Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

Pragnę się podzielić radosną nowiną, że szczęśliwie staliśmy się z mężem posiadaczami pozwolenia na budowę. I na dodatek nasza ekipa zaklepana na wrzesień jeszcze nie wyjechała do Anglii. Teraz organizujemy się z materiałami. Planujemy zakupić wszystko w jednej z hurtowni w okolicach Babic. Póki co rozmawiamy z Normą, Skład z Izabelina, Budomixem i Girlsbudem i mam pytanie, czy macie jakieś sugestie co do wyboru jednego z tych dostawców. W tej chwili kierujemy się oczywiście kryterium ceny, ale ważne jest żeby potem jak już się na którąś zdecydujemy nie było zgrzytów, przerw w dostawach itd. Bardzo proszę o opinie na temat wyżej wymienionych i przy okazji bardzo dziękuje za podpowiedzi w sprawie prądu.

Pozdrawiam,

jania22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co rozmawiamy z Normą, Skład z Izabelina, Budomixem i Girlsbudem i mam pytanie, czy macie jakieś sugestie co do wyboru jednego z tych dostawców.

 

Na poczatku korzystalismy z wszystkich oraz kilku innych nie wymienionych. Wiosną były problemy z materiałami więc musielismy szukac w róznych miejscach, ale dzis zdecydowanie polecamy Norme i pania Violę ;) Dogodne terminy płatności, korzystne rabaty, no i zamówienia na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noram ???

Dla mnie to jeden wieki bałagan. Nawet nie wiedzą czy coś mają czy nie.

Ja raz umówiłem się z nimi na dostawę. Oczywiście nie mialem wątpilwej przyjemności wspołpracy z nimi więc przed dostawą musiałem jechać zapłacić. SUPER bo już płaciłem gdy powiedzieli że nie mają jednak tego. Swoją drogą NIGDZIE NIE WIDZIAŁEM TYLE ZNISZCZONEGO I ZMARNOWNEGO MATERIAŁU. Całe szczęście że mają klientów którzy za to płacą. Ale jeszcze chwila i przez ogram bałaganu się nigdzie nie ruszą.

To moje prywatne odczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata spokojnie, nie ma co sie denerwowac :lol:

To normalka na budowie. Im wczesniej czlowiek przyzwyczai sie do tego typu "przeciwnosci" tym wiecej zdrowia zostanie :wink:

 

wiem, wiem, tyle się na ten temat naczytałam, ale dopiero teraz "sprawdzam" w praktyce :)

dobrze, że mam spokojnego i cierpliwego męża :lol:

ale jak tu nie kląć, jak są takie sytuacje, we wtorek powiedzieli, że piach ma być na piątek, pan podjechał zobaczyć ile tego piachu będzie trzeba, a oni na to, że nie na piątek będzie potrzebny tylko na wtorek, to hydraulik może być w środę, ok ustaliłam piach na wtorek, a hydraulika na środę, a oni mi w piątek mówią, że piach na poniedziałek :evil: a hydraulik na wtorek :evil:

drugi przykład, w poniedziałek przyjechała druga partia bloczków, trzecia miała przyjechać w czwartek, a tu surprise trzecia przyjechała we wtorek, oni jak to zobaczyli mówią panie, po co tyle bloczków, za dużo będzie, kilka palet zostało zrzuconych reszta odjechała, w czwartek mówią do męża, że jednak tych bloczków będzie za mało :o mąż dzwoni do hurtowni, żeby przywieźli w piątek, a nasz handlowiec na to, że w piątek nie da rady, bo wszyscy kierowcy zajęci cały dzień i będą dopiero w poniedziałek no i majster zły bo nie ma z czego murować i od czwartku zrobili sobie długi weekend i całe dwa dni znowu wypadło :evil:

dobrze, że mnie mąż trzyma daleko od placu budowy, bo ja bym tam urządzała niezłą pyskówkę :)

ale w poniedziałek niech się mają na baczności, bo ja cały dzień nadzoruję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata spokojnie, nie ma co sie denerwowac :lol:

