Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

poszukuję murarza, który miałby dwa lub trzy dni wolne pod koniec przyszłego tygodnia. Muszę dobudować trochę ściany (ok. 30 m.kw.) w domu w Izabelinie. Ściana z suporeksu. Czy ktoś z Was zna, kto mógłby wykonać taką pracę. Prosiłbym oi jakieś kontakty

 

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !

potrzebuje namiary na dobrego, niedrogiego elektryka , hydraulika, parkieciarza

pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssss :D

pomożecie? :roll:

mikopiko to nie Oz to Polska. :wink: U nas albo niedrogie albo dobre... Razem nie da rady. 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !

potrzebuje namiary na dobrego, niedrogiego elektryka , hydraulika, parkieciarza

pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssss :D

pomożecie? :roll:

mikopiko to nie Oz to Polska. :wink: U nas albo niedrogie albo dobre... Razem nie da rady. 8) :wink:

oj wiedziałm że ktoś tak mnie zetnie :roll:

mikopiko, nie przejmuj sie, ja lubie zartowac.., a lubie Cie na pewno! :wink:

No mam kontakt do tych od tego tam.., ale nie wiem czy dawac, bo jacys wspaniali to oni nie sa.., raczej tacy zwikly... Na kazdego cosik sie znajdzie..., a ceny maja jak wszyscy.... Chyba, ze chcesz sama sprawdzic to gadaj.., a ja dam numery do nich... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy ludzie kto wam przywoził piach na budowę?? Podzielcie się namiarami. I wogóle ile teraz trzeba zapłacić za Tatrę piachu takiego na podsypkę.

 

Acha - jakiś dobry hudraulik to wykonania kanalizacji w chudziaku też by się przydał. W zasadzie nie musi być dobry ważne żeby był tani.

I gdyby ktoś dysponował telefonem do Dobrego cieśli - to też chętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...