Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam żwiru płukanego o frakcji 30-100 mm do GWC żwirowego w Warszawie i okolicach.Niby jest Wisła,piaskarnie,betoniarnie,przesypownie,a nie mogę znależć żwiru o frakcji powyżej 30 mm.Jest do 30 mm,ale powyżej nie ma :cry: Dół pod GWC wykopany,fachowcy czekają,a ja nie moge znależć właściwego żwiru.Potrzebuję 30 m3 żwiru.Posiadacza namiaru na taki żwir uszczęśliwię butelką dobrego wina :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poszukuje ładnych płytek klinkierowych na fragment elewacji domu.

Przeszukuję internet i stwierdzam, że z płytkami elewacyjnymi jest problem. Jak już firma robi ładne cegły klinkierowe to nie robi płytek, a jak już robią płytki to tylko w podstawowych kolorach!

 

Może ktoś z forumowiczów także poszukiwał płytek elewacyjnych i może podzielić się doświadczeniami? Może coś innego zamiast klinkieru?

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ładnych płytek klinkierowych na fragment elewacji domu.

Przeszukuję internet i stwierdzam, że z płytkami elewacyjnymi jest problem. Jak już firma robi ładne cegły klinkierowe to nie robi płytek, a jak już robią płytki to tylko w podstawowych kolorach!

 

Zajrzyj do http://www.klinkierbud.pl , wprawdzie strona internetowa nie powala na kolana ale w rzeczywistosci wybor naprawde duzy. Adres: Konstancin- Jeziorna ul. Warszawska 87 (po prawej stronie na wjezdzie od Wilanowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ładnych płytek klinkierowych na fragment elewacji domu.

Przeszukuję internet i stwierdzam, że z płytkami elewacyjnymi jest problem. Jak już firma robi ładne cegły klinkierowe to nie robi płytek, a jak już robią płytki to tylko w podstawowych kolorach!

 

Może ktoś z forumowiczów także poszukiwał płytek elewacyjnych i może podzielić się doświadczeniami? Może coś innego zamiast klinkieru?

Bardzo proszę o pomoc.

 

Załączam moje zbiory klinkierowe:

 

http://www.crh-klinkier.pl

http://www.wienerberger.pl/servlet/Satellite?pagename=Wienerberger/Page/CallArticle05&cid=1087584608079&sl=wb_pl_home_pl

http://www.ekoklinkier.pl

http://www.jopek.home.pl/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=10&id=29&Itemid=62

http://www.lode.pl/020.htm

http://lookgaleria.pl/?s=szukaj&szukaj_fraza=%22cegla%20ozdobna%22&szukaj_wyswietlpo=30&szukaj_sortuj=data

 

Niewiele tego, ale może coś ci wpadnie w oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na poprzedniej stronie pytał o hurtownię lamp - jak jedziecie Górczewską w stronę Centrum, to na wiadukcie naprzeciwko Auchan trzeba skręcić w prawo (to jest jeden zjazd przed Auchan) - wjeżdżacie na taki bazarek, trzeba jechać prawie do końca i po lewej stronie jest hurtownia - ceny mają niezłe.

 

jprzedworski - TPsa mnie "olała" - i to prawie dosłownie - złożyłem zlecenie, czekałem 3 tygodnie na telefon od nich (tak się deklarują), w końcu zadzwoniłem sam i dowiedziałem się, że już 2 tygodnie wcześniej trafiło im do systemu, że "brak możliwości technicznych" - dzięki za info, sprawdzę Radionet.

 

mbz - pracuję, :D własnej hurtowni jeszcze się nie dorobiłem (choć nie miałbym nic przeciwko :wink: :lol: ). Z tym, że jest to firma handlująca całą elektryką (gniazdka też), szafami komputerowymi, domofonami itp - pytanie o hurtownię elektroniczną kojarzy mi się bardziej z pytaniem o hurtownię telewizorów itp... no chyba, że chodzi o mój asortyment to zapraszam - tel. 600-524-497

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekSw Jako człowiek z branży możesz napisać coś na temat osprzętu firmy Ospel ? Konkretnie chodzi mi o włączniki, gniazda itp z modelu "Gazela". Gdzieś na forum ktoś napisał że to badziewie ale nie podał żadnych argumentów (kocham takie wypowiedzi). Czy masz jakąś wiedzę na ten temat ?

 

Może coś polecisz z własnego doświadczenia. W końcu wszystkich ta sprawa dotknie prędzej czy później :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekSw Jako człowiek z branży możesz napisać coś na temat osprzętu firmy Ospel ? Konkretnie chodzi mi o włączniki, gniazda itp z modelu "Gazela". Gdzieś na forum ktoś napisał że to badziewie ale nie podał żadnych argumentów (kocham takie wypowiedzi). Czy masz jakąś wiedzę na ten temat ?

