Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, czy możecie mi podać namiary na jakieś miejsca (składy/betoniarnie) gdzie kupowaliście w miare tanie (jeśli mozna mówić obecnie o czymś w miare tanim :wink: ) bloczki fundamentowe ?

 

Dzwoniłem do kilku okolicznych składów: W Tombudexie mają jakieś super ładne i super fajne z jakiejś super firmy po 5,9 :wink: brutto. Pani sama się uśmiała z tej ceny i powiedziała, że rozumie, że nie bardzo mi zależy aby bloczek był bardzo ładny :wink: .

 

W Budomixie na Izabelińskiej 4,27 brutto razem z HDS. Mam namiar na betoniarnie gdzie znalazłem po 4,07 brutto. Ogólnie wszędzie ponad 4 brutto.

 

Czy ktoś ostatnio kupował taniej a jeśłi tak to gdzie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, czy możecie mi podać namiary na jakieś miejsca (składy/betoniarnie) gdzie kupowaliście w miare tanie (jeśli mozna mówić obecnie o czymś w miare tanim :wink: ) bloczki fundamentowe ?

 

Dzwoniłem do kilku okolicznych składów: W Tombudexie mają jakieś super ładne i super fajne z jakiejś super firmy po 5,9 :wink: brutto. Pani sama się uśmiała z tej ceny i powiedziała, że rozumie, że nie bardzo mi zależy aby bloczek był bardzo ładny :wink: .

 

W Budomixie na Izabelińskiej 4,27 brutto razem z HDS. Mam namiar na betoniarnie gdzie znalazłem po 4,07 brutto. Ogólnie wszędzie ponad 4 brutto.

 

Czy ktoś ostatnio kupował taniej a jeśłi tak to gdzie ???

 

Dowiedz się w w tych tańszych składach: w GirlsBudzie albo w Normie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dowiedz się w w tych tańszych składach: w GirlsBudzie albo w Normie

 

Kurcze jaka drożyzna :evil: : w Normie 4,27 brutto GirlsBud 4,6.

Czyli chyba trzeba zamawiać powoli i strawić te ceny.

 

Mnie to już się nie opłaci, bo robię stosunkowo groszowe zakupy - ale czy ktoś nie rozważał wynajęcia samochodu i ściągnięcia towaru z-kądś-tam :wink:

Po sąsiedzku robi elektryk z Łowicza i mówi, że składy u nich są zawalone i towar dużo tańszy.

To samo glazurnik, co ma przyjść do mnie, nawet śmiał się, że tak płaczę o ceny i dostępność cementu, to mi od siebie gdzieś zza Wyszkowa przyczepką przyciągnie.

Tyle osób co zaczyna jest na Babickiej - może warto się skrzyknąć i robić jakiś zbiorowy transport - wbrew pozorom to się naprawdę może opłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dowiedz się w w tych tańszych składach: w GirlsBudzie albo w Normie

 

Kurcze jaka drożyzna :evil: : w Normie 4,27 brutto GirlsBud 4,6.

Czyli chyba trzeba zamawiać powoli i strawić te ceny.

 

Zapytaj w betoniarni w Czosnowie. W ubiegłym roku mieli najtańsze (2,10 netto :lol:) i z transportem. Jakość bloczków była przyzwoita.

 

Z betonem to już rożnie bywało.

 

Oj współczuję tym co teraz stawiają stan surowy ... chyba bym nie wydolił. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transport z HDS wychodzi jakie 2,2-2,6zł/km liczone w obie strony.

 

Czy to są ceny transportu jak biorę materiał+HDS z tej sameh firmy czy może to sa rynkowe ceny wynajmu HDS-ów ? Jeśli tak to masz może namiary na takie firmy z naszych okolic (Babice, Bożęcin, Leszno gdzieś na tej trasie).

 

Pytam bo chce przewieźć materiał z Leszna do Babic. Przy tych cenach o jakich piszesz wyszłoby 125 zł. Dzwoniłem do składu w Babicach i za wynajęcie HDS krzyknęli 140netto/h. Tak więc cały transport z załadunkiem, dojazdem rozładunkiem i powrotem to około 450 netto za 16 palet (samochód+przyczepa). Troszkę słono....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dowiedz się w w tych tańszych składach: w GirlsBudzie albo w Normie

 

Kurcze jaka drożyzna :evil: : w Normie 4,27 brutto GirlsBud 4,6.

Czyli chyba trzeba zamawiać powoli i strawić te ceny.

 

Zapytaj w betoniarni w Czosnowie. W ubiegłym roku mieli najtańsze (2,10 netto :lol:) i z transportem. Jakość bloczków była przyzwoita.

 

Z betonem to już rożnie bywało.

 

Oj współczuję tym co teraz stawiają stan surowy ... chyba bym nie wydolił. :evil:

 

Dzięki za namiar. Czosnów jak na razie wygrywa cenowo.

3,66 brutto + 300 za transport (2,5 samochodu) co przy moim zamówieniu daje 3,91 brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanko o poroterm. W projekcie użyty jest poroterm 30, ale już druga ekipa budowlana sugruje budowę z 25, bo tej 30 w ogóle nie można dostać. Czy ktoś może mnie oświecić jakie to niesie za sobą konsekwencje w kwestii ocieplenia. Tzn zgodzić się czy nie, a jeśli tak to czy coś zrobić w zamian.

Dzięki

jania22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku najlepsze jakosciowo i najtansze bloczki miał Henryk Roszczyk ksywka Ojciec Dyrektor :D Betoniarnia mieści się na Janowie.

 

 

ps. apropo dostępności materiałów, dziś dekarz mówił mi, że robił dom koło Lublina i facet zamówił dachówke Robena która po 2 tygodniach była na budowie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...