Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ex67 - no pewnie, że przesyłaj, dam Ci namiary na priv.

Gildor - wysyłam namiary.

Karorka - czyli generalnie nie narzekasz na Sferię? Bo ja słyszałem o nich nienajlepsze opinie... Ktoś mi jeszcze polecał Skynet. Nawiasem, przejeżdżam koło Was przynajmniej co drugi dzień - widzę :D że Junior się hartuje. Tak trzymać :D - pozdrawiam.

Madox, ex67 - nie kłócić się 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z tych wszystkich marek -- najbardziej polecałbym chyba Legranda.

Krzysiek, a masz jakies doswiadczenie z Gira? Osprzet moim zdaniem prawie tak ladny jak Merten, a 3 razy tanszy...

 

Nie mam z Girą żadnych doświadczeń, chociaż słyszałem b. pozytywne opinie. Nigdy tego nie montowałem (ani też nikt nie chciał tego ode mnie kupić), ale faktycznie ładna.

Natomiast co do ceny, to wydaje mi się, że Gira jest już droższa od wymienionych przeze mnie modeli (no - Bettermann też już jest droższy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja znowu apeluję :wink: do kogoś kto odsprzeda mi siatke ogrodzeniową (na czas budowy). Potrzebuje około 100mb + do tego słupki czyli około 40-50 słupków.

 

Ktoś mi kiedyś zaoferował na privie ale się niestety już nie odezwał. Chciałbym grodzić pod koniec maja.

 

A może siatka budowlana z OBI (50 mb za około 100-150 pln) + stemple co 3 metry ??

Prowizorka budowlana jak znalazł...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja znowu apeluję :wink: do kogoś kto odsprzeda mi siatke ogrodzeniową (na czas budowy). Potrzebuje około 100mb + do tego słupki czyli około 40-50 słupków.

 

Ktoś mi kiedyś zaoferował na privie ale się niestety już nie odezwał. Chciałbym grodzić pod koniec maja.

 

A może siatka budowlana z OBI (50 mb za około 100-150 pln) + stemple co 3 metry ??

Prowizorka budowlana jak znalazł...

 

Pozdrawiam

 

Prawdę mówiąc myslałem już o tej siatce....trzy metry też jestem w stanie przezyć :wink: ale stemple chciałbym jednak używane kupić... tak więc cały czas czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jprzedworski - TPsa mnie "olała" - i to prawie dosłownie - złożyłem zlecenie, czekałem 3 tygodnie na telefon od nich (tak się deklarują), w końcu zadzwoniłem sam i dowiedziałem się, że już 2 tygodnie wcześniej trafiło im do systemu, że "brak możliwości technicznych" - dzięki za info, sprawdzę Radionet.

Radionet coś nie dba o swój wizerunek, nie oglasza się, ich strona www jest stara i z jakimiś błędami, ale sama sieć od dłuższego czasu działa bardzo dobrze, a to w końcu najważniejsze. Radzę ci teraz olać TPSA i założyć bramkę VoIP. W razie czego służę dalszą pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc myslałem już o tej siatce....trzy metry też jestem w stanie przezyć :wink: ale stemple chciałbym jednak używane kupić... tak więc cały czas czekam na propozycje.

 

Mam do sprzedania stemple w sporych ilościach. Krótkie czyli poniżej 2,5m za 2 zł/szt i dłuższe 2,5-2,8m po 3,5zł/szt. Odbiór w Klaudynie. Oferta ważna do wyczerpania zapasów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jprzedworski - TPsa mnie "olała" - i to prawie dosłownie - złożyłem zlecenie, czekałem 3 tygodnie na telefon od nich (tak się deklarują), w końcu zadzwoniłem sam i dowiedziałem się, że już 2 tygodnie wcześniej trafiło im do systemu, że "brak możliwości technicznych" - dzięki za info, sprawdzę Radionet.

