Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

!!!! UWAGA bardzo ważna informacja

dla tych co potrzebują ziemi na działkę

a przede wszystkim HUMUSU !!!!! 8)

 

W Ołtarzewie za przejazdem w stronę Pruszkowa ruszyła budowa jakichś magazynów i sprzedaja humus po super niskich cenach.

Ja kupiłem już 6 wywrotek po resztę zapraszam bo towar jest super.

Nie powiem w jakiej cenie bo aż wstyd się chwalić.

 

Czy ktoś z Was może mi polecić godną zaufania firmę która sprzedaje szamba, będę bardzo wdzięczny.

Pozdrowienia dla przeszkadzajki bo już dawno się nie odzywał. :wink:

 

Pozdrawiam

Łukasz

 

może masz jakiś telefon kontaktowy do tej ziemi ?

a uściślając - masz na myśli przejazd kolejowy? i daleko za tym przejazdem? poprawej, czy lewej stronie?

 

Niestety sprawa nie jest już taka łatwa i prosta. Wysłałam tam dzisiaj męża i okazało się, ze jest to inwestycja gminna i wywóz ziemi jest na koszt gminy w związku z czym kierownik nie chce już wozić bez zgody Burmistrza Ożarowa . Mąż pojechał do Urzędu i złożył podanie. Ale z tego co usłyszał to podobno poza teren gminy nie będą wozić wogóle. Wyszła chyba jakaś afera z ta ziemia - kierownik powiedział, ze wczoraj była u nich policja, ktoś z urzędu i dlatego boi się wozić gdziekolwiek poza miejsce wyznaczone przez Urząd.

 

Pozdrawiam,

Ewelina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich Babiczan! Poszukuję osoby lub ekipy, która wykona nam ogrodzenie w Borzęcinie Małym. Chodzi o wykonanie podmurówki i osadzenie słupków oraz przęseł. Długość niebagatelna, bo ok. 150 mb.

Zależy mi już na czasie, bo wykonawca lada dzień zwinie swoje ogrodzenie tymczasowe, a elektrownia i gazownia już prawie pukają do drzwi.

Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiamy.

______________

Kasia, Wojtek i Zosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a elektrownia i gazownia już prawie pukają do drzwi.

a to nie lepiej najpierw postawić skrzynie a potem ogrodzenie?

 

To pewnie zalezy od rodzaju a wlasciwie przeznaczenia ogrodzenia.

Aczkolwiek zgodnie z przepisami, to ogrodzenie powinno byc zawsze pierwsze przed budowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie zalezy od rodzaju a wlasciwie przeznaczenia ogrodzenia.

Aczkolwiek zgodnie z przepisami, to ogrodzenie powinno byc zawsze pierwsze przed budowa.

nie to miałem na myśli, tylko ogrodzenie docelowe z podmurówką. lepiej je dopasować do istniejącej już skrzynki gazowej czy elektrycznej, niż kuć w nim, czy też przerabiać np sztachety, a nie daj boże, jeśli jest kute :) , żeby umieścić skrzynkę.

 

...widziałem łosia...

żadna rewelacja, na naszym osiedlu (mieszkam jeszcze za tesco) se klempa jedna łaziła

http://forum.greennet.org.pl/viewtopic.php?p=1971#1971

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to miałem na myśli, tylko ogrodzenie docelowe z podmurówką. lepiej je dopasować do istniejącej już skrzynki gazowej czy elektrycznej, niż kuć w nim, czy też przerabiać np sztachety, a nie daj boże, jeśli jest kute :) , żeby umieścić skrzynkę.

Zawsze też można tak zsynchronizować prace, żeby skrzynki były wstawiane na etapie budowy ogrodzenia. Ale Panowie - ja to wszystko wiem i dzięki za rady. Natomiast potrzebuję namiary na jakąś ekipę, która to wykona. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Babiczan! Poszukuję osoby lub ekipy, która wykona nam ogrodzenie w Borzęcinie Małym. Chodzi o wykonanie podmurówki i osadzenie słupków oraz przęseł. Długość niebagatelna, bo ok. 150 mb.

Zależy mi już na czasie, bo wykonawca lada dzień zwinie swoje ogrodzenie tymczasowe, a elektrownia i gazownia już prawie pukają do drzwi.

Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiamy.

______________

Kasia, Wojtek i Zosia

 

Moj tata robi ogrodzenia, ale najwczesniejsze terminy ma na wrzesien, albo i pozniej.

Przeslac namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pilnie (na już) potrzebuję namiary telefoniczne na jakiś duży sklep z glazurą - najlepiej gdzieś blisko nas - może na bazarku na Kochanowskiego.

Nie musi być tanio - muszę troszkę na szybko dokupić

a w tym supermarkecie budowlanym koło Tesco na Połczyńskiej?

na Szeligowskiej tez coś podobno jest i tanio, ale nie wiem gdzie dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pilnie (na już) potrzebuję namiary telefoniczne na jakiś duży sklep z glazurą - najlepiej gdzieś blisko nas - może na bazarku na Kochanowskiego.

Nie musi być tanio - muszę troszkę na szybko dokupić

a w tym supermarkecie budowlanym koło Tesco na Połczyńskiej?

na Szeligowskiej tez coś podobno jest i tanio, ale nie wiem gdzie dokładnie.

 

Mają być 4 sztuki konkretnego dekorka na dziś - bo glazurnikowi nie wyszło i trzeba coś przerobić - może być drogo, ale potrzebuję :( telefon do jakiegoś sklepu, bo musi być na już, na dodatek w tej chwili nie bardzo mogę ruszyć w miasto, bo mam bardzo pilne sprawy w firmie... muszę sprawę załatwić przez telefon.

Swoją drogą, byłem w tym Bricomanie, rozczarowali mnie raczej, dużo badziewia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, byłem w tym Bricomanie, rozczarowali mnie raczej, dużo badziewia

no ja tam wpadlem i wypadlem jak szukalem kanałów wentylacyjnych do "zetki". nic poza tym nie ogladalem.

 

a telefonów do kafli nie posiadam, bo jeszcze niczego nie mialem czasu szukac sobie.

 

Mimo wszystko dzięki za dobre chęci, mam obiecane, że dzisiaj mi jeden sklep postara się załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...