Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Acha - jakiś dobry hudraulik to wykonania kanalizacji w chudziaku też by się przydał. W zasadzie nie musi być dobry ważne żeby był tani.

 

Ja wzielam taniego, to mi podlaczenie do kibelka zrobil tak, ze wychodzilo pod scianka dzialowa. Dobrze, ze bylam przy tym i zauwazylam, ze cos nie tak. No ale nawet porzadnej metrowki nie mial, tylko taka skladana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobrzy ludzie kto wam przywoził piach na budowę?? Podzielcie się namiarami. I wogóle ile teraz trzeba zapłacić za Tatrę piachu takiego na podsypkę.

 

Ile kosztuje to nie pamiętam ale jest taki skład z piachem i żwirem na przeciwko Eko Babic, tel. 22 722 97 12

 

Acha - jakiś dobry hudraulik to wykonania kanalizacji w chudziaku też by się przydał. W zasadzie nie musi być dobry ważne żeby był tani.

I gdyby ktoś dysponował telefonem do Dobrego cieśli - to też chętnie skorzystam.

 

Podobno Ernest Siek 501 036 257 jest w miarę cenowy i dobry fachowiec, rozmawialem z nim niedawno i położenie kanalizy pod chudziak wyceniał na 400zł + 800zł za materiały.

Robi z dobrych materiałów Pipelife, dlatego może trochę dużo. Ale jak sam mówi daje na nie 15% zniżkę.

Poza tym robi też hydraulikę, CO i podłogówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podobno Ernest Siek 501 036 257 jest w miarę cenowy i dobry fachowiec, rozmawialem z nim niedawno i położenie kanalizy pod chudziak wyceniał na 400zł + 800zł za materiały.

Robi z dobrych materiałów Pipelife, dlatego może trochę dużo. Ale jak sam mówi daje na nie 15% zniżkę.

Poza tym robi też hydraulikę, CO i podłogówki.

 

Dzięki wszystkim za odpowiedz.

Demon - znam pana Sieka, rzeczywiście wygląda na uczciwego fachowca, podłączał mi wodę ale dla porównania szukam kogoś innego.

I bardzo zależy mi na porządnym cieśli bo mój dach jest połamany i z tego co wiem to nie będzie zbyt prosty w wykonaniu - więc ponawiam prośbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo zależy mi na porządnym cieśli bo mój dach jest połamany i z tego co wiem to nie będzie zbyt prosty w wykonaniu - więc ponawiam prośbę.

 

Jeśli chodzi o dach to bardzo dobrą opinię ma w okolicy Pan Witek Groń 607 242 688. Ja jestem z nim umówiony na kładzenie dachówki. Robi też więźby i deskowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez moge polecic Ernesta Sieka - choc obecnie, z tego co wiem, jest dosc "zawalony" robota - i w zwiazku z tym chyba troche podniosl ceny... ktore i tak, moim zdaniem, ma nadal atrakcyjne :D

 

KrzysiekSw - wydawalo mi sie, ze przy skrecie z Warszawskiej do Koczarg stoi mux TePsy - i nie bedzie problemow z Neostrada... Ale z tego co mowisz - to chyba nie jest tak rozowo... :(

A pomysl moze nad Blueconnectem... U siebie na dzialce mam full zasieg 3G Ery i internet po UMTS chodzi naprawde przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy ludzie kto wam przywoził piach na budowę?? Podzielcie się namiarami. I wogóle ile teraz trzeba zapłacić za Tatrę piachu takiego na podsypkę.

 

Acha - jakiś dobry hudraulik to wykonania kanalizacji w chudziaku też by się przydał. W zasadzie nie musi być dobry ważne żeby był tani.

I gdyby ktoś dysponował telefonem do Dobrego cieśli - to też chętnie skorzystam.

 

 

zaraz wysle ma prv goscia od pichu, hydraulika i sprawdzonego cieślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !

potrzebuje namiary na dobrego, niedrogiego elektryka , hydraulika, parkieciarza

pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssss :D

pomożecie? :roll:

mikopiko to nie Oz to Polska. :wink: U nas albo niedrogie albo dobre... Razem nie da rady. 8) :wink:

oj wiedziałm że ktoś tak mnie zetnie :roll:

mikopiko, nie przejmuj sie, ja lubie zartowac.., a lubie Cie na pewno! :wink:

No mam kontakt do tych od tego tam.., ale nie wiem czy dawac, bo jacys wspaniali to oni nie sa.., raczej tacy zwikly... Na kazdego cosik sie znajdzie..., a ceny maja jak wszyscy.... Chyba, ze chcesz sama sprawdzic to gadaj.., a ja dam numery do nich... :p

 

no jak tacy tam.....to dzięki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do bardziej zaawansowanych. Czy ktoś z Was ma założył lub miał kiedyś rolety zewnętrzne ?

 

Możecie sie podzielić opinia na temat ochrony przeciwsłonecznej i czy faktycznie zimą poprawiają one izolacyjność ?

 

Czy rolety są praktyczne w użyciu w porównaniu do żaluzji czy rolet wewnętrznych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Odpowiadając na pytania o ziemię, mogę polecić Pana Rackiego (skład vis a vis Eko Babic - Kutrzeby 25) 601 803 911. Tani piach ma Pan Kazimierz 695 085 928. Elementy metalowe ogrodzenia robił mi Pan Kozłowski z Izabelina 0-511-347-887.

 

Mam też prośbę o namiary na jakieś dobre szkółki, sklepy z wyposażeniem ogrodowym np. gdzie mógłbym kupić bruk drewniany w naszej okolicy.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

mam prośbę o polecenie projektantów ogrodu.

 

Musimy zmierzyć się z tematem, a przydałaby nam się fachowa pomoc.

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Polecam bardzo sympatycznego człowieka.

M. Rozicki tel. 606663959 lub. [email protected]

 

Nam wykonuje tylko projekt nawodnienia ale wiem że także projektuje ogrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no jak tacy tam.....to dzięki :p

No wiesz o co mi chodzi. Wszystkich wykonawców trzeba kontrolować i sprawdzać. :roll: A ceny ci co u nas robili maja tak jak cala reszta, wiec.., nic specjalnego...

Na hydraulika nie mogę narzekać. Robił tez u kolegi męża i jak na razie wszystko działa. Elektryk robił u sąsiadów, dwa domy i tez nie narzekają.

Tylko, ze ja jeszcze nie mieszkam, a to wszystko dopiero będzie sprawdzone jak będzie użytkowane tak na co dzien.

A jak na razie - jestem na etapie parkietu - to tylko meble kuchenne zrobili nam o czasie i w miarę bez problemów. Reszta, to zawsze cosik nie wychodziło. A najbardziej był kłopot z dotrzymaniem terminów.

Pewnie dlatego jestem już tym wszystkim po prostu zmęczona i nikim już się nie zachwycam.... Na samo słowo - wykonawca - mam ochoty uciekać jak najdalej. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Mam działkę w Starych Babicach i jestem na etapie poszukiwania ekipy budowlanej do stanu surowego zamkniętego na jesień 2007. Czy ktoś móglby mi poradzić jakąś sprawdzoną ekipę?

Widzę, że Pan Antoni Wójcik ma pozytywne recenzje. Czy ktoś dysponuje jakimś kontaktem do niego?

 

Z góry dzięki za pomoc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...