 

Może coś polecisz z własnego doświadczenia. W końcu wszystkich ta sprawa dotknie prędzej czy później :wink:

 

Jasne, że mogę, ale to moje prywatne zdanie i nie każdy musi się z tym zgodzić - nawet z branży :)

Ospel jest ładniutki - ale z tych modeli, będących na rynku 2-3 lata temu (wiem, że puścili nowe serie - sprawdzę, co to jest) to wiem, że jest kiepska jakość styków, no i tworzywa, u kolegi pożółkły ramki (u siostry również).

 

W ogóle trzeba uważać na osprzęt, w którym nie ma śrubek przy stykach, tylko samozaciski. Te tańsze marki po 2 demontażach często nadają się do wyrzucenia - oczywiście, można nie ściągać do malowania itd., ale pytasz o jakość.

 

U siebie mam ABB Tango - styki pewne, tworzywo też O.K. ale z kolei kiepskie rozpurki i moje córcie notorycznie wyrywają mi gniazdka ze ścian - będę musiał coś z tym zrobić.

W ogóle ostatnio odradzam ABB - niestety jest problem z zaopatrzeniem - kolega się uparł i mu ściągałem, to na ramkę 5-krotną czekał ponad 5 tygodni, a na resztę ponad 3 tygodnie. Dużo sklepów i hurtowni ostatnio ucieka od tej marki.

Najbardziej popularne są ostatnio serie Berkera - cenowo przystępne, jakościowo dobre, no i w miarę dostępne od ręki (mi się nie podobają wizualnie ale o gustach się nie dyskutuje).

Podobnie cenowo wychodzi Legrand Suno - teraz wziąłbym do siebie chyba właśnie to - dobre jakościowo, dobrze trzymające rozpurki, no i podoba mi się.

Z tych fajniejszych i rozsądnych cenowo jeszcze Polo (wykupione przez Hagera, ale nazwa marki bez zmian).

Trochę drożej no i trzeba dłużej czekać, bo ściągają z Niemiec - Bettermann.

Marek osprzętu jest zatrzęsienie, ale za dobrej jakości sprzęt w rozsądnej cenie uznaję to co powyżej.

 

Z tych wszystkich marek -- najbardziej polecałbym chyba Legranda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Robię rozpoznanie na zrobienie elewacji domu - ocieplenie styropianem 12cm i tynk akryl lub inny. I mam wrazenie, ze to Euro 2012 mocno podbiło ceny. Co ekipa to drozej chcą!

Możecie polecić kogoś ko ma jeszcze "normalne" ceny?

 

A swoją drogą, to ostatnio syn spytał mnie jak budowali kiedyś ludzie gdy nie było internetu. Sam sobie nie wyobrażam - to był chyba horror!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WITAM

 

JA TEŻ SZUKAM EKIPY DO STANU SUROWEGO NA LATO / JESIEŃ 2007

TEŻ W KOCZARGACH. JAK BYM MOGŁA PROSIĆ JAKIEŚ NAMIARY ????

 

Madox zacznij od poprawy pisowni na forum. jedna z podstawowych zasad to pisanie z poszanowaniem zasad poprawnej pisowni.

Nie wiem dlaczego niektórzy uważają że w internecie one nie obowiązują.

Czy wypracowania w szkole podstawowej tez pisałaś drukowanymi literami ?

 

Pisanie samymi dużymi literami w/g zasadach wypowiadania sie na forum po prostu oznacza KRZYK. Wydaje mi sie że nie chcesz na nas krzyczeć ... a może jednak ? :-)

 

W temacie o którym piszesz to przeczytaj proszę choć z 10 ostatnich stron naszej grupy a znajdziesz tam co najmniej kilka informacji na interesujący Cię temat. Była już tu mowa o ekipach do stanu surowego choćby kilka dni temu.

 

Jeszcze raz przepraszam że się czepiam ale zanim się coś wklepie w komputer warto trochę poczytać choćby poprzez opcję "Szukaj". Oszczędza to Twój czas i nie powoduje ciągłego zaśmiecania forum.

 

I na koniec nie chcę Cię martwić ale raczej tego lata-jesieni domu nie pobudujesz. Troszkę za późno na szukanie ekipy w obecnych warunkach rynkowych.

 

 

ex67 Do krzyczenia na kogokolwiek to mi daleko, ale miło że tak tu na tym forum tatusiujesz :lol: Dziękuję za CENNE wskazówki napewno się przydadzą, mam nadzieję że dla własnych dzieci jesteś nie mniej troskliwy jak dla mnie co KRZYCZY, nie zna zasad,i wogóle trzeba dopiero wychować .... ech szkoda słów !

Co do budowy: nagrane mamy trzy ekipy z których mogę skorzystać. Chodzi jednak o cenę i jakość wykonanej usługi, dlatego nadal poszukuję kogoś rozsądnego, solidnego i w miarę nie drogiego.

