Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej

napiszcie co sadzicie nt. instalacji odgromowej (to to samo co pirunochron??), czy jest sens cos takiego robic ?

Krzysiek jako najdluzej mieszkajacy w okolicy moze masz jakies obserwacje na temat uderzen piorunow w domy jednorodzinne :wink:

 

karorka

 

PS moze to ktos z Was wygral te 20 baniek i ma do odstapienia jakis ulamek tej sumki, bo chyba niedlugo bedziemy musieli rozbic jakis bank -codziennie nowe wydatki :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jprzedworski!

Widziałem się wczoraj z Twoim murarzem w hurtowni - słyszałem, że stropik się zalał?

Moje gratulacje.

Oj zalał się! Ja też chyba muszę, choć ze mnie abstynent, bo mi się fundusze kończą, a w pracy "schyłkowa" sytuacja. Do końca sierpnia płacą, a co potem, nie wiadomo. dlatego ostatnio się nie odzywam. Może się u mojego majstra zatrudnię.

Te 20 baniek, to nie ja!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zalał się! Ja też chyba muszę, choć ze mnie abstynent, bo mi się fundusze kończą, a w pracy "schyłkowa" sytuacja. Do końca sierpnia płacą, a co potem, nie wiadomo. dlatego ostatnio się nie odzywam. Może się u mojego majstra zatrudnię.

Te 20 baniek, to nie ja!!!!!

 

rzeczywiscie szkoda, ze to nie Ty, widze, ze by sie przydaly

trzymam kciuki zeby z praca wyszlo na prosta

 

pozdrawiam :lol:

karorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

napiszcie co sadzicie nt. instalacji odgromowej (to to samo co pirunochron??), czy jest sens cos takiego robic ?

Krzysiek jako najdluzej mieszkajacy w okolicy moze masz jakies obserwacje na temat uderzen piorunow w domy jednorodzinne :wink:

 

karorka

 

PS moze to ktos z Was wygral te 20 baniek i ma do odstapienia jakis ulamek tej sumki, bo chyba niedlugo bedziemy musieli rozbic jakis bank -codziennie nowe wydatki :cry:

 

Krzysiek jako elektryk mówi, że to zbędne, tym bardziej, że niedaleko przebiegają linie wysokiego napięcia, które nas dość dobrze chronią, choć oczywiście możesz mieć akurat pecha.

 

Te dwadzieścia baniek to ja, tylko nikomu nie mów 8)

 

Namiary na gazownika dam Ci w poniedziałek, ewentualnie się przypomnij.

 

Janek, u mnie w firmie też coraz cieniej, może będziemy razem jeździć na pośredniak :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka,

to fakt, ze nasza budowe ciezko dostrzec z drogi, moze jak juz beda murowac sciany, to cos bedzie widac, na razie drzewa zaslaniaja. Z sasiadem geodeta nie rozmawialam ostatnio, jak go zobacze, to wpomne o kibicowaniu. U nas zbroja fundamenty, okazalo sie, ze trzeba wsadzic wiecej stali niz w projekcie --> wieksze koszty niestety :cry:

Pzdr

Ozzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka,

to fakt, ze nasza budowe ciezko dostrzec z drogi, moze jak juz beda murowac sciany, to cos bedzie widac, na razie drzewa zaslaniaja. Z sasiadem geodeta nie rozmawialam ostatnio, jak go zobacze, to wpomne o kibicowaniu. U nas zbroja fundamenty, okazalo sie, ze trzeba wsadzic wiecej stali niz w projekcie --> wieksze koszty niestety :cry:

Pzdr

Ozzie

 

nie chce Cie martwic, ale my wstepny kosztorys przekroczylismy juz o ladnych kilka tys., wszystkiego nie da sie przewidziec

na stal tez puscilismy niezla sumke, bo u nas w projekcie uzbrojenie bylo zdecydowanie na wyrost

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy ktoś ma namiary na tani piach? Podnosimy się do góry i mamy ponad metr piachu do wsypania w dom.

I jeszcze pytanko do bardziej zaawansowanych: jak wsypywaliśm=cie piach? Czy bezpośrednio z wywrotki, czy obok na górę - i z tej góry koparką? Jeśli ta druga wersja - to, o rety, ile to będzie kosztować???? :o

Pzdr. Joasia.

 

PS. Co do naszych postępów w budowie, to napiszę coś, jak mnie to przestanie aż tak irytować. trzy etapy - trzy razy schrzanione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...