To normalka na budowie. Im wczesniej czlowiek przyzwyczai sie do tego typu "przeciwnosci" tym wiecej zdrowia zostanie :wink:

 

wiem, wiem, tyle się na ten temat naczytałam, ale dopiero teraz "sprawdzam" w praktyce :)

dobrze, że mam spokojnego i cierpliwego męża :lol:

ale jak tu nie kląć, jak są takie sytuacje, we wtorek powiedzieli, że piach ma być na piątek, pan podjechał zobaczyć ile tego piachu będzie trzeba, a oni na to, że nie na piątek będzie potrzebny tylko na wtorek, to hydraulik może być w środę, ok ustaliłam piach na wtorek, a hydraulika na środę, a oni mi w piątek mówią, że piach na poniedziałek :evil: a hydraulik na wtorek :evil:

drugi przykład, w poniedziałek przyjechała druga partia bloczków, trzecia miała przyjechać w czwartek, a tu surprise trzecia przyjechała we wtorek, oni jak to zobaczyli mówią panie, po co tyle bloczków, za dużo będzie, kilka palet zostało zrzuconych reszta odjechała, w czwartek mówią do męża, że jednak tych bloczków będzie za mało :o mąż dzwoni do hurtowni, żeby przywieźli w piątek, a nasz handlowiec na to, że w piątek nie da rady, bo wszyscy kierowcy zajęci cały dzień i będą dopiero w poniedziałek no i majster zły bo nie ma z czego murować i od czwartku zrobili sobie długi weekend i całe dwa dni znowu wypadło :evil:

dobrze, że mnie mąż trzyma daleko od placu budowy, bo ja bym tam urządzała niezłą pyskówkę :)

ale w poniedziałek niech się mają na baczności, bo ja cały dzień nadzoruję :D

Renata za coś takiego to wiązka powinna byc że ho ho

Dobra rada jeżeli powiedział majster że piach na wtorek i hydraulik np. w środę to niech tak będzie na amen. Też miałem parę takich sytuacji ale sorry w takim razie niech bardziej uważa co mówi a nie potem zmian pietnaście. Zobaczysz stres chociaż od takich sytuacji zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Póki co rozmawiamy z Normą, Skład z Izabelina, Budomixem i Girlsbudem i mam pytanie, czy macie jakieś sugestie co do wyboru jednego z tych dostawców. Pozdrawiam,

jania22

 

Cześć

Nie kupowałem tylko w Izabelinie. Pozostałe mogę polecić. Nie korzystałem z kompleksowej obsługi, więc nie wiem jak z terminowością dostawy towaru, którego nie ma na składzie. Przeważnie kupowałem tam gdzie cena najniższa. Najwięcej u Grils, Budomixie (w 2006 był droższy od Grils) i nadproża Porotherm w Normie (bo nikt inny nie mógł dostarczyć).

Pozdrawiam

filipek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze składów budowlanych: Budomix i Toombudex mam najbliżej, ale kupuję tam najrzadziej bo mnie na nich nie stać (szczególnie Toombudex - próbowałem z nimi rozmawiać od początku - chciałem od nich już beton komórkowy, później cement itd). Budomix miewa dobre ceny na niektóre towary - 2 lata temu mieli wełnę w najlepszej cenie w okolicy, mieli też dość tani cement.

Najlepiej kupowało mi się w Normie - ale dopóki pracowały tam panie Ewa i Monika - teraz faktycznie jest tam trochę bałagan - kiedyś na zdjęcie z półki worka zaprawy czekałem prawie 3 kwadranse, chociaż ceny mają naprawdę dobre.

