Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani!!!

Poszukuje pilnie brukarzy !!!!

 

POmocy wystawiła mnie dzisiaj ekipa z Vega z Lesznowoli co za buraki zasłonili sie sie sekretarką nawet sami nie zadzwonili, a wszystko było uzgodnione.

 

Kostkę brukową układa Ernest Siek - tel. wyszukasz bez problemu wpisując w funkcję Szukaj nazwisko. To ten hydraulik od przyłączy wod-kan.

Hydraulika działa bez problemu - chłopak 100% solidny - kostki mi nie robił, ale robił chyba u jprzedworskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę jeszcze się rozglądałem i również rozsądnie cenowo wychodzi Skynet - z tym że w Skynecie "gwarantowana" szybkość wysyłania jest 4-krotnie niższa, niż ściągania.

Pan z Radionetu twierdził, że u nich jest tak samo w obie strony. Jak to jest w praktyce? Przymierzałem się do prędkości 512, bo - przynajmniej, porównując z Neostradą powinno mi to wystarczyć - produkcji światowej kinematografii nie ściągam :wink:

Skynet mi odmówił, bo za daleko do ich bazy. Może się zmieniło, bo to było rok temu.

Ostatnio sprawdzałem swoje łącze i wychodziło ok 800kb/s w obie strony. Jak zamawiałem, miało być 256, potem dołożyli wszystkim po 256 gratis, czyli powinno być 512. W niedziele miewam nawet upload 1,5 Mb/s. Jak się dołączy trochę użytkowników, pewnie się pogorszy. Ale cicho, bo jeszcze mi coś obetną. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

Budujemy dom w Klaudynie i jesstesmy powolutku na etapie zamkniecia stanu surowego. Przechodzac na dalsze etapy nie mamy namiarów na róznych wykonawcow i mam nadzieje uzyskac je dzieki Waszej uprzejmosci.

Poszukuje kogos do zaprojektowania schodów na pietro wraz z montazem, kogos do wyprodukowania drzwi zewnetrznych oraz kogos do bramy garazowej. Chociaz tak naprawde my w gminie Stare Babice powinnismy sie wspierac i dawac sobie wskazowki i przekazywac doswiadczenia. Ja chetnie sluze pomoca i dodatkowo mam troche materialów pozostalych oraz dobre namiary na pewne materialy których brak. Wysylajcie na priva to podpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do betonu. dzis zamawiałem beton na chudziak z Czosnowa. Zasadniczo wystarczyłby B10, ale takiego pompa nie poda, zatem z majstrem ustaliliśmy, ze bedzie B12. Ale w Czosnowie wyjasnili mi, ze na taki brak jest recept i norm. Dlatego takiego juz nie robią. Jedyne na co mogłem sie zdecydować to B15.

Zatem tym B20 nie ma sie co tak dziwić.

 

Poza tym, gdyby beton mieli robic w betoniarce, to czemu by nie zasypać fundamentów łopatami? no koparka w ogóle nie potrzebna, no nie ;)

czasy się zmieniają po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do betonu. dzis zamawiałem beton na chudziak z Czosnowa. Zasadniczo wystarczyłby B10, ale takiego pompa nie poda, zatem z majstrem ustaliliśmy, ze bedzie B12. Ale w Czosnowie wyjasnili mi, ze na taki brak jest recept i norm. Dlatego takiego juz nie robią. Jedyne na co mogłem sie zdecydować to B15.

 

 

A to dziwne dzwoniłem dziś do Czosnowa i powiedzieli, że robią B10.

 

Dzięki wszystkim za odpowiedź..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pochwalcie się ile płaciliście za ten beton. Mi w Czosnowie powiedzieli 200zł za B10 i 210zł za B15.

 

Misha 11 jeśli możesz to napisz coś więcej o tym twoim cieśli - dekarzu. Czy jest solidny i terminowy? Bo on o tobie mówił, że jesteś porządny człowiek i jak dostałem tel od ciebie to też muszę taki być i dlatego może wykonać mój dach.

 

 

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim, troche sie przytulam, bo buduje w Ozarowie.

W kazdym razie szukam taniej betoniarni do terivy. Jesli cos bedziecie wiedzieli, bede wdzieczny. Jak sam bede mial sie czyms na prawde wyjatkowym pochwalic, tez dam znac.

 

Wojtek

 

Mam namiary na tani beton ale dopiero na koniec przyszłego tygodnia ( niestety ja potrzebuję na jutro).

Wysyłam na PRIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze podzielic sie kontaktem do solidnego geotechnika wykonujacego badania gruntu (Latchorzew /Kwirynów). Golym okiem widze, ze mam wysoki poziom wód gruntowych tym bardziej musze zrobic solidne badania by póżniej nie chodzić po domu w kaloszach :wink:

 

Hey.

 

nie wiem czy jeszcze aktualne i czy tak daleko jeżdżą, ale ta stronka geotechniki jest całkiem ciekawa Badanie gruntu Przynajmniej jest tam cennik za badania geotechniczne, więc możesz porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...