Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy moze ktos z Was ma i moze powiedziec jak sie sprawdza?

http://www.radiowy.pl/info-168.html

 

Internet przez antenę. Zdobyłem ten namiar tutaj na "Starej Babickiej" i założyli w jeden dzień, chociaż bałem się bo firma maleńka.

Najpierw sprawdziłem, czy moja wioska jest na liście, potem zadzwoniłem, przyjechał monter sprawdził odległość do nadajnika i mam. Kupiłem ten tańszy 256 - kosztował 100 zł plus 60 co miesiąc. Działa i buczy. Kiedyś zmienię na 512 na razie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po latach leżenia odłogiem naszych włości w Koczargach zapadła TA decyzja.

Będziemy mieć dom :D :o . Dołączamy zatem do klubu tego.

Niestety nasza działka jest dość wąska i z wjazdem od południa. Poszukuję

sensownego Architekta do wyknania projektu indywidualnego prostego domku. Będę wdzięczny za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam --- steple 2,7-3m -120szt - 3,50 zl/szt - jedno uzycie jak nowe

bloczki betonowe 38x24x12cm (budokrusz ! nowka,rowniutkie- szare )- 8palet po 63szt - 3,00zl/szt (504szt)

porotherm30 - 150 szt - 6zl/szt

pustaki stropowe Terriva I keramzyt - 120 szt - 3zl/szt

tel. 607 460 986

(Blizna Jasińskiego - Babice Stare - 5min od skrzyzowania Górczewska -Lazurowa) pozostaly po budowie

transport wlasny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, współpracował ktoś z Was z firmą ABIPEX ? Dzwonił do mnie ktoś od nich....namiary miał z tablicy informacyjnej. Z tego co zrozumiałem to taki Expander rynku budowlanego. Kojarzą inwestora z firmami budowlanymi, wykończeniowymi itp.

 

Tak z ciekawości przesłałem im moją stolarke okienną do wyceny. Mam już kilka wycen i porównam co dostanę od nich. Wykończeniowców wolałbym miec raczej z polecenia z forum...

 

Może ktoś z Was z nich korzystał lub u kogoś byli ich ludzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

w ciagu tygodnia musze znalezc taniego i porzadnego geodete, i w ciagu tego samego tygodnia wytyczyc budynek. Znacie? Poratujcie.

 

Porządny - nie wiem jak z cenami w porównaniu z konkurencją : Jacek Barszczewski 501 020 035

 

Super porządny aptekarz - raczej niestety drogi (mi robił więcej rzeczy więc miałem upusty): Marcin Karabin 608 40 25 05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

w ciagu tygodnia musze znalezc taniego i porzadnego geodete, i w ciagu tego samego tygodnia wytyczyc budynek. Znacie? Poratujcie.

 

Mam ten sam problem :(

"Mój" geodeta, który robił mi dotychczas plany poszedł na urlop, obdzwonilem kilku innych w tym polecany tu GEOBAKS i wszędzie odmawiaja wytyczenia, ponieważ także wybierają sie na urlopy (sic!).

Swoją drogą żałuję ,że nie zostałem geodetą... Stać ich na urlop w środku sezonu???? Zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

w ciagu tygodnia musze znalezc taniego i porzadnego geodete, i w ciagu tego samego tygodnia wytyczyc budynek. Znacie? Poratujcie.

 

Mam ten sam problem :(

"Mój" geodeta, który robił mi dotychczas plany poszedł na urlop, obdzwonilem kilku innych w tym polecany tu GEOBAKS i wszędzie odmawiaja wytyczenia, ponieważ także wybierają sie na urlopy (sic!).

Swoją drogą żałuję ,że nie zostałem geodetą... Stać ich na urlop w środku sezonu???? Zazdroszczę.

 

My wynajęliśmy Pana Dominika Marchlińskiego, było trochę problemów ale skończyło się nawet obietnicą dalszej współpracy. Jest opisany w tym forum bardzo czarno, ale może na zasadzie "lepszy rydz...". Z premedytacją nie podaję telefonu, ale jest tu gdzieś na forum. Wszyscy dookoła są strasznie zajęci.

p.s. jeszcze jeden pomysł: zadzwonić albo przejechać się do geodezji w Ożarowie i tam w poczekalni ogłoszenia albo popytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

w ciagu tygodnia musze znalezc taniego i porzadnego geodete, i w ciagu tego samego tygodnia wytyczyc budynek. Znacie? Poratujcie.

 

Mam ten sam problem :(

"Mój" geodeta, który robił mi dotychczas plany poszedł na urlop, obdzwonilem kilku innych w tym polecany tu GEOBAKS i wszędzie odmawiaja wytyczenia, ponieważ także wybierają sie na urlopy (sic!).

Swoją drogą żałuję ,że nie zostałem geodetą... Stać ich na urlop w środku sezonu???? Zazdroszczę.

 

My wynajęliśmy Pana Dominika Marchlińskiego, było trochę problemów ale skończyło się nawet obietnicą dalszej współpracy. Jest opisany w tym forum bardzo czarno, ale może na zasadzie "lepszy rydz...". Z premedytacją nie podaję telefonu, ale jest tu gdzieś na forum. Wszyscy dookoła są strasznie zajęci.

p.s. jeszcze jeden pomysł: zadzwonić albo przejechać się do geodezji w Ożarowie i tam w poczekalni ogłoszenia albo popytać

 

Mieliśmy wątpliwą przyjemność kontaktu z panem Dominikiem M. ;( i nie zaryzykowaliśmy. Pan Jacek B. robi wrażenie solidnego. Niestety obecnie w Ożarowie ktoś jest na L4 i wszystko jest wstrzymane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, juz znalazlem, mieszka w Ozarowie. Polecam, mozna sie targowac, a dziala jak robot. 603779236.

 

I skoro juz jestem przy glosie. Najtanszy sklad w okolicy waszej i Ozarowa? Girls-bud? I hurtem, tani beton. Czy wiecie skad wziac taaani beton?

 

Serdeczenie pozdrawiam.

 

 

 

__

tanio, ale solidnie. eksperyment trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie skad wziac taaani beton?

 

Zapytaj w Czosonowie, ceny jak wszedzie i tam zmieniaja sie z dnia na dzien.

Ja zamówilem B20 po 240pln netto

 

Ja biorę z betoniarni MB (chyba tak się nazywają) z okolic Tesco na Górczewskiej.

 

Zbigniew Krzemiński 501 108 853. Ceny się zmieniają (fajnie, że ostatnio czasami idą też w dół :wink: ) więc zadzwoń i dopytaj.

 

Ja moge go polecić ze względu na terminowość i ogólną "elastyczność".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...