Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moi tynkarze mają skonczyć w środę, po robocie namiary napewno podam razem z odpowiednią "laurką" tylko nie wiem jeszcze jaka będzie :D

 

ps. przyłączam sie do prośby Snoopego i prosze o namiary na ekipy do ocieplenia poddasza i KG z wolnymi terminami na wrzesien.

 

Podaję namiar na moich tynkarzy:

szef Tomek Piórkowski tel. 509787619, ma kilka ekip ale u mnie robiła majstra Dominika, szczerze mogę chłopaków polecić :D

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałam telefon od pana Witka Gronia, który ma u nas układać dachówkę. Generalnie chodziło o to, że chce abyśmy zapłacili za robotę więcej niż się umawialiśmy. Wychodzi jakieś 12% więcej.

Ktoś z Was miał też taki telefon??

 

Podpowiem Ci coś co nie jest może fair ale w/g mnie ten facet nie jest wobec Ciebie Ok.

 

Potwierdź mu jego ceny a po skończonej robcie zapłać w/g wstępnych ustaleń.

To co wyczyniają teraz nasi pseudo fachowcy to juz jest draństwo. Skoro On takie metody stosują trzeba z nimi walczyć ich metodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałam telefon od pana Witka Gronia, który ma u nas układać dachówkę. Generalnie chodziło o to, że chce abyśmy zapłacili za robotę więcej niż się umawialiśmy. Wychodzi jakieś 12% więcej.

Ktoś z Was miał też taki telefon??

 

A podpisałaś z nim umowę? U mnie też ma kłaść, jak do tej pory nie dzwonił. Na robotę jest umówiony w pierwszej ołowie września. Oczywiście umowę mamy na papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My umowe z parkieciarzem tez mamy na papierze, mial skonczyc 16.06. ( z reszta to byl juz 4 termin), a potem za kazdy dzien opuznienia bylo 5% kary od sumy za calosc (cyklinowanie+lakierowanie, bo za pierwsza czesc wraz z przyklejeniem parkietu, to juz dostal)..., no i co?

no i nic.., nie skonczyl, nie ma go, nie mozna sie do niego dodzwonic, sam nie odzwania....

Taka mi to gwarancja ten papierek.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My umowe z parkieciarzem tez mamy na papierze, mial skonczyc 16.06. ( z reszta to byl juz 4 termin), a potem za kazdy dzien opuznienia bylo 5% kary od sumy za calosc (cyklinowanie+lakierowanie, bo za pierwsza czesc wraz z przyklejeniem parkietu, to juz dostal)..., no i co?

no i nic.., nie skonczyl, nie ma go, nie mozna sie do niego dodzwonic, sam nie odzwania....

Taka mi to gwarancja ten papierek.... :roll:

 

Ja jestem z tych zawziętych więc mając umowę jakby mi ekipa nie przyszła to najpierw wysłałbym im kilka listów poleconych a później poszedł z nimi do sądu. Nawet jakby chodziło o 500zł.

 

Ostatnio po dwóch latach rozprawy wygrałem proces z Wartą. Gra szła o 1500 pln więc chodziło bardziej o sam fakt, że chcieli mnie wyrąbać niż o konkretną kasę. Gdyby każdy oszukany albo nawet część szła z wykonawcą do sądu jestem pewien, że następnym razem kilka razy pomyśli nim zniknie np z placu budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...