i kanalizę Ernest Siek, tel. 501 036 257

Chłopak jest na liście wykonawców w EKO. Cen nie podam, bo było to ponad 2 lata temu, ale poleciłem go kilku osobom, m.in. z Forum i wszyscy sobie go chwalili.

Gaz robił mi Bojanowski - polecony na Forum, telefon musiałbym odnaleźć - też byłem bardzo zadowolony (bardzo sprawnie), ale poleciłem znajomym i tam się podobno nie popisał z terminowością prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do sprzedania ok. 130 stempli długosci ok. 2,80 - 3 m, cena 4 zł/szt.

oraz podłączenie prądu budowlanego od słupa czyli warkocz (taki gruby kabel, który idzie od słupa w ulicy) i słup drewniany.

pozdrawiam

justa

 

Aha, a ja potrzebuję pilnie kawałek styroduru do podmurowania pod drzwiami balkonowymi, może komuś został, chętnie odkupię, bo nie chce mi się kupować całej paczki, a EIMUND (będzie robił u nas wylewki) powiedział, że lepszy styrodur niż cegły.

pozdrawiam

justa

 

 

Hej

Masz jeszcze te stemple?

 

Jeśli to aktualne prosze zadzwoń 0602-881-848 lub podaj namiar do siebie to my sie zdzwonimy z Toba.

 

Dzięki

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie taniej robił wodę i kanalizę Ernest Siek, tel. 501 036 257

Chłopak jest na liście wykonawców w EKO. Cen nie podam, bo było to ponad 2 lata temu, ale poleciłem go kilku osobom, m.in. z Forum i wszyscy sobie go chwalili.

Zgadza się! Jego druga specjalność to kostka brukowa, dreny z rynien itp. wykończeniówka podwórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...