W zasadzie też zaopatruję się gł. u "Girlsów" - choć ja już na szczęście praktycznie kończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pragnę się podzielić radosną nowiną, że szczęśliwie staliśmy się z mężem posiadaczami pozwolenia na budowę. I na dodatek nasza ekipa zaklepana na wrzesień jeszcze nie wyjechała do Anglii. Teraz organizujemy się z materiałami. Planujemy zakupić wszystko w jednej z hurtowni w okolicach Babic. Póki co rozmawiamy z Normą, Skład z Izabelina, Budomixem i Girlsbudem i mam pytanie, czy macie jakieś sugestie co do wyboru jednego z tych dostawców. W tej chwili kierujemy się oczywiście kryterium ceny, ale ważne jest żeby potem jak już się na którąś zdecydujemy nie było zgrzytów, przerw w dostawach itd. Bardzo proszę o opinie na temat wyżej wymienionych i przy okazji bardzo dziękuje za podpowiedzi w sprawie prądu.

Pozdrawiam,

jania22

 

Testowałem następujących :wink:

 

Norma - jak dla mnie padaka straszna. W czasach boomu i teraz nigdy !!! (ani razu) nie mieli tego co chciałem.... (pustaków niet, klinkier tylko na stojakach...zapomniałemk, że stal mieli najdroższą w okolicy) a jak z ciekawości pytałem o cenę z cennika to była wyższa niż tam gdzie materiał był fizycznie.

 

Tombudex - materiał zawsze dostepny, fajna obsługa ale ceny nawet ze zniżkami zawsze były wyższe niż w Budomixie.

 

Budomix - mój numer jeden. Szefowa zniżek nie daje ale miała na wszystko (stal, cement, piach...) najniższe ceny w okolicy. Jej ceny bez zniżek były zawsze niższe niż z rabatami u konkurencji. Po kilku kontaktach, zamówienia na telefon (telefon wieczorkiem materiał rano na budowie) , płatnośc "w wolnej chwili" (brałem na zeszyt i rozliczałem się raz na jakiś czas). Pewnie w Tombudexie i Normie troche się za lokale płaci...Budomix to biuro w baraku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje namiarów na kogoś, kto mi ociepli poddasze i zrobi karton-gipsy, bo moja umówiona ekipa zlewa mnie już od 3ech tygodni. pochwalcie się namiarami, może ktoś akurat ma lukę w planach...

ech

od razu glazurnika też bym poprosił :)

 

Widzę że z tym K-G to jakaś epidemia. Ja po 3 tygodniach walki skończyłem montaż zostało jeszcze gipsowanie... Glazurnika wysłałem na priv.

 

Poszukuję natomiast parkieciarza, kogoś od kostki brukowej i ogrodzenia. Na tym ogrodzeniu zależy mi szczególnie, pomóżcie pliz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że z tym K-G to jakaś epidemia. Ja po 3 tygodniach walki skończyłem montaż zostało jeszcze gipsowanie... Glazurnika wysłałem na priv.

dzieki za glazurnika.

z ekipą to chodzi o to, że twierdzą, że popsuło sie autko i nie ma jak ludzi zwieźć. nie zrezygnowałem z nich, bo mieli mi już cały dom skończyć, ale skoro to trwa, to muszę się zabezpieczyć. zacząłem już przeglądać instrukcje wykonania K-G, bo mnie krew zalewa. ale mimo ze to trudno nie wygląda, to mam parę rzeczy do naprawienia przed wykonczeniem, i potrzebuje do tego fachowca, kogoś z pomysłem. i takto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitaj 4room

 

Będę potrzebował speców z okolic Lipkowa, którzy potrafią sprawnie:

 

- wpaść w pażdzierniku na działkę, wyrwać kilka korzeni po drzewach, wykopać 180 metrów wykopu pod fundament ogrodzenia i wylac fundament oraz wsadzic słupki z siatka.

 

- znacie cennik takiego serwisu za mb ogrodzenia???

 

Czy macie kogoś godnego polecenia???

 

 

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...