Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie

Czy znacie jakieś składy budowlane oprócz Tombudexu w Starych Babicach i Normy.

Jest jeszcze:

- "HMB" w Bliznem - 22 7220547

- "Piotr" w Lesznie - 22 7258447

- "Sklad" w Izabelinie - 22 7226334

- "Karopol" w Koczargach - 22 7229601

 

ożarowiak2007 - mnie zostalo pol palety pustakow U220 z Markowicz i troche pustakow stropowych Porotherm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję 30 stempli 3m i 40 stempli 3,5. Może komuś zostało? Chętnie odkupię

Witajcie

Zadzwońcie do Pana Kazia - on wam napewno załatwi stemple. To jest taki Babicki załatwiacz wszystkiego od piachu po stemple. 695085928.

 

OŻATROWIAK ty też do niego zadzwoń powinien ci pomóc. Telefon do niego dostałem z forum - facet jest specyficzny ale zna chyba wszyskie budowy w Starych Babicach i okolicach. Ojej czuje że rymuje.

 

P.e.t.e dzięki za telefony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję 30 stempli 3m i 40 stempli 3,5. Może komuś zostało? Chętnie odkupię

Witajcie

Zadzwońcie do Pana Kazia - on wam napewno załatwi stemple. To jest taki Babicki załatwiacz wszystkiego od piachu po stemple. 695085928.

 

 

Mamy fatalne doswiadczenia z panem Kaziem przy okazji załatwiania przez niego piachu. No tragedia po prostu! Ale może ludziom powinno sie dawać jeszcze jedną szansę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska - temat prawie beznadziejny, ale... poszukuję na od zaraz ekipy do tynków zewnętrznych cementowo wapiennych.

Ekip jest sporo na wakacje, a ja potrzebuję na już, bo mam ustawione następne ekipy, a moi tynkarze mnie wystawili.

Jeśli ktoś mnie poratuje dobrym namiarem, stawiam dobrą butlę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję 30 stempli 3m i 40 stempli 3,5. Może komuś zostało? Chętnie odkupię

Witajcie

Zadzwońcie do Pana Kazia - on wam napewno załatwi stemple. To jest taki Babicki załatwiacz wszystkiego od piachu po stemple. 695085928.

 

 

Mamy fatalne doswiadczenia z panem Kaziem przy okazji załatwiania przez niego piachu. No tragedia po prostu! Ale może ludziom powinno sie dawać jeszcze jedną szansę ;)

 

Napiszcie jakie macie doswiadczenie bo ja jestem po rozmowie z tym Panem w temacie piachu. Co bylo nie tak.

 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szukam baraku dla ekipy, jakby ktoś coś wiedział/widział to byłbym wdzięczny za informację

 

pzdr

Tatua

 

Moja sąsiadka w dalszym ciągu chyba sprzedaje blaszak rozkładany. Może Ci sie przyda jako barak. Proszę dzwonić na tel. 694602700 p. Teresa Wąsowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od jj dla Patrycji z Hornówka:

"Spotkanie dziś między 18-18:30 aktualne. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny bo nie mogę zalogować się do wiadomości prywatnych ani wogóle na Forum, a numer na komórce nie wyświetlił się.

Pozdrawiam serdecznie jj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, blaszak zaklepany :D

 

Witam,

 

szukam baraku dla ekipy, jakby ktoś coś wiedział/widział to byłbym wdzięczny za informację

 

pzdr

Tatua

 

Moja sąsiadka w dalszym ciągu chyba sprzedaje blaszak rozkładany. Może Ci sie przyda jako barak. Proszę dzwonić na tel. 694602700 p. Teresa Wąsowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od jj dla Patrycji z Hornówka:

"Spotkanie dziś między 18-18:30 aktualne. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny bo nie mogę zalogować się do wiadomości prywatnych ani wogóle na Forum, a numer na komórce nie wyświetlił się.

Pozdrawiam serdecznie jj"

 

MCB,

Dziękuję za przekazanie wiadomości.

Sprawa już jest załatwiona. Informatycy z Redakcji pomogli i zadzwoniłam już do Patrycji.

A jak tam budowa? Podobno dziś ruszyliście. Pozdrawiam i trzymam kciuki

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...