Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Drodzy potrzebuje pomocy. Otóż szukam kierownika budowy na maj-czerwiec-lipiec do budowy w Borzęcinie Dużym.

Miałem już kier bud, jednak dopiero teraz mi powiedział iż 95% swojego czasu spędza na delagacjach.

Proszę pomożcie jakimiś namiarami.

Tacy co biorą 2 tyś za 5 parawek w dzienniku bez wizyty na budowie odpadają

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Wszystkich,

 

Mam działkę w Starych Babicach i jestem na etapie poszukiwania ekipy budowlanej do stanu surowego zamkniętego na jesień 2007. Czy ktoś móglby mi poradzić jakąś sprawdzoną ekipę?

Widzę, że Pan Antoni Wójcik ma pozytywne recenzje. Czy ktoś dysponuje jakimś kontaktem do niego?

 

Z góry dzięki za pomoc,

 

Witam tel. 608822845

Niestety ale obawiam się że jego terminarz jest już w 2008

 

Ale pytaj

 

pozdr

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz-s napisał:

 

PiotrFL napisał:

Witam wszystkich,

 

Jestem na etapie poszukiwania ekipy budowlanej do stanu surowego zamknietego na wiosne/lato 2007 w Koczargach. Czy ktos moglby mi poradzic jakas sprawdzona ekipe?

 

Piotr

 

Info poszło na priv. W razie dalszych pytań, jestem do dyspozycji :-)). ...., a i pamiętaj dodaj min. 20% do budżetu, bo ceny nie spadają :-).

Pozdr

Łukasz

 

Ja też poproszę o namiary na tą ekipę.

 

Dzięki,

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopelek napisał:

 

Page napisał: Czy ktoś może polecić sensowną ekipę do stanu surowego

 

 

Trzeba długo szukać, bo przepłacić łatwo!

Ja wiosną tego roku szukałem ekipy do stanu surowego (dom Gemini, 330m2, pietrowy, 2 stropy lane, poddasze,więźba, deskowanie, papa) i miałem oferty od 17 ekip w przedziale cen od 30 do 123 tys zł! Wybrałem za 35 tys. i jestem zadowolony, bo wszystko było OK. Wiele osób chwali p. Wójcika, moze jest dobry i szybki, ale dla mnie był za drogi (58tys).

Jak chcesz namiary na "moja" ekipę to daj znać.

 

Sopelek,

bardzo proszę o namiary na Twoją ekipę. Cały czas szukam wykonawców.

Dzięki,

 

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę o polecenie kogoś niedrogiego i godnego polecenia jeśli chodzi o barierki balkonowe. Podejrzewam, że mogą takie rzeczy robić ci, co robią też wypełnienia do ogrodzeń.

Z góry dzięki.

 

Jeszcze raz prośba o małą pomoc - chodziło mi o producenta balustradek balkonowych, nie o wykonawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze forum to wirtualna tablica ogłoszeń.

 

Czy ktoś wie gdzie w okolicy Babic jest wypożyczalnia narzędzi??

Oraz czy ktoś dysponuje tel. do betoniarni. Kurcze sam powinienem się ruszyć ale mój Dyrektor ( świnia jedna) nie chce mi dać urlopu.

 

Wypożyczalnia w Babicach: 606384100

Jest też nowa wypożyczalnia przy Warszawskiej (chyba w Bliznem) na przeciwko hurtowni wody mineralnej ale nie mam telefonu.

 

Betoniarnia w Czosnowie: 7941664

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zaglądających na to forum.Zaczynamy latem- jesienią budowę naszego domu w Blizne, gm. Babice i poszukujemy kierownika budowy na sierpień- wrzesień -pażdziernik 2007.Fachowca, surowego dla wykonawcy i zainteresowanego budową.Jeśli ktoś miałby kontakt do takiej osoby to proszę o namiary :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopelek napisał:

 

Trzeba długo szukać, bo przepłacić łatwo!

Ja wiosną tego roku szukałem ekipy do stanu surowego (dom Gemini, 330m2, pietrowy, 2 stropy lane, poddasze,więźba, deskowanie, papa) i miałem oferty od 17 ekip w przedziale cen od 30 do 123 tys zł! Wybrałem za 35 tys. i jestem zadowolony, bo wszystko było OK. Wiele osób chwali p. Wójcika, moze jest dobry i szybki, ale dla mnie był za drogi (58tys).

Jak chcesz namiary na "moja" ekipę to daj znać.

 

 

Sopelek twoja ekipa jest zajęta, jak zadzwoniłem to powiedział że w Latchorzewie to dla niego za daleko :evil: :x

 

GILGOR ty nas lepiej przestań pocieszać, ja zacząłem w ten Poniedziałek i mam wrażenie, że wszystko drożeje z godziny na godzine, a ty mi tu piszesz o Euro. Z tymi biletami to popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zalega mi troche piachu na działce więc chętnie odstapię. Zainteresowni muszą sobie zorganizowac transport i załadunek. Jest tego około 5 kamazów. Pozdr

Łukasz

Czy jest to żółty piach budowlany?

Nie, to jest piach z wykopu pod fundamenty, a że mam piwnicę to trochę tego jest :-). Nadaje się idealnie do np. podniesienia terenu.

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...