Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich,

czy ktoś z Szanownych Babiczan mógłby podzielić sie namiarami na dobrego dystrybutora bram garażowych, najchętniej HORMANNA.

Dzięki i pozdrawiam

 

Witam

 

Zadzwiń do firmy Transimpex z W-wy http://www.transimpex.p. tel:tel./fax 632 22 83, 632 48 52, 632 80 49. Mają przeróżne bramy automaty itp itd.

 

POSZUKUJĘ DWADZIEŚCIA STEMPLI 4 METROWYCH

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, czy możecie podac mi numery telefonów na okoliczne składy z drewnem. Niestety nie mogę wyrwać się z pracy i muszę złozyć zamówienia telefoniczne/popytać o ceny. Nie wiem nawet na jakich ulicach są te składy.

 

Orientujecie się może czy drewno jest też towarem mocno deficytowym ?

 

Potrzebuje dechy do zrobienia tzw. ławicy przy tyczeniu budynku (kierownik sobie zażyczył), a tyczyć mają we wtorek. Mam nadzieje, że nie obudziłem się z ręką w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy możecie podac mi numery telefonów na okoliczne składy z drewnem. Niestety nie mogę wyrwać się z pracy i muszę złozyć zamówienia telefoniczne/popytać o ceny. Nie wiem nawet na jakich ulicach są te składy.

 

Orientujecie się może czy drewno jest też towarem mocno deficytowym ?

 

Potrzebuje dechy do zrobienia tzw. ławicy przy tyczeniu budynku (kierownik sobie zażyczył), a tyczyć mają we wtorek. Mam nadzieje, że nie obudziłem się z ręką w nocniku.

 

Takie zwykłe deski sa dostepne od ręki- ceny nie znam, na więźbe ok 3-4 tyg wczesniej, 850 za m3

 

ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy możecie podac mi numery telefonów na okoliczne składy z drewnem. Niestety nie mogę wyrwać się z pracy i muszę złozyć zamówienia telefoniczne/popytać o ceny. Nie wiem nawet na jakich ulicach są te składy.

 

Orientujecie się może czy drewno jest też towarem mocno deficytowym ?

 

Potrzebuje dechy do zrobienia tzw. ławicy przy tyczeniu budynku (kierownik sobie zażyczył), a tyczyć mają we wtorek. Mam nadzieje, że nie obudziłem się z ręką w nocniku.

Są dwa składy sa na Warszawskiej, tel. 692 782 934, 606 919 615

A więźbę zamawiałem za Jankami (dobra cena) tel 602 476 553

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

czy ktoś z Szanownych Babiczan mógłby podzielić sie namiarami na dobrego dystrybutora bram garażowych, najchętniej HORMANNA.

Dzięki i pozdrawiam

W Hormanie specjalizuje sie firma Amper z Oltarzewa, tel. 609 666-105.

Cenowo sa dosyc konkurencyjni.

amper w porownaniu z tym elmontem, wychodzi na normstahlu 600pln drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.e.t.e., gildor - dlaczego wybraliście normstahla a nie Hormana?

bo to jedyna brama z WK2. poza tym Hormanna wyroby mi nie leżą, ze względu na pewne źle wyglądające ich produkty po latach u znajomych i znajomych znajomych :) zamiast Hormanna raczej wybrałbym któregoś z polskich producentów. to to samo jakościowo, a nasze tańsze :)

i jeszcze jedno. Normstahla ma mój ojciec od lat, uchylnego, i mechanizm ciągle wygląda bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.e.t.e., gildor - dlaczego wybraliście normstahla a nie Hormana?

bo to jedyna brama z WK2

... i jest dostepna w kolorze naprawde ladnego, ciemnego debu. Horman ma tylko zloty dab.

 

A poza powyzszymi mnie bardziej odpowiada jakosc bram Normstahla (mowa o serii Euro) niz Hormana. Normasthl wieksza wage przyklada do szczegolow - np. osloniete zawiasy laczace panele i inne duperele :wink:

W kazdym razie najlepiej samemu podjechac do jakiejs firmy sprzedajacej bramy i porownac...

 

Za to drzwi do pralni bede mial Hormana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.E.T.E

Hormann maluje na każdy kolor jaki sobie wymysliszs, ja mam pod kolor okien -wyszedl idealnie

Masz na mysli kolory z palety RAL - i z tym sie zgodze :)

 

Natomiast jesli chodzi o okleine imitujaca dab - Hormann ma tylko zloty dab.

Normstahl natomiast ma dwa rodzaje oklein: zloty dab i ciemny dab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam właśnie wycenę na okablowanie z Solid Security i nie wiem, jak to ma się do ofert innych firm.

Prosze o informacje, czy zakładaliście instalację alarmową przez Solid (lub innych "ochroniarzy"), czy też to robiła jakaś niezależna ekipa?

Którą firmę polecacie (do ochrony i do instalacji)?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...