 

A szczęscie i powodzenie na pewno się przyda !!! zwłaszcza w UG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADOX ... i znowu skucha :D . Nie zjadaj takiego znaczka na końcu cytowanego tekstu: ""

No coż ... zapewne jako wytrawny użytkownik wielu komunikatorów i forów (sadząc po stopce) zapewne to wiesz i moje tatusine pomoce Ci nie potrzebne. :lol: :lol:

Sorki za te drobne złośliwości ... tak sobie czasem lubię podworować .. ale niegroźnie. Gratuluję zapobiegliwości w wyszukiwaniu ekip ... i życzę dalszej wytrwałości.

 

Swoją droga dużo osób jest strasznie drażliwych na punkcie jakichkolwiek uwag .. zupełnie jak pewien bardzo wysoki ranga urzędnik w kraju ziemniaków i jabłek :wink:

 

KrzysiekSw.. czy mogę Ci podesłać zestawienie "elepstryczków" z prośbą o ofertę na Legrand Suno ?

 

 

Do wszystkich: Moja sąsiadka ma do sprzedania blaszak/garaż o rozmiarach 4x6m. Blaszak jest składany do transportu. Cena ok. 600zł. W/g mnie jest idealny na budowę lub po renowacji na garaż czy coś w tym rodzaju.

Zainteresowanym podam telefon na priv-a

 

pzd

"tatuś" ex67 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jprzedworski - TPsa mnie "olała" - i to prawie dosłownie - złożyłem zlecenie, czekałem 3 tygodnie na telefon od nich (tak się deklarują), w końcu zadzwoniłem sam i dowiedziałem się, że już 2 tygodnie wcześniej trafiło im do systemu, że "brak możliwości technicznych" - dzięki za info, sprawdzę Radionet.

 

Krzysiek sprobuj tez Sferie

my mamy bez internetu ale tak w ogole to maja internet (stale lacze)

telefon ogolnie dziala, czasami sa problemy w niektorych pomieszczeniach, im dalej od bazy tym gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADOX ... i znowu skucha :D . Nie zjadaj takiego znaczka na końcu cytowanego tekstu: "
"

No coż ... zapewne jako wytrawny użytkownik wielu komunikatorów i forów (sadząc po stopce) zapewne to wiesz i moje tatusine pomoce Ci nie potrzebne. :lol: :lol:

Sorki za te drobne złośliwości ... tak sobie czasem lubię podworować .. ale niegroźnie. Gratuluję zapobiegliwości w wyszukiwaniu ekip ... i życzę dalszej wytrwałości.

 

Swoją droga dużo osób jest strasznie drażliwych na punkcie jakichkolwiek uwag .. zupełnie jak pewien bardzo wysoki ranga urzędnik w kraju ziemniaków i jabłek :wink:

 

KrzysiekSw.. czy mogę Ci podesłać zestawienie "elepstryczków" z prośbą o ofertę na Legrand Suno ?

 

 

Do wszystkich: Moja sąsiadka ma do sprzedania blaszak/garaż o rozmiarach 4x6m. Blaszak jest składany do transportu. Cena ok. 600zł. W/g mnie jest idealny na budowę lub po renowacji na garaż czy coś w tym rodzaju.

Zainteresowanym podam telefon na priv-a

 

pzd

"tatuś" ex67 :D

 

Szczarze ?

 

Nie często zabieram głos na tym forum, bo jeszcze do powiedzenia nie mam nic ciekawego, no może za wyjątkiem opinni o usługach geodezyjnych... naszego wspólnego ziomka z tej branży... hehehe

Często jednak odwiedzam tą grupę i czytam opinnie, uwagi i doświadczenia.

Jeśli kogokolwiek uraziłam swoim pytaniem, o ekipę do budowy to PRZEPRASZAM BARDZO !!!!!!!

Widocznie nie powinnam z nikim o tym na tym forum rozmawiać, i o nic pytać ;)

 

 

Zdrówka życzę i pozdrawiam ex67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was drodzy pytanie.

Czy ktoś z Was współpracował z kierownikiem budowy Panem Szpadziekiem Januszem z Grodziska Maz? Jeśli tak to jakie są Wasze doświadczenia.

 

Z góry dziękuję za odpowiedz.

 

Witaj

Pan nazywa się Janusz Szpadzik i właśnie u mnie kierownikuje. Właśnie zalałem fudamenty więc nasza współpraca jest raczej krótka. Ogólnie jestem zadowolony, jest terminowy udzielił mi już kilka cennych wskazówek - zobaczymy jak będzie dalej ale narazie jest ok.

Pozdrawiam

 

:lol: :D

 

Maximus dzięki za namiar dziś się sptkałem z Panem Szpadzikiem i się dogadaliśmy. Mam nadzieję ze będzie ok. Poprzedni kier z którym nie zdążyłem rozpocząć budowy myślał, że zapłacę mu za korespondencyjne kierownikowanie, gdy on 90% czasu przebywa na dalekich delegacjach.

Ale teraz jestem spokojniejszy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...