Radionet coś nie dba o swój wizerunek, nie oglasza się, ich strona www jest stara i z jakimiś błędami, ale sama sieć od dłuższego czasu działa bardzo dobrze, a to w końcu najważniejsze. Radzę ci teraz olać TPSA i założyć bramkę VoIP. W razie czego służę dalszą pomocą.

Wychodzi na to, że w Kwiynowie trzeba będzie wchodzić w ten Radionet, na jakieś układanie kabli w okolicy raczej nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że w Kwiynowie trzeba będzie wchodzić w ten Radionet, na jakieś układanie kabli w okolicy raczej nie ma co liczyć.

Słyszałem od sąsiada, że w ul. Agawy mają układać maj/czerwiec. Zebrał od nas (sąsiadów z ulicy) podpisy, że "byśmy chcieli" dzwonił przez pół roku co 2 dni i załatwił :-), przynajmniej tak deklaruje - zobaczymy. Z błękitnej linii, z kolei, mam informacje że można podpisać coś po tytułem "umowa dziesięciomiesięczna" i oni (TPSA) wtedy zobowiązują się do podłączenia sieci w ciągu tych 10 miesięcy. Sam tego sposobu na razie nie testowałem.

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :D

 

Maximus dzięki za namiar dziś się sptkałem z Panem Szpadzikiem i się dogadaliśmy. Mam nadzieję ze będzie ok. Poprzedni kier z którym nie zdążyłem rozpocząć budowy myślał, że zapłacę mu za korespondencyjne kierownikowanie, gdy on 90% czasu przebywa na dalekich delegacjach.

Ale teraz jestem spokojniejszy.

Pozdrawiam

 

To fajnie, że się dogadaliście myślę, że powinniście być z niego zadowoleni. A jak nie to zrobimy mu taką reklamę że będzie szukał pracy - ale chyba za Sochaczewem. :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka - czyli generalnie nie narzekasz na Sferię? Bo ja słyszałem o nich nienajlepsze opinie... Ktoś mi jeszcze polecał Skynet. Nawiasem, przejeżdżam koło Was przynajmniej co drugi dzień - widzę :D że Junior się hartuje. Tak trzymać :D - pozdrawiam.

 

generalnie nie narzekamy, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :wink: , tzn. nie to zebysmy palali miloscia do tpsy ale jednak byla troche wygodniejsza bo w sferii czasami denerwuje mnie, ze nie moge porozmawiac z kazdego miejsca a lubie chodzic kiedy rozmawiam przez telefon

ale poniewaz w tpsie nie ma mozliwosci przylaczenia no to mamy sferie

 

jak tak przejezdzasz to moze bys kiedys wpadl, zapraszamy :D

maly sie hartuje bo uwielbia spac na swiezym powietrzu, dobrze ze sie przeprowadzilismy bo ja juz nie wyobrazam sobie zycia bez tarasu :D, w bloku chyba bym padla znoszac wozek z drugiego pietra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radionet coś nie dba o swój wizerunek, nie oglasza się, ich strona www jest stara i z jakimiś błędami, ale sama sieć od dłuższego czasu działa bardzo dobrze, a to w końcu najważniejsze. Radzę ci teraz olać TPSA i założyć bramkę VoIP. W razie czego służę dalszą pomocą.

 

Troszkę jeszcze się rozglądałem i również rozsądnie cenowo wychodzi Skynet - z tym że w Skynecie "gwarantowana" szybkość wysyłania jest 4-krotnie niższa, niż ściągania.

Pan z Radionetu twierdził, że u nich jest tak samo w obie strony. Jak to jest w praktyce? Przymierzałem się do prędkości 512, bo - przynajmniej, porównując z Neostradą powinno mi to wystarczyć - produkcji światowej kinematografii nie ściągam :wink:

 

Ha, ha :lol: - z ciekawostek, zapisałem się w kolejkę po cement u Girls Budowlanek. 4 Rzeczpospolita Ludowa.

 

Karorka - umówimy się, tylko się trochę uporamy z majstrami i zakupami. Telefony Wam się nie pozmieniały?

Ale co do tepsy - to wydawało mi się, że w Koczargach nie ma problemu z podłączeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...