Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Do rodzicow przedszkolakow:

Czy widzieliscie to nowe prywatne przedszkole kolo kosciola w Borzecinie?

Wiem, ze ono dopiero powstaje, ale moze ktos juz cos wie na jego temat, zna wlascicieli , itp. Zastanawiam sie nad nim wlasnie ...

 

A Państwowe w Borzęcinie?

Myśmy mieli rok temu problem z zapisaniem naszej pociechy do Babic, ale ktoś mówił, że w Borzęcinie łatwiej (stąd wnioskuję, że w Borzęcinie jest Państwowe Przedszkole :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy wiecie skad wziac taaani beton?

 

Zapytaj w Czosonowie, ceny jak wszedzie i tam zmieniaja sie z dnia na dzien.

Ja zamówilem B20 po 240pln netto

 

Ja biorę z betoniarni MB (chyba tak się nazywają) z okolic Tesco na Górczewskiej.

 

Zbigniew Krzemiński 501 108 853. Ceny się zmieniają (fajnie, że ostatnio czasami idą też w dół :wink: ) więc zadzwoń i dopytaj.

 

Ja moge go polecić ze względu na terminowość i ogólną "elastyczność".

 

Mariusz, dzięki za kontakt i potwierdzam opinię o panu Krzemińskim, mój mąż obiecał mu, że wystawimy mu bardzo pozytywną opinię na forum, co też niniejszym czynię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napisze na konto mojego M bo mi sie nie chce przelogowac.

Montessori jest ale wyglada wg mnie kiepsko bardzo. Wogole nie jak przedszkole, mnie sam budynek zniechecił do tego od 8 zdaje sie a wiekszosc osób jednak pracuje od tejze godziny.

Dzieki za stronke zaraz zobacze.

acha do przedszkola w Borzecinie tez sie nie da dostac. Masakra generalnie. my bedziemy wozic swoje na czumy zaraz na samym pocatku górczewskiej po wjezdzie do warszawy.

 

Dzieki za linka.

łorety ale tani to nie sa. Zajecia z angielskiego dla dziecka przedszkolnego 75 zł???? I samo czesne tez nie najnizsze:( Ciekawe czy maja znizki dla blizniat:)

 

przeszkadzajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bloczki betonowe 38x24x12cm (budokrusz ! nowka,rowniutkie- szare )- 8palet po 63szt - 3,00zl/szt (504szt)

porotherm30 - 150 szt - 6zl/szt

pustaki stropowe Terriva I keramzyt - 120 szt - 3zl/szt

tel. 607 460 986

(Blizna Jasińskiego - Babice Stare - 5min od skrzyzowania Górczewska -Lazurowa) pozostaly po budowie

transport wlasny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osob zaczynajacych budowe

Mam do sprzedania skrzynke elektryczna do podlaczenia placu budowy. Wlasnie zamontowali nam docelowa i mamy do sprzedania ta budowlana razem ze slupem drewnianym i warkoczem.

 

W jakiej cenie cały komplet?

 

Wyslalam odp. na priva.

 

 

Witamy, jesteśmy początkujący,

 

Czy ww propozycja jest aktualna?

 

Szukamy chętnego, który chciałby pożyczyć ogrodzenie oraz barakowóz/ kontener na czas budowy - poczatek budowy połowa sierpnia.

 

Korzystając z okazji prosimy o informacje o możliwości wypożycznie szalunków i stempli pod strop monolityczny ok. 220m2.

 

pozdrawiamy,

 

:o unison

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witamy, jesteśmy początkujący,

 

Szukamy chętnego, który chciałby pożyczyć ogrodzenie oraz barakowóz/ kontener na czas budowy - poczatek budowy połowa sierpnia.

 

Korzystając z okazji prosimy o informacje o możliwości wypożycznie szalunków i stempli pod strop monolityczny ok. 220m2.

 

pozdrawiamy,

 

:o unison

 

Witam...no nie wiem czy ktoś Ci udzieli takiej pożyczki :wink: Takie rzeczy najczesciej sa sprzedawane po budowie. Na ogrodzenie możesz sobie kupić stemple (używane sa po 3-5pln) i np. siatke leśną/budowlaną (w supermarketach budowlanych około 200pln za 50mb-1,6h). Kilka desek na brame, zaiwiasy - jeden dzień pracy i dzałka ogrodzona.

 

Ze stemplami na strop tak samo. Kup uzywane, a potem sprzedaj.

 

Po użyciu raczej bez problemu sprzedasz uzywane materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witamy, jesteśmy początkujący,

 

Szukamy chętnego, który chciałby pożyczyć ogrodzenie oraz barakowóz/ kontener na czas budowy - poczatek budowy połowa sierpnia.

 

Korzystając z okazji prosimy o informacje o możliwości wypożycznie szalunków i stempli pod strop monolityczny ok. 220m2.

 

pozdrawiamy,

 

:o unison

 

Witam...no nie wiem czy ktoś Ci udzieli takiej pożyczki :wink: Takie rzeczy najczesciej sa sprzedawane po budowie. Na ogrodzenie możesz sobie kupić stemple (używane sa po 3-5pln) i np. siatke leśną/budowlaną (w supermarketach budowlanych około 200pln za 50mb-1,6h). Kilka desek na brame, zaiwiasy - jeden dzień pracy i dzałka ogrodzona.

