Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

"Geotechnik" F. Szczeciński

ul. Wrocławska 11/19

-Warszawa

638 24 91

Dzięki za namiary, juz wczoraj pan Szczeciński wykonał u mnie 3 odwierty za 800 zl, wyniki za tydzien. Na marginesie: zrobil to dwa razy szybciej i o 1/3 taniej niz propozycje dwóch innych firm. Mam nadzięję, że równiez dwa razy solidniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Aby odejść trochę od temetu poszukiwań zapytam czy może ktoś wie jaki jest ermin zakończenia wszelkich robót na Warszawskiej, bo jeżdząc tam od 1,5 roku mam wrażenie, że wszystko się robi w kółko robi-> ulepsza -> psuje -> naprawia. Czy ktoś ma jeszcze podobne wrażenie?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim, troche sie przytulam, bo buduje w Ozarowie.

W kazdym razie szukam taniej betoniarni do terivy. Jesli cos bedziecie wiedzieli, bede wdzieczny. Jak sam bede mial sie czyms na prawde wyjatkowym pochwalic, tez dam znac.

 

Wojtek

 

Mniemam że chodzi ci o belki i pustaki a nie o sam beton bo ten możesz brać z każdej betoniarni. Jeśli tak to podjedź do Klaudyna. Przy drodze do Mościsk po lewej stronie jest wytwórnia Terivy i innych "betonów" (bloczków itp). Brałem od nich belki i część pustaków do Terivy.

W ubiegłym roku byli Ok cenowo i można sie było "dogadywać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!!

Jestem nowa na forum. Na jesieni planuję rozpocząć budowe domu w Starych Babicach.

 

Niestety dalej szukam dobrej ekipy budowlanej, czy ktoś może mi jakąś polecić??

 

Jeżeli jesteś w posiadaniu używanej budowlanej skrzynki elektryczniej, to z chęcia odkupię :-)!

 

Dziekuje za wszelkie informacje!

 

Pozdrawiam serdecznie,

Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aby odejść trochę od temetu poszukiwań zapytam czy może ktoś wie jaki jest ermin zakończenia wszelkich robót na Warszawskiej, bo jeżdząc tam od 1,5 roku mam wrażenie, że wszystko się robi w kółko robi-> ulepsza -> psuje -> naprawia. Czy ktoś ma jeszcze podobne wrażenie?

To się jeszcze na dobre nie zaczęło. Oj będzie się dzialo! :lol: Będzie owodnica przez Blizne, będzie węzeł przy Lazurowej i parę innych ciekawych wydażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!!!

Poszukuje pilnie brukarzy !!!!

 

POmocy wystawiła mnie dzisiaj ekipa z Vega z Lesznowoli co za buraki zasłonili sie sie sekretarką nawet sami nie zadzwonili, a wszystko było uzgodnione.

 

Kostkę brukową układa Ernest Siek - tel. wyszukasz bez problemu wpisując w funkcję Szukaj nazwisko. To ten hydraulik od przyłączy wod-kan.

Hydraulika działa bez problemu - chłopak 100% solidny - kostki mi nie robił, ale robił chyba u jprzedworskiego

 

Ukladal... juz nie uklada :D

Tak zawalony robota "hydrauliczna", ze na kostke nie ma juz czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

Budujemy dom w Klaudynie i jesstesmy powolutku na etapie zamkniecia stanu surowego. Przechodzac na dalsze etapy nie mamy namiarów na róznych wykonawcow i mam nadzieje uzyskac je dzieki Waszej uprzejmosci.

Poszukuje kogos do zaprojektowania schodów na pietro wraz z montazem, kogos do wyprodukowania drzwi zewnetrznych oraz kogos do bramy garazowej.

Witaj

Rozumiem, że skoro zamykasz stan surowy, to schodów betonowych raczej nie planujesz. Jeśli chcesz - mogę dać Ci namiary na firmę, która u mnie niedawno skończyła montować ażurowe schody z kwasówki wraz z balustradą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Poszukuje dobrej firmy brukarskiej do ulozenia podjazdu z kostki granitowej. Jezeli ktos moze kogos polecic prosze o informacje na priv.

Pozdrawiam

 

Kostaka granitowa: 602212018, 2 miesiące temu chciał 170zł/m robocizna z materiałem.

 

Kosaka betonowa "nostalit" jest na połczyńskiej za salonem Fita w kierunku Ożarowa. Dziś pytałem o ceny. 130 zł robocizna z materiałem. Terminy prawie od ręki.

 

 

Mam jeszcze kogoś kto chce po 110 zł, oczywiście robocizna z materiałem i chyba go wezmę w czerwcu. Telefon podam jak go wezmę od kolegi.

 

Analizując ceny to granitowa wychodzi bardzo drogo za robociznę bo sama kostka jest w cenie betonowej podstawowej 40-50 zł/m. Oczywiście dochodzą jeszcze koszty podsypki, cementu, i obrzeży ale i tak koszt robocizny jest straszny przy granicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka tez niebawem przede mna...

 

Hmm... skoro ulozenie kostki betonowej jest tyle tansze od granitowej - to moze w takim razie bardziej kalkuluje sie kupic kostke betonowa, ale z powierzchnia z narutalnych kruszyw - np. granitu?

Przykladowo: http://www.libet.pl/cms/?id=5

 

A poki co zaczynam intensywnie poszukiwac ekipy od ocieplenia poddasza i montazu plyt G-K.

Czy mozecie mi kogos polecic? Mam dosyc polamany dach, wiec sporo naroznikow i katow na poddaszu - dlatego zalezy mi na dobrej ekipie od G-K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Ernest siek rzeczywiście juz nie układa kostki ,ale przekazuje namiary na swoich byłych pracowników.

U mnie będa kładli granitowe kostki za 60zł za m na podjeździe i scieżce, a sztuczną opaske wokół domu za 25zł + 5 zł za krawężnik.

 

sama kupuje material

 

Jakie mają terminy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ex67

u mnie zaczynaja we wtorek po długim weekendzie, bo coś innego im wypadło i zajęłam lukę. jeśli potrzebujesz brukarzy od zaraz to mam jeszcze jeden kontakt do chlopaków z duzej firmy budującej osiedla(mają duże doświadczenie) -robia oczywiście po godzinach. Za sztuczne kostki 35zł a granit do umowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...