Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

WItam...na poczatku września mam miec stan surowy więc powoli zaczynam myślec o oknach (plastiki).

 

Czy ktoś z Was korzystał z fabryki/montowni (???) okien, która miesci się podobno na tyłach gminy (obok agencji Ranczo).

 

Mój szef ekipy wspominał mi o tych oknach...twierdzi, że sa podobno w dobrej cenie, podobnoe jakościowo ok....Strasznie dużo tego "podobno"....

 

Oglądałem te okna na jednej budowie ale moje macanie na niewiele się zdało (nie znam sie na tym) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

WItam...na poczatku września mam miec stan surowy więc powoli zaczynam myślec o oknach (plastiki).

 

Czy ktoś z Was korzystał z fabryki/montowni (???) okien, która miesci się podobno na tyłach gminy (obok agencji Ranczo).

 

O tej firmie nic nie wiem. Ja mogę polecić fimę Wacławek, choć też miałem drobną "przygodę" z nimi (z kim nie ma - nudno by było :wink: ). Znam szefa, wiem, że to dobry spec i mocno pilnuje swoich pracowników.

http://www.waclawek.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, zrobuiłem badania geotechniczne przed budową, a robiąc wykop przekonałem sie że sucho jak pieprz. Ale i tak położyłem izolacje tak, jakby poziom wód gruntowych miał być wysoki (niegdy nie wiadomo). Kwirynów ma bardzo różne warunki jeśli chodzi o wodę.

Ja opędziłem pół stanu surowego bez studni i wodociągu. Ekipa wykopała dołek w ziemi, do tego beczka z dziurą i była woda. Koło lipca dopiero wyschło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O tej firmie nic nie wiem. Ja mogę polecić fimę Wacławek, choć też miałem drobną "przygodę" z nimi (z kim nie ma - nudno by było :wink: ). Znam szefa, wiem, że to dobry spec i mocno pilnuje swoich pracowników.

http://www.waclawek.pl/

 

Dzięki wielkie. Dzwoniłem i zaczynaja robić już kosztorys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM PUSTAKI STROPOWE - TERIVA

 

Zostało mi jakieś 60 sztuk (w tym ok 20 podeklowanych na placu) pustaków stropowych. Są takie jak tu: http://www.solbet.pl/teriva_i.php

Sprzedam po zeszłorocznych cenach, chcę ich się po prostu pozbyć. Mam też 2 belki stropowe ok. 3-metrowe (muszę je dziś dokładnie zmierzyć).

Pustaki: 3,40zł/szt (teraz kosztują ok. 4,20netto)

Belki: 10zł/mb (teraz 18zł/mb)

 

Do odbioru k/Nowego Dworu Mazowieckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, zrobuiłem badania geotechniczne przed budową, a robiąc wykop przekonałem sie że sucho jak pieprz. Ale i tak położyłem izolacje tak, jakby poziom wód gruntowych miał być wysoki (niegdy nie wiadomo). Kwirynów ma bardzo różne warunki jeśli chodzi o wodę.

Ja opędziłem pół stanu surowego bez studni i wodociągu. Ekipa wykopała dołek w ziemi, do tego beczka z dziurą i była woda. Koło lipca dopiero wyschło.

Tak jak pisałem warunki sa b.różne. Ja mam studnie na 22 metry, sąsiad też a 100 m dalej mimo 7 prób wiecenia, kolejny znajomy, nie ma wody do 30 metrów.

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zalega mi troche piachu na działce więc chętnie odstapię. Zainteresowni muszą sobie zorganizowac transport i załadunek. Jest tego około 5 kamazów.

 

a gdzie ten piach jest konkretnie? przy jakiej ulicy? jeśli można wiedzieć...

Konkretnie jakieś 7-11,5 metra za moim domem :-)), przy ul. Agawy.

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was drodzy pytanie.

Czy ktoś z Was współpracował z kierownikiem budowy Panem Szpadziekiem Januszem z Grodziska Maz? Jeśli tak to jakie są Wasze doświadczenia.

 

Z góry dziękuję za odpowiedz.

 

Witaj

Pan nazywa się Janusz Szpadzik i właśnie u mnie kierownikuje. Właśnie zalałem fudamenty więc nasza współpraca jest raczej krótka. Ogólnie jestem zadowolony, jest terminowy udzielił mi już kilka cennych wskazówek - zobaczymy jak będzie dalej ale narazie jest ok.

Pozdrawiam

 

I jak już jesteśy przy temacie okien - szukam namiarów na producentów okien drewnianych, gdyby ktoś dysponował to grzecznie poproszę. :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopelek napisał:

 

Page napisał: Czy ktoś może polecić sensowną ekipę do stanu surowego

 

 

Trzeba długo szukać, bo przepłacić łatwo!

Ja wiosną tego roku szukałem ekipy do stanu surowego (dom Gemini, 330m2, pietrowy, 2 stropy lane, poddasze,więźba, deskowanie, papa) i miałem oferty od 17 ekip w przedziale cen od 30 do 123 tys zł! Wybrałem za 35 tys. i jestem zadowolony, bo wszystko było OK. Wiele osób chwali p. Wójcika, moze jest dobry i szybki, ale dla mnie był za drogi (58tys).

Jak chcesz namiary na "moja" ekipę to daj znać.

 

Sopelek,

bardzo proszę o namiary na Twoją ekipę. Cały czas szukam wykonawców.

Dzięki,

 

Aga

 

 

 

WITAM

 

JA TEŻ SZUKAM EKIPY DO STANU SUROWEGO NA LATO / JESIEŃ 2007

TEŻ W KOCZARGACH. JAK BYM MOGŁA PROSIĆ JAKIEŚ NAMIARY ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WITAM

 

JA TEŻ SZUKAM EKIPY DO STANU SUROWEGO NA LATO / JESIEŃ 2007

TEŻ W KOCZARGACH. JAK BYM MOGŁA PROSIĆ JAKIEŚ NAMIARY ????

 

Madox zacznij od poprawy pisowni na forum. jedna z podstawowych zasad to pisanie z poszanowaniem zasad poprawnej pisowni.

Nie wiem dlaczego niektórzy uważają że w internecie one nie obowiązują.

Czy wypracowania w szkole podstawowej tez pisałaś drukowanymi literami ?

 

Pisanie samymi dużymi literami w/g zasadach wypowiadania sie na forum po prostu oznacza KRZYK. Wydaje mi sie że nie chcesz na nas krzyczeć ... a może jednak ? :-)

 

W temacie o którym piszesz to przeczytaj proszę choć z 10 ostatnich stron naszej grupy a znajdziesz tam co najmniej kilka informacji na interesujący Cię temat. Była już tu mowa o ekipach do stanu surowego choćby kilka dni temu.

 

Jeszcze raz przepraszam że się czepiam ale zanim się coś wklepie w komputer warto trochę poczytać choćby poprzez opcję "Szukaj". Oszczędza to Twój czas i nie powoduje ciągłego zaśmiecania forum.

 

I na koniec nie chcę Cię martwić ale raczej tego lata-jesieni domu nie pobudujesz. Troszkę za późno na szukanie ekipy w obecnych warunkach rynkowych.

 

Jednak życzę Ci szczęścia i POWODZENIA !. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...