 

Ze stemplami na strop tak samo. Kup uzywane, a potem sprzedaj.

 

Po użyciu raczej bez problemu sprzedasz uzywane materiały.

 

 

Tym bardziej, ze w przyszlym roku wszystko pewnie znowu podrozeje. Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rodzicow przedszkolakow:

Czy widzieliscie to nowe prywatne przedszkole kolo kosciola w Borzecinie?

Wiem, ze ono dopiero powstaje, ale moze ktos juz cos wie na jego temat, zna wlascicieli , itp. Zastanawiam sie nad nim wlasnie ...

 

A Państwowe w Borzęcinie?

Myśmy mieli rok temu problem z zapisaniem naszej pociechy do Babic, ale ktoś mówił, że w Borzęcinie łatwiej (stąd wnioskuję, że w Borzęcinie jest Państwowe Przedszkole :wink: )

 

Moje dziecie na panstwowe za mlode ( 2 latka i troszke) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napisze na konto mojego M bo mi sie nie chce przelogowac.

 

Dzieki za linka.

łorety ale tani to nie sa. Zajecia z angielskiego dla dziecka przedszkolnego 75 zł???? I samo czesne tez nie najnizsze:( Ciekawe czy maja znizki dla blizniat:)

 

przeszkadzajka

 

Przeszkadzajka, sprobuj do nich zadzwonic, z tego, co wiem, sa dosyc elastyczni. Czesne akurat w normie sredniej jak na prywatne przedszkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie przesadzajmy to wiocha u nas na bemowie znam 2 prywatne przedszkola z czesnym 600zł a przy dwójce to juz 300 oszczednosci nie? Kolezanki na wiochach( gdzie ja sie wyprowadzam;) płacą po 500zł , 550zł. 750 to sporozwłaszcza ,że maja mocno nieelastyczne godziny jak dla mnie od 7.30???? Ta nic nie zdarze do pracy na 8 do centrum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie przesadzajmy to wiocha u nas na bemowie znam 2 prywatne przedszkola z czesnym 600zł a przy dwójce to juz 300 oszczednosci nie? Kolezanki na wiochach( gdzie ja sie wyprowadzam;) płacą po 500zł , 550zł. 750 to sporozwłaszcza ,że maja mocno nieelastyczne godziny jak dla mnie od 7.30???? Ta nic nie zdarze do pracy na 8 do centrum.

 

No to chyba inne przedszkola sprawdzalysmy :)

Przedszkola prywatne w Zielonkach - czesne ub. rok 690, od wrzesnia podwyzka; przedszkola prywatne w Ursusie lub Wlochach ( po drodze do mojej pracy) - ceny od 750zl ( tyle to bylo najmniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może macie kogos do rozprowadzenia ogrzewania z kominka? Jakoś o tym zapomniałam, a teraz muszę przed nieszczęsnym ociepleniem poddasza rozprowadzić rury na strych.Proszę o wszelkie kontakty.

I druga sprawa - nie mamy kasy na tynki zewnętrzne. Dom jest ocieplony styropianem 12 cm, klej i siatka, tynkować będziemy ... kiedyś. Jak to zabezpieczyć? Podobno trzeba czymś ,,posmarować", ale czym? Nie wiem też, jaki tynk byście polecali? Będę wdzięczna za wszystkie rady.

pozdrawiam

justa

ps nadal również szukam ekipy do ocieplenia poddasza. (po ucieczce drugiej ekipy). Jak myślicie, ile teraz kosztuje ocieplenie poddasza? Bo ostatnio dostałam wycenę 60 zł za 1 metr :o Teraz to tyle kosztuje, czy ktoś szuka głupiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie kogos do rozprowadzenia ogrzewania z kominka? Jakoś o tym zapomniałam, a teraz muszę przed nieszczęsnym ociepleniem poddasza rozprowadzić rury na strych.Proszę o wszelkie kontakty.

rozprowadzą po okartonowaniu, nie martw się :) ja też nie zostawiłem, powiedzieli ze nie ma sprawy

I druga sprawa - nie mamy kasy na tynki zewnętrzne. Dom jest ocieplony styropianem 12 cm, klej i siatka, tynkować będziemy ... kiedyś. Jak to zabezpieczyć? Podobno trzeba czymś ,,posmarować", ale czym? Nie wiem też, jaki tynk byście polecali? Będę wdzięczna za wszystkie rady.

nie odpowiem Ci czym się zabezpiecza, ale może sam grunt wystarczy? grunt pod strukturę.

ocieplasz styropianem wiec sciana i tak nie bedzie oddyachc, tak jak i u mnie, wiec ja wybrałem sylikat. biorąc pod uwage okoliczne pola, bedzie sie lepiej czyscic z kurzu niż akryl. no i nie wyblaknie tak jak akryl.

akryl dobry jest na wełne mineralną. sylikat jest dość "szczelny".

 

ps nadal również szukam ekipy do ocieplenia poddasza. (po ucieczce drugiej ekipy). Jak myślicie, ile teraz kosztuje ocieplenie poddasza? Bo ostatnio dostałam wycenę 60 zł za 1 metr :o Teraz to tyle kosztuje, czy ktoś szuka głupiego?

nie wiem ile kosztuje, ja się umówiłem na 35pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...